ترفندی عالی برای تمیز کردن گاز شیشه ای

ترفندی عالی برای تمیز کردن گاز شیشه ای

شرف الشمس

ترفندی عالی برای تمیز کردن گاز شیشه ای

اکثر خانم ها دغدغه تمیز کردن گازهای شیشه ای را دارند، ما در این مطلب نکاتی عالی را برای برق انداختن گازهایتان به شما معرفی میکنیم.

ترفندی عالی برای تمیز کردن گاز شیشه ای

گاز شیشه ای را چگونه برق بندازیم؟

نحوه تمیز کردن گاز شیشه ای , بخاطر اینکه اجاق گاز خانه تان چرب نشود از تهیه غذای مورد علاقه تان خودداری می کنید نگران نباشید ما شما را راهنمایی می کنیم تا به راحتی اینکار را انجام دهید و از شر چربی های اجاق خلاص شوید.
• ابتدا سر شعله ها و تمام چدن های روی اجاق را برداشته و میله های اجاق را درون آب داغ و تاید گذاشته تا تمام چربی های ان بیرون بیاید و بعد از چند دقیقه با اسکاج آن را تمیز نمایید و بعد خشک کنید.

مراحل تمیز کردن گاز شیشه ای
• صفحه شیشه ای اجاق را با با پنبه آغشته به الکل پاک کنید و بعد از اینکار برای براق کردن صفحه گاز از شیشه پاک کن و دستمال جادویی یا نانو استفاده نمایید.

گاز شیشه ای

تمیز کردن گازهای شیشه ای

نکاتی برای تمیز کردن گاز شیشه ای

• زمانی که شیر روی اجاق سر می رود وحالت سوخته ای برروی صفحه اجاق نمایان می شود شعله را خاموش کنید و روی آن را حوله خیس بگذارید بعد از سرد شدن آن را تمیز کنید. خواهید دید که سوخته شیر به راحتی با دستمال نم پاک می شود. هودهای شیشه ای را نیز به همین روش براق کنید. دقت کنید حتما از دستمال نانو استفاده کنید تا لکی روی اجاق نماند.
• هیچ وقت نگذارید چربی ها روی اجاق ماندگار شوند و زود پاکش کنید شما به کمک پاک کننده های چند منظوره و دستمالهای جادویی به راحتی می توانید اجاقی تمیز و براق داشته باشید.
• از پاک کننده های چند منظوره به جای دستمال الکلی نیز می توان استفاده کرد.

ترفندی عالی برای تمیز کردن گاز شیشه ای

  • ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×