در انتخاب تالار عروسی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در انتخاب تالار عروسی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در انتخاب تالار عروسی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در انتخاب تالار عروسی به چه نکاتی باید توجه کرد؟ سالن عروسی چه ویژگی هایی باید داشته باشد.

در انتخاب تالار عروسی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

در انتخاب تالار عروسی به چه نکاتی باید توجه کرد

انتخاب تالار عروسی یکی از مهم ترین قسمت های برنامه ریزی برای یک عروسی به یاد ماندنی خواهد بود. تالار که یکی از قسمتهای اصلی و پرهزینه ترین بخش است در به یاد ماندنی تر کردن عروسی نقش بسیار موثری دارد. پس بهتر است در انتخاب این آیتم به جزئیات توجه بیشتری را داشته باشید. در ادامه برای توجه به نکات خاص با طومار همراه باشید.

شب مراسم عروسی یکی از به یادماندنی ترین شب هایی است که تا آخر به یاد عروس و داماد خواهد ماند.باید با هوشیاری تمام و برنامه ریزی کامل همچنین در نظر گرفتن بودجه و توان مالی عروس و داماد هماهنگی‌ها به صورتی انجام شود که در کل برنامه بدون نقص و در بهترین حالت انجام شود. آیتم های مهم در تالار می ‌تواند بخش سالن و پرسنل باشد که رفتار و برخورد آنها بسیار تاثیر گذار خواهد بود.

تالار عروسی

موقعیت قرارگیری تالار عروسی

با توجه به محل زندگی محل آرایشگاه و آتلیه ای که قرار است در آن عکس برداری انجام شود بهتر است آدرس تالار نیز در منطقه باشد تا از نظر دسترسی بتوانید راحت و آسوده قیمت آن دسترسی داشته باشید.

از انتخاب آدرس ها و لوکیشن های دور از دسترس و پرت جداً خودداری کنید تا عروسی بسیار کوتاه است اگر دوستان شما در پیدا کردن آدرس به سختی بیفتند قطعاً زمان زیادی را از دست خواهند داد.

هنگام دعوت مهمان ها به همراه کارت دعوت آدرس لوکیشن و کروکی محل تالار را در اختیار آنها قرار دهید.

اگر محله تالار در منطقه ای از شهر است که ترافیک آن منطقه سنگین است بهتر است از قبل تمامی مهمان ها را از این نظر در جریان قرار دهید.

خدمات و امکانات تالار

از قبل تمام نکاتی که برای پذیرایی برای شما اهمیت زیادی دارد را به مهمانداران گوشزد کنید.

گنجایش و ظرفیت تالار را مناسب با تعداد مهمان های خودتان انتخاب کنید اگر تالار بیش از اندازه بزرگ باشد یا بیش از اندازه کوچک در بیرون بودند یا شلوغی و بی نظمی مهمانی تاثیرگذار خواهد بود مهمانی نباید در جایی برگزار شود که

صندلی ها خیلی به هم نزدیک یا خیلی از هم دور چیده شده باشند.

در انتخاب تالار دقت کنید حتما دارای پارکینگ اختصاصی باشد تا مهمانها برای پارک ماشین دچار مشکل نشوند.

توجه نمایید تمیزی مهمترین چیزی است که تالار باید به شما ارائه دهد تا میز صندلی ها میز ها و سرویس بهداشتی یکی از مهمترین اصل هایی است که باید در انتخاب خود در اولویت قرار دهید.

دقت کنید سقف تالار کوتاه نباشد با توجه به جمعیتی قرار است چند ساعت آنجا دور همدیگر به شادی و پردازند کوتاه بودن سقف باعث دلگیر شدن و سخت شدن تنفس برای مهمان ها می شود.

منوی غذایی که برای پذیرایی در نظر دارید را به تالار ارائه دهید تا آنها با توجه به معیارهای شما منوی غذای مناسب را به شما ارائه دهند.

سالن عروسی

هزینه‌های اجرای مراسم

بودجه خود را ابتدا نهایی کنید سپس هزینه ی تمام تالار هایی که از نظر شما برای مهمان ها مناسب است را بررسی کرده و در یک لیست قرار دهید در انتها با توجه به بودجه و اولویت های موجود می توانید آیتم های نامناسب را حذف کرده و سپس به انتخاب مناسب دست پیدا کنید. تالار ها علاوه بر غذا خدمات دیگری مثل ارائه اتاق عقد،آتش بازی، شمع آرایی و همچنین خدمات گل آرایی را خواهند داشت که به هزینه ی غذا اضافه می شود می توانید با توجه به تزئینات تالار اولویت های خود را انتخاب نمایید.

نکته پایانی: حتماً قبل از عقد قرارداد با سالن مورد نظر یک شب در مهمانی آنها شرکت نمایید تا هم از کیفیت غذا و همچنین از کیفیت پذیرایی و موزیک اطمینان خاطر پیدا کنید.

نویسنده: پریسا سعیدی
 

  • ۷ تیر ۱۳۹۸
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×