تزیین کوکو سبزی مجلسی با ایده های خلاقانه

تزیین کوکو سبزی مجلسی با ایده های خلاقانه

تزیین کوکو سبزی مجلسی با ایده های خلاقانه

تزیین کوکو سبزی مجلسی با ایده های خلاقانه با قالب به همراه عکس را در طومار بیاموزید.

تزیین کوکو سبزی مجلسی با ایده های خلاقانه

تزیین کوکو سبزی مجلسی

تزیین کوکو سبزی می تونه این غذای اصیل ایرانی را به یکی از زیباترین غذاهای داخل سفره مهمانی تبدیل بکنه. این غذا با توجه به مواد به کار رفته در آن از هزینه کمی برخوردار است. ماده غذایی اصلی برای تهیه این غذا سبزی خرد کرده است که شامل ترکیب  تره ، جعفری ، شوید ، گشنیز و به صورت دلخواه می توانید از کاهو نیز استفاده کنید. اگر سبزی خرد شده را از قبل آماده داشته باشید دیگر کار سختی باقی نمی ماند. طرز تهیه کوکو سبزی بسیار ساده است و با یک تزیین حرفه ایی می توانید غذایی ویژه تهیه کنید.

تزیین کوکو سبزی

برای تزیین بالا از کوکو سیب زمینی در کنار سبزی استفاده شده است به شکلی که با قالب زدن سیب زمینی و قرار دادن آن در لایه زیرین به شکل دلخواه بالا دست پیدا خواهید کرد.

کوکو سبزی قلبی

قالب های مختلفی برای سرخ کردن کوکو های مختلف در بازار وجود دارد و تنها باید قالب را در تابه قرار دهید و مواد را در داخل آن انتقال دهید و بعد از سرخ شدن قالب را از آن جدا کنید.

کوکو سبزی در نان باگت

برای تهیه غذای بالا ابتدا نان باگت را از عرض برش دهید و خمیر داخلی آن را جدا کنید. در واقع از نان باگت قالبی برای مواد کوکو تهیه می کنید. برش های نان را داخل تابه روغن بگذارید و مواد را داخل آن بریزید و اجازه دهید تا با حرارت کم سرخ شود سپس طرف دیگر کوکوها را سرخ کنید.

کوکو سبزی فینگر فود

برای درست کردن غذاهای مناسب برای تولد معلولا لیست غذاهای فانتزی و فرنگی را تهیه می کنیم در صورتی که با یک تزیین مناسب می توانید از کوکوی سبزی غذایی فانتزی تهیه کنید. 

همبرگر کوکو سبزی

کودکان برای تشویق شدن به اینکه از غذاهای اصیل و ایرانی استفاده کنند نیاز دارند تا غذاها با ظاهری امروزی برای آنها سرو شود.

تزیین بشقاب کوکو سبزی

گاهی نیازی نیست که خود غذا به شکلی خاص تبخ شود فقط کافی است تا بشقاب را از مکمل های آن غذا پر کنید.

کوکو سبزی

طراحی های فانتزی روی بشقاب غذا

تزئین کوکو سبزی

ایده های تزیین غذای مجلسی ایرانی

تزیین بشقاب سبزی کوکو

ماست، گردو، گوجه، خیار، کاهو، زیتون و همچنین دوغ  محلی ایرانی از موادهای غذایی است که می توانید به خوبی در کنار این غذا استفاده کنید.

تزیین کوکو سبزی مجلسی
  • ۲۸ مهر ۱۳۹۷
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×