8 برنامه کاهش وزن بسیار خوب کم کردن وزن سریع برای گوشی موبایل

8 برنامه کاهش وزن بسیار خوب کم کردن وزن سریع برای گوشی موبایل

8 برنامه کاهش وزن بسیار خوب کم کردن وزن سریع برای گوشی موبایل

آیا تا به حال برای کم کردن وزن ناامید شده اید؟ یا تا به حال از میزان کالری که در روز می گیرید با خبر شده اید؟ چه مقدار در روز ورزش انجام میدهید؟ چرا هیچ چیزی روی برنامه پیش نمی رود؟

8 برنامه کاهش وزن بسیار خوب کم کردن وزن سریع برای گوشی موبایل

8 برنامه گوشی موبایل برای کاهش وزن

اگر این سئوالات را در ذهن خود دارید در ادامه با طومار همراه باشید. در این صفحه ابزارهایی را به شما معرفی میکنیم تا بتوانید راحت تر وزن کم کنید. برای داشتن یک برنامه دقیق باید بدانیم چه در بدن ما می گذرد! اجازه بدید یک مثال کوچک بزنم، در کار و تجارت خودتان. قطعا شما برای انجام کارهای خود یک چک لیست و یک برنامه دقیق برای انجام کارها دارید. شاید یک سری بازی و برنامه های تفریحی در بین روز برای خود در نظر گرفته باشید که روند کار روزمره را برای شما جذابتر کند. بعضی از افراد به سخنرانی های انگیزشی گوش می دهند تا ناامیدی به آنها غلبه نکند. تناسب اندام و رسیدن به هدفی مانند کاهش وزن همین روال را دارد.  اگر واقعا می خواهید به هدف کاهش وزن برسید باید برنامه ریزی برای رسیدن به موفقیت داشته باشید. شما باید بدانید چه چیزی باعث ایجاد انگیزه شما خواهد شد. برنامه ریزی به شما کمک می کند راه رسیدن را ساده تر کنید.

اگر کوکورانه تلاش کنید قطعا ناامید خواهید شد. پس زمان آن خواهد رسید که ابزار مناسبی را برای خود انتخاب کنید. در این صفحه قصد داریم برنامه هایی را به شما معرفی کنیم که علاوه بر ردیابی تغذیه شمارنده های مرحله ایی ورزشی شما را در رسیدن به هدفتان کمک خواهد کرد. در ادامه برنامه ها و ویژگی های آنها را بخوانید تا برنامه مناسب خود را انتخاب کنید.

1. MyFitnessPal

MyFitnessPal

وقتی صحبت از برنامه های تناسب اندام می شود یکی از معروفترین ها و پرطرفدارترین های آنها برنامه MyFitnessPal است. بهترین برنامه برای مقابله با دریافت کالری است. این برنامه را می توانید به صورت رایگان دریافت کنید و تقریبا می توان گفت تمامی منابع شمارش کالری را داراست. نه تنها میزان کالری دریافتی مشا را تخمین می زند بلکه روش های رسیدن به این هدف را نیز به شما می آموزد.
برای استفاده از این برنامه فقط کافی است که مواد اولیه را وارد کنید تا میزان کالری دریافتی روزانه شما را در هر مرحله اضافه کند. این برنامه میزان سوختن کالری ورزش را هم می تواند اندازه بگیرد و ارتباط خوبی با برنامه های Fitbitو  MapmyRun دارد. اگر می خواهید یک برنامه مناسب داشته باشید قطعا این برنامه را امتحان کنید.

2. Fitbit

Fitbit

قطعا درباره این برنامه قبل از این هم شنیده اید، دلیل خوبی هم دارد چون این برنامه بارها به افراد مختلفی کمک کرده اند. این یک برنامه عالی برای نگه داشتن شما در رقابت کاهش وزن است. این برنامه همچنین می تواند با برنامه های تناسب اندام دیگر مانند MyFitnessPal هماهنگ شود تا هر روز مقدار دقیق انرژی خود را اندازه گیری کند. این یک دروازه بان مطمئن است. 

3. MapMyRun

MapMyRun

یکی دیگر از برنامه های خوب برای شروع کننده های و علاقمندان به ورزش است. این برنامه مسیر و حتی مقصد را برای شما ترسیم می کند. این برنامه میزان سوختن کالری روزانه را اندازگیری می کند. می توانید با یک دوست این برنامه را نصب کنید و یک رقابت جذاب بین خود ایجاد کنید. این برنامه مناسب کسانی است که می خواهند خود را به چالش بکشند. 

4. Zombies, Run

Zombies, Run

آیا با بیرون آمدن از یک سرگرمی و رفتن به بیرون و دویدن مشکل دارید؟ پس چرا این دو را با هم ترکیب نکنیم؟ این یک برنامه سرگرم کننده است که شما را به حرکت در می آورد. این برنامه شما به قسمتی از یک داستان درمی آورد و هر سطح یک چالش جدید برای کمک به پیشرفت و نگه داشتن چیزهای هیجان انگیز برای شما ایجاد می کند. 

5. Prepear

Prepear

آیا شده ساعت ها بنشینید و به این فکر کنید که چه چیزی بخورید؟ این برنامه زمان کاهش وزن شما را به یک چهارم می رساند. این برنامه به سادگی برنامه ی غذایی یک هفته شما را می دهد، همچنین لیست مواد غذایی که باید برای هفته آینده تهیه کنید. یک دستور غذایی آنلاین که به راحتی می توانید آنها را آماده کنید. این دستورالعمل های خوشمزه شما را سالم نگه می دارد.

6. Strava

Strava

اگر پیاده روی تنها را راه سلامتی شماست این برنامه این کار را برای شما ساده کرده است. این برنامه میزان قدم های شما را در روز می داند و انگیزه حتی ورزش کردن را در شما ایجاد می کند. این برنامه قادر به پیگیری مسیرهای پیاده روی و مسافت پیموده شما است. 

7. Aaptiv

Aaptiv

اگر به باشگاه ورزشی می روید این برنامه می تواند برای شما مفید باشد. این برنامه برای شما تمریناتی را در نظر می گیرد. این یک برنامه عالی بدون داشتن مربی شخصی است. 

8. Freeletics

Freeletics

این برنامه برای کسانی که همیشه در حال حرکت هستند عالی است و تنها زمان کافی برای رفتن به باشگاه را ندارند. این برنامه تمرین های آنلاینی را طراحی می کند که متناسب از وزن بدن شماست. شما از اینکه چه تمرینات خوبی را بدون داشتن هیچ وسیله ایی می توان انجام داد تعجب خواهید کرد. 

این 8 برنامه میتواند با توجه به نیاز شما بسیار کارآمد باشد.   

نویسنده: پریسا سعیدی

  • ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×