آیا تتو می تواند موقتی باشد؟ تتو موقت چیست؟

آیا تتو می تواند موقتی باشد؟ تتو موقت چیست؟

شرف الشمس

آیا تتو می تواند موقتی باشد؟ تتو موقت چیست؟

آیا تتو می تواند موقتی باشد؟ تتو موقت چیست؟

آیا تتو می تواند موقتی باشد؟ تتو موقت چیست؟

آیا تتو می تواند موقتی باشد؟ تتو موقت چیست؟

تاتو موقت روشی غیر دائمی برای هک کردن طراحی های روی بدن است که در روزهای اخیر طرفداران زیادی پیدا کرده است در ادامه با طومار همراه باشید تا ببینیم تاتوی موقت واقعیت دارد یا خیر؟
خیلی از افرادی که تاتو را انجام می‌دهند ادعا می‌کنند روشی وجود دارد که بعد از ۶ یا ۹ ماه به طور کامل از روی پوست پاک می شود و آنرا تتوی موقت می نامند تتو همان خالکوبی کردن است که از زمانهای قدیم وجود داشته است و با وارد کردن جوهر در زیر پوست طراحی ها را همیشگی می کنند.

تفاوت تاتوی دائمی و موقت در چیست؟

تتوی دائمی همان خالکوبی است که از قدیم الایام وجود داشته است وقتی کسی با این روش روی پوست خود طراحی را انجام می داد در وارد کردن جوهر به لایه های سطحی و عمیق پوست با این روش طراحی را تا آخر عمر روی بدن خود داشت عمو تاتوهای موقت که عمر کوتاه تری دارند در واقع تاتو های غیر دائمی و پاک شونده هستند که چند روز یا چند ماه می تواند دوام داشته باشد اما برای فضاهای موقت بسته های وجود دارد که در ادامه به آنها می پردازیم.

تتو ساده دست

چند نوع تتوی موقت داریم؟

هرنوع طراحی که روی پوست یا زیر پوست انجام شود و بعد از مدتی از روی پوست یا از عمق پوست پاک شود و از بین برود تاتو موقت نامیده می شود در زیر چند نوع از این تتو های موقت را برای شما نام میبریم.

نقش حنا که طول عمر آن بین یک تا چهار هفته است.

برچسب های موقت که عمر آنها تنها یک روز یا یک هفته است.

اسپری های خالکوبی یا رنگ هایی که ضد آب هستند و تنها با حلال ها و یا با گذشت و شستشوی فراوان از بین می روند که عمر آنها از یک هفته نمی تواند بیشتر شود.

استفاده از رنگ سبزیجات دوام این تتو تقریبا سه هفته است که شبیه ترین حالت به تتوی واقعی را خواهید داشت.

تاتو و تزریق جوهر به روش دائمی اما با جوهر جذب شونده و محو شونده.

مورد آخر کمی مشکوک است اکثر تاتوکاران ادعا می‌کنند که با استفاده از این نوع رنگ ها و همان روش قدیمی یعنی تزریق کردن این رنگ زیر پوست بعد از مدتی  رنگ جذب بدن شده و در خون وارد می‌شود و گفته می‌شود عمر بیشتر از ۶ ماه نخواهد داشت و اثری از آن نخواهد ماند.

اما با توجه به مشاهدات این رنگ ادعایی بیش نیست و اصلاً چنین چیزی وجود ندارد اما بسیاری از افراد که این کار را انجام می دهند به مشتری های خود می گویند که تنها شش ماه این تاتو روی بدن آنها خواهد ماند. اگر قصد دارید این نکته را در نظر داشته باشید که به احتمال خیلی زیاد روشی کاملا دائمی و ماندگار را خواهید انجام داد و حتی گاه آن دیده شده است که لیزر نیز قادر به از بین بردن این نقوش از روی بدن نخواهد بود و پاک کردن تتو از زدن آن سخت تر است، پس بهتر است قبل از انجام این کار کمی منطقی فکر کنید و از روی هیجان تصمیمی نگیرید می توانید از تاتو های موقت به شکل برچسب یا طراحی های حنا مدتی استفاده کنید تا از انجام این کار مطمئن شوید. در انجام تاتو حتما مکان بهداشتی را انتخاب کنید و پیشه افراد قابل اعتماد مراجعه کنید تا از لحاظ سلامت و جلوگیری از بیماری های خطرناک حفاظت ها و مراقبت های لازم انجام شود.

تتو طرح گل رنگی

نویسنده: پریسا سعیدی

  • ۷ تیر ۱۳۹۸
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×