بهترین لباس عروس متناسب با فرم اندام شما

بهترین لباس عروس متناسب با فرم اندام شما

بهترین لباس عروس متناسب با فرم اندام شما

آیا دوست دارید فرم گلابی شکل پایین تنه خود را اصلاح کنید؟ و یا به اندام صاف و یکدست خود انحنا بدهید؟ ما می دانیم که دقیقا چه سبکی از لباس عروس به شما کمک می کند تا در خاص ترین روز زندگی تان چشم ها را خیره کنید

بهترین لباس عروس متناسب با فرم اندام شما

یقه دلبری یک گردن ظریف و زیبا را به نمایش می گذارد

لباس عروس یقه دلبری

لباس عروس یقه دلبری


نباید تصور کنید که انحناهای بدنتان تنها نقطه عطف شما برای عرض اندام است. اگر شما از دسته افرادی هستید که استخوان زیبای ترقوه و یا گردنی کشیده دارید، این دو قسمتهای خوش تراشی هستند که باید با انتخاب لباس عروس مناسب بیشتر روی آن ها مانور دهید. اریکا هانسون، معاون خدمات عروس برند دیویدز برایدل می گوید: «یقه های دلبری نمایی لطیف و زنانه به پیراهن می دهند و برای عروسانی که دوست دارند زیرکانه با لباس دکلته ی خود جلوه گری کنند انتخابی عالی ست».


لباسی با بندهای پهن برای خانم هایی که سینه هایی بزرگ دارند واجب است

لباس عروس با بندهای پهن

لباس عروس با بندهای پهن


اگر شما کسی هستید که  قفسه سینه بزرگی دارید، برای پیدا کردن لباسی که به خوبی سینه هایتان را پوشش دهد اصلا نگران نباشید، کافی ست لباسی با بندهای پهن انتخاب کنید. هانسون می گوید: «بند های پهن بهترین گزینه برای عروس هایی ست که نیاز دارند سینه های خود را تا حد ممکن جمع کنند، خصوصا اگر قصد دارند تمام شب را برقصند»! حالا اگر لباسی بدون آستین و یا لباسی با بندهای نازک به دلتان نشست تکلیف چیست؟ نگران نباشید، هر خیاطی می تواند بندهای پهن مناسب شما را به این لباس اضافه کند.


پیراهن های بدون آستین دست های کشیده را جلوه می بخشند

لباس عروس بدون آستین

لباس عروس بدون آستین


اگر شما از آن دسته عروسانی هستید که طی روزهای پر جنب و جوش پیش از عروسی به سرعت وزن کم کرده اید، اکنون استحقاق این را دارید که دست های کشیده تان را در این روز بزرگ به رخ بکشید! به خصوص اگر برنزه شدن را در برنامه خود دارید، و همچنین دوست دارید که اندام های تحتانی تان بیشتر دیده شوند انتخاب لباسی بدون آستین بهترین راه است. هانسون می گوید: « یک لباس بدون آستین با بند پشت گردنی این شانس را به عروس می دهد که دست ها و بازو هایش را به خوبی در معرض دید بگذارد».


آستین های بلند برای لاغر نشان دادن بازوهای پرتر

لباس عروس با آستین های بلند

لباس عروس آستین بلند


نگران این نباشید که بالاتنه تان در روز عروسی به چه شکلی خواهد بود، چرا که در روز عروسی چیزهای مهمتری برای نگرانی وجود دارد. دغدغه بعضی خانم ها اندازه بازو و یا قسمت هایی ست که شاید از لباس زیر بیرون بزند، برای این دسته، لباس عروس های آستین بلند زیادی وجود دارد. آستین های بلند به شدت می توانند به صاف نشان دادن بازو و حتی مخفی کردن ترک های پوستی این ناحیه کمک کنند، حتی اگر کاملا از جنس تور باشد. ضمن اینکه این مدل آستین ها بطور کل پر طرفدار هستند. هانسون بیان می کند که: «آستین بلند ها امسال متقاضیان فراوانی دارند. این سبک جان می دهد برای عروس هایی که پیرو مد روز هستند، و از آن طرف هم برای کسانی که دوستدار سبک های کلاسیک هستند که پوشیدگی بیشتری دارد. 


پیراهن های کمر کرستی ایجاد انحنا می کند

لباس عروس کر کرستی

لباس عروس کمر کرستی


کدام دختری بدش می آید که در روز عروسی و به کمک خطای دید در لباسش اندامی هر چه شبیه تر به فرم ساعت شنی داشته باشد؟ اگر اندام شما از بالا تا پایین یکسره است، نگاهی به عکس های عهد ویکتوریا بیندازید تا ببینید لباس های کمر کرستی چگونه هستند. اما امروزه این لباس ها را بسیار راحت تر از آنچه که در عکس به نظر می رسند طراحی می کنند (بله، دیگر می توانید در آن ها نفس بکشید)، و به سرعت چندین سانت از سایز کمر شما کم می کنند. هانسون می گوید: «اگر دلتان می خواهد که کمر باریک تر و خوش فرم تر به نظر برسید، یک لباس کمر کرستی، پوشیدگی با قابلیت تنظیم سایز را برای شما به ارمغان می آورد».


لباس مدل ماهی برای ریز نقش ها

لباس عروس مدل ماهی

لباس عروس مدل ماهی


به گفته هانسون، لباس های ماهی شکل: « به اندام های با فرم مستطیل انحنای بیشتری می دهد.» پس اگر اندام شما وجوه زنانه و جذاب کمتری دارد از ماهیت فرم دهنده طرح ماهی برای ایجاد انحنا در آن استفاده کنید. یکی از زیبایی های این طرح این است که باعث می شود بلندقد تر به نظر بیایید، هانسون می گوید: « این سبک گول زننده برای عروس های ریز نقش بسیار مناسب است»


لباس پرنسسی مناسب برای اصلاح اندام گلابی شکل

لباس عروس پرنسسی

لباس عروس مدل پرنسسی


اگر پایین تنه شما کمی بزرگتر از بالا تنه تان است، هنگام خرید لباس عروسی به دنبال چیزی جز یک لباس پرنسسی نباشید. وقتی که این لباس را بپوشید و در شب عروسی به سمت جایگاه رقصتان قدم بردارید نه تنها احساس یک پرنسس تمام عیار را تجربه خواهید کرد، بلکه هیچ نگرانی از بابت بزرگ بنظر رسیدن پایین تنه تان نخواهید داشت. هانسون می گوید : «یک لباس پرنسسی بالاتنه عروس را بیشتر به چشم می آورد و بالعکس پایین تنه را تا حد ممکن مخفی می کند.» با این اوصاف، یک شکم بدقواره، باسن پهن و پایین تنه بزرگ مواردی هستند که دیگر جای هیچ نگرانی برایشان نیست. 


لباس های کاملا جذب برای پر پیچ و خم نشان دادن بدن

لباس عروس جذب

لباس عروس تنگ و کاملا جذب


بعضی عروس ها می خواهند در روز عروسی شان کاملا پوشیده باشند، در حالی که بعضی دیگر دوست دارند تا حد ممکن سکسی به نظر بیایند. اگر شما از دسته دوم هستید ما به شما یک لباس کاملا جذب را پیشنهاد می کنیم. این سبک پیراهن هر سانت از بدن شما را مانند یک دستکش در بر می گیرد، و نمایش هیچ قسمتی از فرم اندام شما را از قلم نمی اندازد. هانسون معتقد است که  این نوع  لباس عروس برای آن دسته از عروس هایی با اعتماد به نفس است که دلش می خواهد تمام پیچ و خم های بدنش را به رخ بکشد. پس اگر این زیبایی را داری بدرخش.


لباس ماکسی برای داشتن پوششی زنانه

لباس عروس ماکسی

لباس عروس مدل ماکسی


اگر فکر می کنید که اندام شما توپر، تنومند و یا خیلی عضلانی ست حتما یک لباس ماکسی را پرو کنید. برای مثال پیپا میدلتون یک دونده ماراتن بزرگ و یک قهرمان triathlete  است. او در مقام ساقدوش افتخاری عروس خاندان سلطنتی، برای لطافت دادن به اسکلت ورزشکاری خود یک لباس ماکسی بر تن کرد که با زیبایی بر اندام او نشسته و جلوه ای زنانه به آن بخشیده بود. هانسون می گوید: «لباس ماکسی اندام یک عروس را کشیده نشان می دهد که بسیار مناسب ورزشکاران یا اندام های مستطیل شکل است.


پیراهن های شیفون دار مناسب برای بلند نشان دادن پاهای کوتاه

لباس عروس شیفون دار

لباس عروس شیفون دار


همه ما دوست داریم در روز عروسی مان شبیه سوپر مدل ها باشیم، اما این برای خانم های قد کوتاه کمی مساله ساز است. برای به چشم آمدن روی یک لباس شیفون دار دست بگذار. این جنس رویایی برای بلند نشان دادن پاها اغلب از بالای کمر شروع می شود. هانسون می گوید: « شیفون به خوبی خود را برای مزین کردن لباس پخش می کند و غالبا در لباس هایی با دامن آزاد استفاده می شود». یک لباس شیفون دار که به زمین می کشد با کفش های پاشنه بلند می تواند چند سانت به قد شما اضافه کند.


لباس توری، مورد پسند عموم

لباس عروس تور دار

لباس عروس تور دار


بالاخره به موردی رسیدیم که هنگام خرید برای اکثر خانم ها حکم گل سرسبد لباس ها را دارد. به قول هانسون: «بیشتر انواع تورها به عروس این امکان را می دهد که سبک منحصر به فرد اندام خود را به نمایش بگذارند؛ در حالی که تور ظریف کار دست چنتیلی (فرانسوی) برای تبدیل شدن به یک عروس رویایی و رومانتیک مناسب است، تور گیپور از کیفیت بالایی برخوردار است و تور سوزن دوزی شده کلاسیک تر است.
وقتی نوبت به تور می رسد لازم نیست نگرانی بابت چگونگی لباس و اندام خود داشته باشید، تنها باید روی شخصیت تان به عنوان یک عروس تمرکز کنید.
 

  • ۱۳ تیر ۱۳۹۷
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×