ازدواج دختر رئیس جمهور در بی خبری، داماد جدید کیست؟

ازدواج دختر رئیس جمهور در بی خبری، داماد جدید کیست؟

شرف الشمس

این روزها نام کامبیز مهدی زاده را در کنار نام حسن روحانی بسیار می شنویم؟ حتما برای شما هم سوال شده که صاحب این نام کیست؟ کامبیز مهدی زاده در چند روز گذشته با دختر حسن روحانی رئیس جمهور کشورمان ازدواج کرده است که این خبر در رسانه ها بسیار پر سرو صدا ب

محمد مهاجری، روزنامه‎نگار، در یادداشتی تلگرامی از مراسم ازدواج دختر حسن روحانی خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین، وی نوشت: چندماه قبل مراسم ازدواج دختر آقای روحانی برگزار شد. مراسم آنقدر بی سروصدا بود که بسیاری از مسئولین و حتی دولتی ها تا مدتی از آن بی خبر بودند. مراسم در نهایت سادگی، یک روز عصر و به صرف میوه و شیرینی و با حضور عده کم شماری از بستگان برگزارشد. برخی بزرگان به آقای روحانی پیشنهاد کردند خبر این ازدواج ساده را منتشر کند،چون باعث امیدواری مردم می شود، اما رئیس جمهور ترجیح داد موضوع در بی خبری تمام شود. خبر را مخالفان رئیس جمهور هم داشتند اما دم برنیاوردند. موافقان او هم سکوت پیشه کردند.

ازدواج دختر حسن روحانی با کامبیز مهدی زاده فرساد

داماد جدید حسن روحانی کیست؟

کامبیز مهدی زاده فرساد در سال ۱۳۶۴ در اهر به دنیا آمده و فارغ التحصیل دکتری در رشته نفت می باشد. وی اصالتا اهری می باشد‌. وی همچنین عضو ستاد سیاست‌ گذاری و رئیس نخبگان و جوانان فناور کشورهای اسلامی در سال ۹۵ بوده.

جوایز و افتخارات

از جمله جوایز و افتخارات وی کسب جایزه اختراعات در مسابقات بین المللی اختراعات. از میان هشتاد کشور بود که به همراه اعضای دیگر جایزه ویژه اختراعات را به همراه گروه خود از آن کرد.

فعالیت ها و سوابق

عضو ستاد سیاست‌ گذاری و رئیس نخبگان و جوانان

رئیس ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی

حکم جدید کامبیز مهدیزاده

وی در تاریخ 16 مرداد 97 به عنوان رئیس ستاد توسعه فناوری حوزه انرژی منصوب شد و رسما کارش را باید شروع کند.

  • ۲۶ آذر ۱۳۹۷
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×