تصاویر جدید از فیس‌لیفت جکs7

تصاویر جدید از فیس‌لیفت جکs7

شرف الشمس

بیشتر تغییرات در قسمت جلو و عقب خودرو دیده می‌شوند و علاوه بر عوض شدن درب موتور و درب عقب ، گلگیرهای جلو و عقب

تقریباً 40 روز پیش بود که تصاویری از فیس‌لیفت جک S7 منتشر شد . در آن تصاویر تمامی بدنه مشخص نبود و تنها قسمت‌هایی همچون جلو پنجره و چراغ‌های عقب خودرو دیده می‌شدند.
خودروبانک/ اکنون تصاویر جدیدتری از فیس‌لیفت جک S7 منتشر شده‌است. در این تصاویر بدنه و همچنین داشبرد فیس‌لیفت جک S7 نمایش داده شده‌است. برای مشخص شدن میزان تغییرات ، تصاویر جک S7 را در کنار تصاویر فیس‌لیفت آن قرار داده‌ایم.
بیشتر تغییرات در قسمت جلو و عقب خودرو دیده می‌شوند و علاوه بر عوض شدن درب موتور و درب عقب ، گلگیرهای جلو و عقب هم بخاطر استفاده از چراغ‌هایی با فرم جدید دچار تغییر شده‌اند.

نمای جلو مدل قدیمی

فرم چراغ‌های روشنایی در روز جک S7 همانند برادر کوچکترش یعنی جک s3 شده‌است ، ولیکن فرم جلو پنجره و سپر جک S7 همانند دیگر عضو خانواده خودروهای سبک جک ، یعنی جک A5 می‌باشد.

نمای عقب
نمای عقب جک S7 هم دچار تغییر شده و براساس زبان طراحی جدید شرکت جک دوباره طراحی شده‌است. مشخصه بارز این زبان طراحی چراغ‌هایی هستند که تمامی عرض خودرو را پوشانده‌اند.

نمای عقب مدل قدیمی
در نمای داخلی برخلاف انتظار تغییرات کمتر بوده و فرم و ساختار قبلی داشبورد حفظ شده‌است ،ولیکن خروجی‌های چهارگانه سامانه تهویه مطبوع و نمایشگر سامانه چند رسانه‌ای دوباره طراحی شده‌اند . انتظار این بود که همانند جک A5 از یک نمایشگر بزرگ عمودی استفاده شود ولی در داشبورد جدید از یک نمایشگر عریض افقی استفاده شده‌‌است.

داشبورد

  • ۹ آبان ۱۳۹۸
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
سرکتاب

×