ابتلا به سرطان سینه با این نوشیدنی

ابتلا به سرطان سینه با این نوشیدنی

شرف الشمس

ابتلا به سرطان سینه با این نوشیدنی

سرطان سینه کابوس تمام زنان دنیای امروزی است که نتیجه رفتارهای غذایی و زندگی اشتباه امروزی است که حتی نوشیدنی بسیار رایج می تواند عامل ابتلا به آن باشد.

ابتلا به سرطان سینه با این نوشیدنی

مصرف نوشابه و افزایش احتمال ابتلا به سرطان سینه

 

سرطان سینه که سلامت آمار بسیاری از زنان را در سراسر دنیا تهدید می کند حتی می تواند با نوشیدن یک نوشیدنی ایجاد شود.

سالهاست که تحقیقات بر روی علل و روش های درمانی سرطان سینه در سراسر دنیا انجام می شود که تا حدودی عوامل محرک و تشدید کننده و حتی مانع آن شناخته شده است که در بخش هایی از سلامت نمناک از آن گفته ایم که در ادامه بحث های قبلی نتیجه متخصصان دانشگاه لاوال کانادا در مورد نوشیدنی که در ابتلا به سرطان سینه نقشی مهم دارد را بیان می کنیم.
 
 
نوشابه
 

مضرات مصرف نوشابه 

 
در سینه زنان فاکتوری به نام چگالی وجود دارد که نقش اصلی آن ایجاد شیر و یا خشک کردن آن است. زمانی که چگالی سینه بالا باشد بافت چربی آن پایین است و غذه هایی که مسئول ایجاد شیر هستند بیشتر فعالیت می کنند و این چگالی دور این غدد را گرفته و خطر تولید سلول های سرطانی را افزایش می دهند.
نوشابه های شیرین
نوشابه های شیرین نوشیدنی هایی هستند که درصد و میزان همان چگالی که در موردش گفتیم در سینه افزایش یابد و منجر به ابتلا به سرطان سینه شود.
دیلی میل در این مورد نوشت:
زنانی که نوشابه های شیرین مصرف می کنند باید خود را برای ابتلا به سرطان سینه آماده سازند پس بهتر است برای حفظ سلامت نه تنها سینه بلکه تمام بخش های بدن از نوشیدن نوشابه های گازدار به خصوص نوشابه های شیرین خودداری کنیم.
 

ابتلا به سرطان سینه با این نوشیدنی

  • ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×