استفاده از روسری و شال در استایل های امروزی

استفاده از روسری و شال در استایل های امروزی

استفاده از روسری و شال در استایل های امروزی

استفاده از روسری و شال در استایل های امروزی را در طومار ببینید.

استفاده از روسری و شال در استایل های امروزی

اکسسوری روسری و شال

روسری یکی از اکسسوری هایی است که خانم های ایرانی به تعداد زیاد در کمد های خود با رنگها و طرحهای متفاوتی دارند اما می توانید از این عکس سری تنوع های زیادی در استایل خود ایجاد کنید در ادامه طومار همراه باشید تا راه های استفاده از این عکس صورت به شما بیاموزیم.

اکسسوری مو

روسری های سایز کوچک می توانید برای دیزاین مو های باز شده استفاده کنید یعنی به شکلی در لا به لای موها از روسری‌های کوچک طرح دار استفاده کنید و به عنوان کشت در انتها موهای خود را با روسری ببندید.

 

اکسسوری مو و روسری

 

برای انتخاب روسری و رنگ آن به استایل کلی خود توجه کنید. اگر روسری های کوچک استفاده می کنید بهتر است طرح و نقش آن نیز ریز و ظریف باشد. اگر روسری که انتخاب می کنید از رنگها و تنوع زیادی برخوردار باشد.

 

اکسسوری مو

 

اکسسوری برای گردن

تصاویر هنری بسیار دیده اید که از این اکسسوری به عنوان دستمال گردن استفاده می‌کند اگر روسری‌های کوچکی دارید یا حتی شالهای که به طرح های ساده یا طرح های ساده یا تک رنگ استفاده کنید و در استایل خود تفاوت ایجاد کنید. افرادی که گردن بلندی دارند می‌توانند از این تکنیک برای متناسب نشان دادن خود استفاده کنند اما اگر گردن کوتاه و بزرگی دارید نباید از این تکنیک استفاده کنید.

 

دستمال گردن

 

اکسسوری دست و پا

از شال های رنگی میتوانید به عنوان مچ بند در پا و دست استفاده بکنید. معمولاً از گره های پاپیونی بزرگ و کوچک به دور مچ یا بازو زده می شود.

 

مچ بند روسری

 

اکسسوری برای مانتو

لباس های شما از طیف رنگی سرد است و بیشتر کلاسیک گوشی می توانید از روسری برای دیزاین مانتو و پالتو خود استفاده کنید.

 

اکسسوری روسری با مانتو

 

با این کار سادگی رنگ های نو و خاکستری را از بین می برید و این لباس ها را از حالت خسته کننده و سرد خارج می کنید می توانید با عنوان دور آستین و یا دور گردن و یا کمربند از آنها استفاده کنید.

 

اکسسوری شال

 

می‌توانید از شال و روسری های رنگی در سر همی ها استفاده کنید زیرا این لباس ها معمولا به علت یکدست بودن رنگ و طرح کسل‌کننده شان با طرح های شاد موجود در روسری ها بسیار شاد و زیبا خواهند شد. همچنین می توانید از روسری ها در قسمت بالاتنه سرهمی های لی استفاده کنید.

 

اکسسوری شال

 

مد امروز

 

مد امروز

 

اکسسوری برای کیف

از روسری ها و پارچه های طرح دار می توانید برای تزیین کیست استفاده کنید می توانید این پارچه های رنگی را به دور بند کیف و یا روی کیف اضافه کنید.

 

تزیین کیف

 

می توانید از روسری و شال های رنگی به جای کمربند های ساده استفاده کنید این استوری می تواند استایل متفاوتی به همراه بلوز و سارافون ایجاد کند.

 

اکسسوری

 

انواع اکسسوری

 

روسری به عنوان کمربند

 

 

شال و روسری به عنوان اکسسوری

 

اکسسوری برای کلاه

معمولا کلاه در استایل های ایرانی کمتر دیده می شود برای اینکه استفاده از کلاه را در کنار روسری زیبا نمی دانیم. راه و روش استفاده از کلاه و روسری در کنار هم را بیاموزیم یکی از زیباترین استایل ها را خواهیم داشت.

 

روسری و کلاه

 

می توانید برای زیباتر کردن کلاه خود از گره زدن روسری ها و شال های رنگی شاد استفاده کنید.

 

استایل جدید کلاه

 

استایل جدید با کلاه

 

تزیین کلاه با روسری

 

نویسنده: پریسا سعیدی

  • ۲۳ تیر ۱۳۹۸
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×