تزیین سفره شب یلدا بسیار زیبا و شیک برای این شب باستانی

تزیین سفره شب یلدا بسیار زیبا و شیک برای این شب باستانی

شرف الشمس

تزیین سفره شب یلدا بسیار زیبا و شیک برای این شب باستانی

مجموعه ایی از تصاویر و مدل های تزیین سفره شب یلدا با ایده های جدید و زیبا را در این مطلب ارائه می دهیم که هر یک از این مدل ه…

تزیین سفره شب یلدا بسیار زیبا و شیک برای این شب باستانی

به کارگیری جدیدترین ایده ها برای تزیین سفره شب یلدا یکی از از مهم ترین مواردی است که اغلب افراد با سلیقه و خصوصا خانم های اهل هنر به آن توجه می نمایند و ترجیح می دهند زیباترین تزیینات را در شب یلدا داشته باشند. ما نیز برای کمک به این افراد و ارائه ایده های جدید، در این مطلب مجموعه ایی از تصاویر و تزیینات زیبای سفره شب یلدا را معرفی می نماییم که امیدواریم مورد توجه شما دوستان قرار بگیرند و از این ایده ها نهایت استفاده را ببرید. تا پایان با این تزیینات زیبا همراه ما باشید.

مدل های جدید و زیبای تزیین سفره شب یلدا :

ایده های متنوع و جالبی برای تزیین سفره شب یلدا وجود دارد و شما می توانید با کمترین امکانات و به راحتی سفره های زیبایی را برای شب یلدا بچینید. همانطور که می دانید تزیینات سفره شب یلدا نیز همچون تزیین سفره غذا کاملا سلیقه ایی است و افراد با تمایلات مختلف می توانند این سفره را به شکل های متنوع تزیین نمایند. عکس های زیر نمونه هایی از تزیینات ساده و در عین حال زیبا را نشان می دهند که این مدل های زیبا ایده های مناسبی برای سفره شب یلدا شما محسوب می گردند.

تزیین وسایل سفره شب یلدا


اگر طرفدار تزیینات سنتی و کلاسیک هستید، می توانید سفره شب یلدا را با ایده های سنتی بچینید. برای این کار می توانید از وسایل قدیمی همچون کرسی یا چراغ های مختلف استفاده نمایید. دیوان حافظ و تار نیز می تواند زینت بخش سفره شب یلدای شما باشد. تصاویر زیر نمونه هایی از اینگونه تزیینات را نشان می دهد که هر یک از زیبایی و جذابیت خاصی برخوردارند.

تزیین سفره شب یلدا

برای زیبایی بیشتر سفره شب یلدا سعی کنید تمامی اجزا سفره را تزیین نمایید، بدین منظور می توانید به تزیین هندوانه شب یلدا و دیگر میوه ها، تزیین خوراکی های مختلف و حتی تزیین لبو  یا آجیل بپردازید و سپس با قرار دادن این خوراکی های تزیین شده بر روی سفره، زیبایی سفره خود را چندین برابر کنید.

دیزاین میوه برای شب یلدا

در صورتی که برای شب یلدا مهمان دارید می توانید از طریق ساخت کاردستی شب یلدا، گیفت هایی را بدین منظور تهیه نموده و آنها را به مهمان ها هدیه دهید. قبل از حضور مهمان ها این کاردستی ها و گیفت های تهیه شده را روی سفره و در کنار دیگر وسایل قرار دهید.

تزیین زیبا و شیک سفره شب یلدا

با بهترین و جذاب ترین ایده ها در زمینه تزیین سفره شب یلدا اشنا شدید، امیدواریم با الگوبرداری از این مدل های زیبا و خاص بتوانید زیباترین تزیین را انجام دهید و به چیدمان دلخواه و ایده آل دست یابید. همچنین می توانید در بخش سفره آرایی با دیگر ایده ها و مدل های اینگونه تزیینات آشنا شده و از آن طرح ها نیز استفاده نمایید.

  • ۱۵ آذر ۱۳۹۵
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×