آیا مردان به نوع لباس پوشیدن خود توجه نمی کنند؟

آیا مردان به نوع لباس پوشیدن خود توجه نمی کنند؟

شرف الشمس

آیا مردان به نوع لباس پوشیدن خود توجه نمی کنند؟

این طور به نظر می‌رسد که مردان به لباس‌هایشان توجه نمی کنند، اما در واقع مردان هم به اندازه زنان می توانند در لباس پوشیدن و انتخاب لباس دچار دغدغه شوند

آیا مردان به نوع لباس پوشیدن خود توجه نمی کنند؟

مردان معمولان از رنگ‌های تیره برای لباس‌های خود استفاده می کنند، به طوری که در تاریکی شب در بلوز و شلوارهای تیره رنگشان قابل تشخیص نیستند!! و هیچ چیز بیشتر از این نمی‌تواند اشتباه باشد.
در واقع مردان می توانند درباره چیزهایی‌ مانند خط اتوی شلوار، طول آستین پیراهن، عرض سر آستین، شکل یقه‌، کمربند، جوراب و کفش بسیار سختگیر باشند، و اینها می توانند فقط چند مورد از دغدغه‌های آنها باشد.
مردان متوجه شده اند که آنها بر اساس ظاهرشان نیز قضاوت می شوند، بنابرین بهتر است تاثیر درست بگذارند.
امروزه لباس مردانه تبدیل به یک کسب کار بزرگ شده است، خیاطی‌های مردانه به بوتیک‌ها و فروشگاه‌های زنجیره‌‌ای لباس مردانه تبدیل شده اند، و اکنون خرید آنلاین لباس زندگی‌ را حتی برای مدیران پرمشغله راحت کرده است.
 یک فروشگاه آنلاین مد تصمیم گرفت مخاطبانش را بین رده سنی ۱۸-۳۵ انتخاب کند. و این رده سنی‌ جز سخت‌ترین‌ها در مد محسوب می شود، لباس‌ها باید آخرین مد روز باشند با تن‌ خور خوب، قیمت مناسب، و کمترین زمان ممکن ثبت سفارش و تحویل.
با توجه به اینکه کیفیت لباس بسیار مهم است اما مقرون به صرف بودن محصول نقش مهمی‌ در انتخاب فروشگاه آنلاین دارد.
فروشگاه‌های آنلاین متوجه شده اند که به دلیل وجود کمبود زمان مردم ترجیح می دهند خریدهای خود را به صورت یکجا انجام دهند تا اینکه از یک فروشگاه به فروشگاه دیگر و از یک سایت به سایت دیگر بروند، بنابراین در کنار لباس آنها نیازمندی‌های دیگری مانند کفش و دیگر لوازم جانبی را نیز فراهم آورده اند. شما برگزیده‌هایی‌ از انواع کفش ها، کیف پول‌ها و کمربندها را مشاهده خواهید کرد، برخی‌ حتی جواهرات نیز ارائه می دهند.

لباس مردان

اگر شما از جستجو در فروشگاه آنلاین خسته شدید، مشاور مد و استایل به شما پیشنهاد می‌‌شود که می‌‌توانید با او به صورت آنلاین گفتگو کنید. این مشاورین با در کنار هم گذاشتن مدل‌های متفاوت و مناسب به شما کمک می‌‌کنند تا برای خودتان یک استایل پدید آورید.
از آنجا که امروزه مردان برای ابراز و تصریح خصوصیات خود و آزادی برای ایجاد هویت خود به جای سازگاری با یک الگوی ثابت اهمیت قائل اند، قوانین معدود اند، اگرچه یک سری از پارامترها مانند کیفیت، مناسب بودن و... مهم اند اما اصولی که پیروی می شود همچنان یکسان است.
لباسهای محلی مردانه در هند بازار جهانی بزرگی‌ دارد. با جامعه گسترده‌ای از هندو‌ها در خارج از کشور فراوانی‌ رویدادهای اجتماعی  مبتنی‌ بر فرهنگ افزایش یافت است. زمانی‌ خرید لباس هندی تنها در صورت سفر به هند مقدور بود و افراد صرفا برای خرید ناچار به سفر می‌شدند و با وجود روند مدام در حال تغییر مد ،کار دشواری بود. اما با خرید آنلاین تمام این موانع برطرف شده است.
به نظر می‌رسد محصولات بهداشتی و مراقبت از پوست و مو آقایان در فروشگاه‌ها مورد توجه قرار گرفته است؛ مشتریان به دنبال گزینه‌های بیشتری هستند. مردم هرچه بیشتر به جستجو در این فروشگاه‌ها می‌ پردازند اطلاعاتشان نیز بیشتر می شود و از اینکه چه محصولاتی در کشورهای دیگر وجود دارد آگاه می شوند، و درحالی‌ که از اینترنت ممنون هستند، جهان مرکز خرید آنهاست.

  • ۲۳ فروردین ۱۳۹۷
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×