مدل چادر لبنانی شیک و جدید در طرح های مختلف برای خانم های محجه

طرح های مختلف چادرهای لبنانی برای خانم های محجبه شیک پوش

شرف الشمس

طرح های مختلف چادرهای لبنانی برای خانم های محجبه شیک پوش

مدل چادر لبنانی یکی از مدل چادرهای جدید و پرطرفدار در میان خانم ها می باشد که نسبت به سایر چادرها مزایای بیشتری دارد و علاوه زیبایی خاص آن یک مدل چادر راحتی و مناسب می باشد.

طرح های مختلف چادرهای لبنانی برای خانم های محجبه شیک پوش

چادرها دارای مدل های مختلفی است که هریک از این مدل ها علاوه بر نقاط قوت دارای نقاط ضعف نیز می باشد که سهولت استفاده از این مدل چادرهای جدید و به روز را دچار مشکل می کند. چادرهایی با مدل آستین دار حدود ۱۵سال است که در بازار برای خانم های چادری عرضه می شود و طرفداران بسیار زیادی داشته است یکی از این مدل چادرها که بسیار محبوب است مدل چادر لبنانی است که طراحی و زیبا و بخصوصی دارد.

چادر لبنانی براق صدفی

انواع مدل چادر لبنانی جدید و شیک:

مدل چادرهای لبنانی از مدل چادرهایی است که ایده طراحی آن برگرفته از مدل لباس های خانم های عرب و مدل عبای آنان می باشد این نوع چادر علاوه بر پوش کامل و مناسبی که دارد برخلاف دوخت چادر ساده دارای زیبایی ویژه ای است که آن را محبوب تر از چادرهای دیگر جلوه داده است و بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

 
طرح جدید چادر لبنانی

این نوع چادر نسبت به سایر چادرها نقاط قوت بیشتری دارد و کمتر نقاط ضعف در طراحی آن به چشم می خورد شاید بتوان یکی از ایرادات این چادر را گشادی آن دانست که برای برخی خانم هایی که اندامی لاغر دارند موجب اذیت آنان خواهد شد و احساس می کنند که ظاهری نامرتب دارند.

چادر لبنانی دخترانه
چادر لبنانی مخصوص خانم ها
آشنایی با چادر لبنانی
نمونه های مختلف چادر لبنانی
دوخت چادر لبنانی
چادر لبنانی مجری معروف
مدل متفاوت چادر لبنانی
چادر لبنانی روسری دار
چادر لبنانی با الگوی زیبا
چادر لبنانی مدل صدفی
مدل چادر جدید و شیک
چادر لبنانی پوشیده
چادر لبنانی فوق العاده
چادر لبنانی مشکی
چادر لبنانی براق و زیبا
چادر لبنانی شیک و راحت
مدل چادر لبنانی با طراحی خاص
مدل چادر لبنانی زیبا

در این بخش با طراحی به روز و جدید چادر لبنانی آشنا شدید. امیدواریم از دیدن این نمونه های جذاب لذت برده باشید و با انتخاب یک الگوی مناسب و شیک چادری زیبا انتخاب نمایید.

  • ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×