با این مسواک جدید در 10 ثانیه دندان هارا تمیز کنید

با این مسواک جدید در 10 ثانیه دندان هارا تمیز کنید

شرف الشمس

با این مسواک جدید در 10 ثانیه دندان هارا تمیز کنید

مسواک برقی جدید Glaresmile با داشتن سه برس و تنظیمات دستی خیلی متفاوت تر مسواک های دیگر شده و در 10 ثانیه میتوانید دندان ها را تمیز کنید.

با این مسواک جدید در 10 ثانیه دندان هارا تمیز کنید

ویژگی های مسواک جدید Glaresmile 

پاکسازی دندان ها بطور معمول چند دقیقه طول می کشد اما محصول جدید "GlareSmile" برای تسریع بخشیدن به این فرآیند طراحی شده است.

این مسواک برقی غیر عادی که اکنون در سایت مبنع یابی کیک استارتر قرار گرفته، تنها در 10 ثانیه کل دندان ها را تمیز می کند.

مسواک کردن یک کار نسبتا کسل کننده ای است اما اخیرا هدف نوآوری هایی قرار گرفته است. برای مثال پوشش مسواک Brushield که از رشد باکتری در دهان جلوگیری می کند یا خمیردندان BioMin که به ترمیم دندان آسیب دیده کمک می کند.
 
آنچه مسواک GlareSmile را جذاب کرده، استفاده از سه برس به جای یکی است که یک تجربه مسواک زدن خودکار را ارائه می کند و کاربر این مسواک را در دهان خود حرکت داده و سه برس آن با یک حرکت چرخشی از برطرف کننده پلاک به پاکسازی پایه و سطوح کناری دندان ها می پردازند.
 
مسواک جدید

مسواک برقی جدید 

 این مسواک دارای حالت های متفاوت از جمله یک تنظیمات دستی برای تنظیم سرعت و فشار، حالت دندان حساس که به پاکسازی آرامتر پرداخته و یک تنظیم خاص برای پاکسازی لثه ها است.
 
این فناوری همچنین دارای یک نمایشگر لمسی 1.77 اینچی است که به کاربر اجازه می دهد از بین حالت های مختلف به انتخاب بپردازد.
 

 این مسواک برای چه کسانی مناسب است؟

مسواک GlareSmile برای سنین پنج سال به بالا مناسب بوده و بیشتر افراد از کاربران مسواک های دستی گرفته تا انواع برقی آن ها از این تجربه لذت خواهند برد. همچنین از این مسواک می توان برای کودکان، کاربران معلول و افراد مسن استفاده کرد که بدرستی مسواک زدن را بلد نبوده یا از قدرت کافی در دستانشان برخوردار نیستند.
 این دستگاه از طریق "یو.اس .بی" شارژ می شود اما همچنین یک شارژر خورشیدی به عنوان یک گزینه انتخابی اضافی با آن همراه است. سر برس ها قابل تعویض هستند بنابراین اعضای خوانده همگی می توانند از یک دستگاه با سرهای مسواک خود استفاده کنند.
 
این فناوری همچنین زمان مسواک زدن به همراه شارژ وارده و موارد دیگر را پیگیری کرده و همه این اطلاعات از طریق یک اپلیکیشن بر روی تلفن همراه یا با اتصال مسواک به رایانه قابل دسترسی هستند.
 
قیمت این مسواک 99 دلار اعلام شده است.

با این مسواک جدید در 10 ثانیه دندان هارا تمیز کنید

  • ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×