تاریخ انتشار نسخه انگلیسی زبان Girls UND Panzer مشخص شد

تاریخ انتشار نسخه انگلیسی زبان Girls UND Panzer مشخص شد

تاریخ انتشار نسخه انگلیسی زبان Girls UND Panzer مشخص شد

نسخه انگلیسی عنوان Girls UND Panzer که با الهام از یک انیمه ساخته شده است تا چند ماه دیگر در بازار آسیا به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد. در ادامه این خبر و جزئیات آن با گیمفا همراه باشید! اگر قصد دارید که کمی تانک بازی در کنسول پلی ا

تاریخ انتشار نسخه انگلیسی زبان Girls UND Panzer مشخص شد

نسخه انگلیسی عنوان Girls UND Panzer که با الهام از یک انیمه ساخته شده است تا چند ماه دیگر در بازار آسیا به صورت انحصاری برای پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد. در ادامه این خبر و جزئیات آن با گیمفا همراه باشید!

اگر قصد دارید که کمی تانک بازی در کنسول پلی استیشن ۴ بکنید اما عناوین سری World of Tanks یا War Thunder برای شما کمی خشن هستند، وارد دنیای Girls und Panzer Dream Tank Match که توسط شرکت Bandai Namco شوید. امروز شعبه آسیایی این ناشر تاریخ عرضه این بازی برای بازار داخلی این بازی که با زیرنویس انگلیسی همراه خواهد بود را اعلام کرد. این بازی به صورت انحصاری در تاریخ ۲۷ فوریه برای پلی استیشن ۴ عرضه خواهد شد، درست چند روز پس از نسخه ژاپنی بازی.

صحبت از نسخه انگلیسی بازی شد؛ امروز ما تعدادی تریلر جدید با زیرنویس را نیز دریافت کردیم که المان های مختلفی مثل داستان، قابلیت انتخاب و شخصی سازی تانک ها در میان مدل های مختلف و حالت های تک نفره و آنلاین ۵ در برابر ۵ را نشان می دادند. در حالی که هنوز عرضه نسخه غربی این بازی به صورت دقیق تایید نشده است( و احتمالا نیز به دلیل مسائل لایسنس انیمه هیچ وقت عرضه نخواهد شد)، اینکه نسخه آسیایی بازی از زیرنویس انگلیسی نیز پشتیبانی می کند، درک آن را بسیار راحت تر می کند.

دانلود با کیفیت ۷۲۰P
دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

  • ۲۹ آبان ۱۳۹۶
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×