با یک سبزی ضد سرطان سینه شوید!

با یک سبزی ضد سرطان سینه شوید!

شرف الشمس

با یک سبزی ضد سرطان سینه شوید!

چقدر لذت بخش است بدانیم که مصرف یک میوه یا سبزی خوشمزه می تواند ما را از کابوس هولناک ابتلا به سرطان سینه رها کند.

با یک سبزی ضد سرطان سینه شوید!

بهترین راه جلوگیری از سرطان سینه زنان و مردان با سبزیجات

نگاهی به طبیعت که بیاندازیم به وضوح خواهیم دید که پروردگار حکیم درمان هر درد و لازمه جلوگیری از ابتلا به انواع بیماری های سخت و کشنده را در دل طبیعت برای انسان قرار داده است . میوه ها و سبزیجاتی که برای هر بخش از بدن فواید بینظیری دارند . زیبایی و سلامت با این خوردنی های طبیعی ساده و بی دردسر است . اینها را گفتیم تا در یک گزارش نتیجه ی جدیدترین مطالعات بر روی سبزیجات برای پیشگیری از ابتلا به سرطان ها به خصوص سرطان سینه زنان را شرح دهیم.

با خوردن هویج سرطان سینه را دور بزنید

یکی از میوه های جالیزی می تواند کابوس هولناک مرگ در اثر سرطان سینه را از بانوان دور کند. پژوهشگران به تازگی دریافته اند مصرف هویج تنها برای چشم ها مفید نیست و خوردن هویج می تواند تا 60 درصد خطر ابتلا به سرطان سینه در برخی انواع آن را کاهش دهد.

 گفتنی است، بر اساس تحقیقات هویج سرشار از بتاکاروتن است که می تواند به طور طبیعی نوعی اثر حفاظتی از بدن در مقابل بیماری ها و بویژه انواع سرطان ها داشته باشد.

هویج ضد سرطان

هویج خاصیت ضد سرطان سینه و پستان دارد

 بررسی نشان می دهند بتاکاروتن همچنین در مواد غذایی دیگری چون اسفناج، فلفل قرمز و انبه نیز یافت می شود. در عین حال پزشکان اعتقاد دارند برای بدست آوردن اثر حفاظتی هویج باید بانوان به طور منظم هویج مصرف کنند.

 در طول سال ها پزشکان اثربخشی مصرف هویج برای دفع شرایط تهدید کننده حیات چون بیماری های قلبی و سرطان را ثابت کرده بودند اما تحقیقات جدید نشان داده است مصرف هویج بویژه برای رفع سرطان سینه در بانوان موثر است. در عین حال کارشناسان اعلام کرده اند هنوز هیچ ماده غذایی با اثر حفاظتی 100 درصدی در برابر ابتلا به سرطان سینه پیدا نشده است.

 پژوهشگران اعتقاد دارند مواد شیمیایی موجود در گیاهان می تواند به عنوان یک مکمل دارویی نقش بسزایی در جلوگیری از ابتلا به سرطان داشته باشد. این یافته ها حاصل تحقیقات محققان از سراسر اروپا بر روی یک هزار و 500 ژن مبتلا به سرطان سینه و 1500 ژن است که سرطان سینه در آنها مهار شده است.

 در این تحقیق عادات غذایی این بانوان مورد آزمایش قرار گرفته و همین طور سطح بتاکاروتن خون آنها ویتامین c و لیکوپن خون آنها اندازه گیری شده است و این نتایج بدست آمده است که زنانی سطح این مواد در خون آنها بالا بوده کمتر به سرطان سینه دچار شده اند.

سرطان سینه ، چگونه با هویج از سرطان سینه پیشگیری کنیم؟

  • ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×