ارایش برنز و اموزش فوت و فن آرایش برنز

ارایش برنز و اموزش فوت و فن آرایش برنز

شرف الشمس

ارایش برنز و اموزش فوت و فن آرایش برنز

اگر شما از ان دسته بانوانی هستید که دیگر از ارایش‌های روشن دل زده شده اید و به سراغ ارایش برنز رفته اید بهتر است

ارایش برنز و اموزش فوت و فن آرایش برنز

اگر شما از ان دسته بانوانی هستید که دیگر از ارایش‌های روشن دل زده شده اید و به سراغ ارایش برنز رفته اید بهتر است نکات مربوط با ارایش برنز را یادبگیرید تا بهتر بدرخشید زیرا اگر خطای ارایشی داشته باشید چهره شما مصنوعی و کسل کننده میشود…

 

takroj.ir 1011 (1)

 

نکات آرایش برنزه

این آرایش ،علیرغم زیبایی فوق العاده خود ،نکات مهم و ظریفی دارد که عدم توجه لازم به این نکات ،چهره شما را پژمرده ،کسل و مصنوعی جلوه می‌دهد.

 

چنانچه شما هم طرفدار این آرایش جذاب هستید ،پیشنهاد می‌کنیم نکات زیر را حتما مطالعه بفرمایید:

 

 

مرحله اول

در مرحله اول ،با توجه به رنگ پوست خود ،تن برنز مورد علاقه خود را انتخاب کنید.برای اینکار ،رنگی کمی‌تیره تر از رنگ پوست طبیعی خودتان ،مناسب است.

 

برنزعسلی رنگ ،برای پوست‌های روشن ،برنز گل سرخ یا برنزی که رگه‌های طلایی در آن به چشم می‌خورد ،برای پوست‌های متوسط و برنز کهربایی یا گندمگون برای پوست‌های تیره ،بسیار زیبا و مناسب هستند.

 

به علاوه ،انتخاب برنز صورتی برای افراد بلوند و برنز نارنجی برای کسانی که پوست روشن و موهای قهوه ای دارند یا به عبارتی مو خرمایی‌ها ،گزینه‌های برترو جذابی محسوب می‌شوند.

 

 

 

مرحله دوم

هنگام خرید برس ،نوع نرم و کرکی آن را بردارید.این قلم مو با حرکات دورانی نرم ،رنگ برنز را به طور یکنواخت با رنگ پوست شما ترکیب خواهد کرد.

برسی با موهای طبیعی سمور ،بهترین قلم آرایشی برای برنزه کردن پوست به شمار می‌رود.

 

 

 

مرحله سوم

پیش از برنزه کردن پوست ،صورت خود را کاملا تمیز کنید و قبل از استفاده از رنگ برنز ،هیچ نوع مرطوب کننده یا روغنی را برای پوست، به کار نبرید.چون اینکار باعث می‌شود رنگ برنز روی پوست چسبیده و به حالت تکه تکه و رگه دار خود را نشان دهد.

 

از فوندیشن هم صرف نظر نمایید ،چرا که رنگ برنز بر روی فوندیشن ،ظاهری گل آلود را روی پوست ایجاد می‌کند.

 

به حالت ضربه ای کمی‌پودر را به تمام صورت زده و بعد آن را با رنگ برنز پوشش دهید.فقط در صورتیکه پوست شما خیلی خشک است ،می‌توانید قبل از زدن پودر ،از کمی‌مرطوب کننده استفاده کنید.

 

takroj.ir 1011 (2)

 

مرحله چهارم

در این مرحله نوک برس را به حالت دورانی در رنگ بچرخانید و از یکنواخت بودن رنگ در همه قسمت‌های برس مطمئن شوید .بعد اضافات رنگ را بگیرید تا رنگی نرم ،زیبا و یکنواخت بر روی پوست داشته باشید.

 

 

مرحله پنجم

با حرکات نرم برس ،ابتدا مناطقی از صورت را که به طور طبیعی بیشتر مقابل نور خورشید قرار می‌گیرند ، برنز کنید.

با قلم روی پیشانی ،بعد بینی و کم کم به سمت پایین و روی گونه‌ها را به ترتیب برنزه کرده و در صورت تمایل ، چانه را خیلی ملایم ،های لایت نمایید.می‌توانید با توجه به رنگ پوست خود ،رنگ مورد علاقه خود را بسازید.

 

های لایت کردن استخوانهای گونه و فک ،برجستگی این قسمت‌ها را زیباتر نشان خواهد داد.

 

 

 

مرحله ششم

با قلم مو ،محکم روی صورت خود ضربه نزنید.خم کردن و انعطاف نرم برس ،یکی از مهمترین نکات این آرایش محسوب می‌شود.

اگر فکر می‌کنید رنگ برنز شما زیادی تیره است ،می‌توانید با ترکیب کمی‌پودر ملایم و یک تکه پد پنبه ای ،رنگ برنز خود را تعدیل نمایید.

در نور طبیعی روز ،رنگ برنز خود را چک کرده و مراقب باشید که رنگ آن تو ذوق نزند.

 

takroj.ir 1011 (3)

 

چگونه پوست کمرنگ را برنزه کنیم

 

۱-قبل از برنزه کردن مطمئن شوید که پوستتان تمیز است چون ممکن است در صورتی که سلولهای مرده روی پوستتان باشد نتیجه مطلوب را نگیرید.پس پاکسازی بسیار ضروری است.

 

۲-بعد از پاکسازی قلم موی گردی را بردارید که از تارهای مرغوبی ساخته شده بشد

 

۳-یک سایه به رنگ برنز مطابق رنگ پوستتان انتخاب کنید.اگر پوستتان تیره است باید سایه قهوهای و یا بژ انتخاب کنید.در حالیکه اگر پوستتان روشن است رنگ ایده آل صورتی و بژ است.

 

۴-برس را بردارید و یه مقدار متعادل و مناسب از رژ گونه برنز را روی آن بزنید و سپس آن را روی استخوان گونه تان بمالید.جهت برس باید رو به بالا باشد و هیچ منطقه دیگر جز استخوان گونه را پوشش ندهد.

 

۵-پس از به آرامی‌ضزبه زدن اگر احساس می‌کنید مقدار بیش از حدی رنگ روی استخوان گونه‌هایتان وجود دارد می‌توانید با استفاده از یک پر تمیز مقدار اضافی را به آرامی‌پاک کنید. شما برای داشتن پوست برنزه دلخواهتان فقط نیاز به تمرین هر کدام از مراحل بالا دارید تا آرایش ایده آل خود را بدست بیاورید.

 

به همین اسانی شما با این نکات و اموزش‌های ارایشگری , می‌توانید یک ارایش ویژه مناسب خود را انتخاب کنید و خودارای خود باشید.

 

 

موفق و پیروز باشد.

 

 

منابع: تک رژ – مه شو- زیبا شو

 

  • ۲۸ بهمن ۱۳۹۲
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×