تعبیر خواب موش مرده + تعبیر خواب کشتن موش و خوردن موش سیاه

تعبیر خواب موش مرده + تعبیر خواب کشتن موش و خوردن موش سیاه

شرف الشمس

تعبیر خواب موش مرده + تعبیر خواب کشتن موش و خوردن موش سیاه

تعبیر خواب موش مرده,تعبیر خواب کشتن موش,تعبیر خوردن موش سیاه و,تعبیر خواب موش و گربه,تعبیر خواب موش رنگی,تعبیر خواب موش سفید,تعبیر خواب خوردن موش توسط گربه,

تعبیر خواب موش مرده + تعبیر خواب کشتن موش و خوردن موش سیاه

تعبیر خواب موش تعبیر خواب موش مرده تعبیر خواب کشتن موش تعبیر خوردن موش سیاه تعبیر خواب موش سفید تعبیر خواب موش و گربه اگر در رابطه با موش دیده اید این مطالب میتواند به شما کمک کند حتما مطالعه کنید.

 

تعبیر خواب موش مرده,تعبیر خواب کشتن موش,تعبیر خوردن موش سیاه و,تعبیر خواب موش و گربه,تعبیر خواب موش رنگی,تعبیر خواب موش سفید,تعبیر خواب خوردن موش توسط گربه,

 

آنچه که منفی یا بیماری زا باشد، ترس یا اضطراب، غرایز ترسناک، بیماری‌های جسمانی یا نگرانی‌ درباره سلامتی همگی از نمادهایی است که با دیدن موش در خواب بایستی به تطبیق آن با شرایط زندگی خود بپردازیم. شاید این گونه رویاها نشان دهنده درک شهودی درباره خائن بودن دیگری که مخفیانه پشت سر شما کارهایی علیه تان انجام می‌دهد باشد. موش در خواب نمایانگر این است که چیزهای تهدید آمیزی در زندگی شما در جریان هستند بدون آنکه چیستی آن‌ها واضح باشد، دیدن نیمه پنهان خود رویابین با دیگران، نیمه شریرانه طبیعت آدمی، آلودگی و ژولیدگی، زمان مانند موشی زندگی شما را می‌جود و می‌فرساید حتی می‌تواند بیانگر بخش‌های ناخوشایند زندگی رویابین باشد. تعابیر بالا برگرفته از کتاب فرهنگ تفسیر رویا به قلم تونی کریسپ می‌باشد.

 


اکثر معبرین موش را به زنی خیانتکار و دزد تعبیر کرده‌اند. زنی که نمی‌توان به آن اعتماد کرد. ظاهری فریبنده همراه با باطنی فریبکار از ویژگی‌های این زن است.

 

 

تعبیر خواب موش از نظر مطیعی تهرانی

 


اگر بیننده خواب موشی ببیند با چنین زنی سر و کار پیدا می‌کند و اگر این موش در خانه خودش باشد نوشته‌اند زنی با این پلیدی‌ها در خانه‌اش هست یا حضور پیدا خواهد کرد. اگر موش در اتاق شما باشد زنی دزد اهل خانه شماست که نباید به او اعتماد داشته باشید. اگر در خواب موشی از پاچه شلوار شما افتاد و گریخت و رفت زنی فاسد و فاجر را از خود می رانید و دور می‌کنید.

 

 

تعبیر خواب موش یوسف نبی علیه السلام 

 

 

دیدن موش جنگ زن باشد دیدن موش دزد است که از خانه او دزدی کرده

 

 

 تعبیر خواب موش از نظر جابر مغربی

 

جابر مغربی می‌گوید: اگر زنی در خواب ببیند که از فرج او موش بیرون آمده است، صاحب فرزندی دختر که بدکردار است می‌شود.

 

 تعبیر خواب موش صحرائی و خانگی یکسان می‌باشد.

 

 

تعبیرگری می‌گوید: تعبیر خواب موش، زنی است که به ظاهر باحجاب می‌باشد ولی در باطن فاسق است.

 


تعبیرگری می‌گوید: اگر در خواب ببینی موش‌های یک ‌رنگ بسیاری در خانه تو جمع شده‌اند، تعبیرش این است که به تعداد آن‌ها زن‌ها در خانه تو جمع می‌شوند.

 

 

تعبیر خواب موش مرده,تعبیر خواب کشتن موش,تعبیر خوردن موش سیاه و,تعبیر خواب موش و گربه,تعبیر خواب موش رنگی,تعبیر خواب موش سفید,تعبیر خواب خوردن موش توسط گربه,

 

 

تعبیر خواب موش از نظر دیگر تعبیرگران

 

 

دیدن موش در خواب، نشانه روبرو شدن با اختلافات خانوادگی و بی وفایی دوستان است. کارها وضعیت دلسرد کننده ای خواهد داشت. اگر خواب ببینید موش‌ها از شما فرار می‌کنند، نشانه آن است که تلاش‌های شما بی ثمر خواهد ماند. اگر دختری خواب موش ببیند، نشانه آن است که دشمنانی پنهانی دارد که به او نیرنگ خواهند زد. اگر داخل لباس خود موش ببیند، علامت آن است که در اثر انجام دادن کاری رسوا خواهد شد.  

 

 

لوک اویتنهاو می‌گوید: موش سفید: ازدواج موفق

 

 

اچ میلر مى‌گوید: دیدن موش سفید در خواب، نشانه‌ى نگرانى در انجام یکى از کارها مى‌باشد. اگر در خواب مشاهده کنید موش صحرایى گرفته‌اید، نشانه‌ى آن است که با یکى از دوستان خود دچار مشکل مى‌شوید.

 

 

تعبیر خواب سوراخ موش

 

 

مطیعی تهرانی: اگر سوراخ موشی ببینید مالی از شما برده می‌شود که می دانید چه کسی برده ولی نمی‌توانید ثابت کنید که او ربوده و سارق مال شما یک زن خائن است.

 

 

لوک اویتنهاو: در درون یک تله موش: دشمن شکست خورده

 

 

تعبیر خواب گرفتن موش

 


جابر مغربی می‌گوید: اگر در خواب ببینی موش گرفته‌ای، تعبیرش این است که با زنی فاسق ازدواج می‌کنی.

 

 

ابن سیرین می‌گوید: اگر مردی در خواب ببیند که از آلت مردی او موش بیرون آمده است، صاحب فرزندی دختر که بدکردار است و هیچ خیری ندارد خواهد شد.

 

 

تعبیر خواب کشتن موش

 

 

اچ میلر: کشتن موش کور در خواب، بیانگر ناراحتى و نگرانى است.

 

 

آنلی بیتون: کشتن موش در خواب، نشانه پیروزی بر دشمنان است.

 

 

تعبیر خواب موش درون رختخواب

 

 

اگر در خواب ببینی در رختخواب تو موش وجود دارد، تعبیرش این است که با زنی قصد فساد خواهی کرد. اگر ببینی رختخواب تو را موش جویده و سوراخ کرده است بین زن تو و شخص بد و نادرستی رابطه‌ای بوجود می‌آید و زن تو به فساد راضی می‌شود.

 

 

تعبیر خواب شکار موش توسط مار

 

 

شکار موش توسط گربه ، خوردن موش توسط گربه ، کشتن و گرفتن موش توسط مار و گربه نشان شانسی هست که از لحاظ مالی برای شما بوجود می آید .

 

 

خوردن موش توسط گربه

 

 

اگر دیدید که موش در لباس ، کفش ، پیراهن و بدن شما مثلا روی صورت یا روی سر شماست ، همسرتان یا فرزندانتان در حال انجام کاری هستند ( خوب یا بد ) که شما از آن بی اطلاعید . اگر دیدید که موش و گربه یا موش و مار به دوستی در کنار هم هستند سختی و بدبختی جلوی راه شماست .حمله به موش یا موش ها نشان از دعوایی که در انتها شما ضرر می کنید . اگر دیدید که موش زاییدید بچه دار می شوید ولی برای تربیت بچه باید بیشتر وقت بگذارید . اگر دیدید موش در حال زایمان است نشان از اتفاقی در اطراف شماست . می تواند دزدی باشد باید مراقب خود و داشته هایتان باشید . موش زخمی دزدی است که به دام می افتد .

 

 

تعبیر خواب خوردن موش سیاه

 

 

لوک اویتنهاو می گوید :

 

 

موش که میدود : پس انداز

 

 

فرار آن از دست یک گربه و یا به چنگ گربه افتادن : غم وغصه

همچنین شما می توانید از بخش تعبیر خواب دقیق ترین تعابیر را مشاهده نمایید.

  • ۲۵ آذر ۱۳۹۶
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×