پاسخ حسن نوروزی به توئیت مهناز افشار

پاسخ حسن نوروزی به توئیت مهناز افشار

خانم افشار از بنده پرسیده اند که مگر آقای نوروزی تا به حال زایمان کرده است و یا دوره پریود را گذرانده که در خصوص مسائل زنان اظهار نظر می کند.

حسن نوروزی به توئیت مهناز افشار درباره موضع وی پیرامون کودک همسری واکنش نشان داد.

به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، در ماه گذشته گفت وگوی حسن نوروزی درباره تغییر قانونی سن حداقلی برای ازدواج دختران واکنش های مختلفی را به دنبال داشت . در این بین مهناز افشار ، هنرپیشه سینما در توئیتی  به این گفت و گو موضع گرفت که حسن نوروزی را در جایگاه تصمیم‌گیری برای زنان ندانسته بود.

از حسن نوروزی، سخنگوی کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی در این خصوص شنیده شده است که: خانم افشار از بنده پرسیده اند که مگر آقای نوروزی تا به حال زایمان کرده است و یا دوره پریود را گذرانده که در خصوص مسائل زنان اظهار نظر می کند.

در مطلبی که در فضای مجازی و سایت ها منعکس شده است نماینده مردم بهارستان در مجلس شورای اسلامی افزوده است که: موضوعاتی همانند زایمان کردن و دوره قاعدگی مسائلی طبیعی است و مربوط به جسم و جان انسان است اما بنده نیز از ایشان می پرسم آیا خانم افشار که درد زایمان و دوره قاعدگی را برای بنده مدنظر قرار می دهند تا به حال 500 ضربه شلاق با کابل برقی در یک روز خورده اند که در خصوص مقوله " درد" بنده را متهم به ندانستن می کنند.

وی ادامه داد : من هم در ایام مبارزات ستمشاهی در زندانهای ساواک شکنجه شده‌ام و هم در سلولهای صدامی تنها در یک روز 500 ضربه کابل تو پر با شوک الکتریکی خوردم که اگر خانم افشار یکی از این ضربه ها را می خورد دیگر طاقت حرف زدن نداشت.

[به‌گزارش کافه سینما، تصویر واکنش مهناز افشار را می‌بینید.]

  • ۱۹ اسفند ۱۳۹۷
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×