برانکو: در 64 سالگی‌بدون‌ تمرین‌ و بوتاکس‌ خوش‌تیپ‌ هستم!

برانکو:در64سالگی‌بدون‌تمرین‌ و بوتاکس‌خوش‌تیپ‌هستم!

نمی‌دانم که چقدر کت‌وشلوار و پیراهن دارم. من آنها را اتو می‌کنم و در قفسه لباس‌هایم نگاه می‌دارم. هر موقع خوشحال یا غمگین باشم، برای خودم کت‌وشلوار و پیراهن می‌گیرم

سرمربی محبوب پرسپولیسی ها در مصاحبه ای با روزنامه «اسلوبودنا دالماسیا» کرواسی حسابی برای هموطنانش و البته خودش نوشابه باز کرد! و به تعریف و تمجید از عملکرد و کارنامه کروات ها در ایران پرداخت. این خودبینی برانکو به جایی رسید که حتی از هیکل و تیپ خودش هم تعریف کرد!!

به گزارش تابناک ورزشی، برانکو در این مصاحبه با نام بردن از مربیان هموطن خود که در فوتبال ایران کار کرده اند، نظیر: استانکو، ایویچ، بلاژویچ، کرانچار، فرانچیچ، بگوویچ و میاچ، گفت که فقط آنها بوده اند که در فوتبال ایران موفق بوده اند. گویا دو بار صعود تیم ملی ایران به جام جهانی با کی روش چندان نتیجه بزرگی برای برانکو محسوب نمی شود.

این مربی خوش اخلاق که به ندرت با مصاحبه های غلوآمیزش وجهه شخصیتی خود را زیر سوال می برد؛ در باره زندگی روزمره اش در ایران و بخصوص نحوه لباس پوشیدنش گفت:  نمی‌دانم که چقدر کت‌وشلوار و پیراهن دارم. من آنها را اتو می‌کنم و در قفسه لباس‌هایم نگاه می‌دارم. هر موقع خوشحال یا غمگین باشم، برای خودم کت‌وشلوار و پیراهن می‌گیرم، اما فکر می‌کنم در سن 64 سالگی بدون تمرین زیاد و بدون بوتاکس کردن، در شرایط بدنی خوبی هستم.

برانکو
  • ۳۰ آبان ۱۳۹۷
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×