سحر قریشی از کارگردان شدن خود و «گم شدن 28 میلیارد پول در یک سریال» خبر داد

سحر قریشی از کارگردان شدن خود و «گم شدن 28 میلیارد پول در یک سریال» خبر داد

شرف الشمس

او قرار است یک «ملودرام اجتماعی» بسازد و لباس‌اش در فرش قرمز فیلمی به‌نام "ایکس لارج" در روزهای گذشته، خبرساز شده بود

[سحر قریشی از کارگردان شدن خود و «گم شدن 28 میلیارد تومان پول در یک سریال» خبر داد/ او قرار است یک «ملودرام اجتماعی» بسازد و لباس‌اش در فرش قرمز فیلمی به‌نام "ایکس لارج" در روزهای گذشته، خبرساز شده بود]

سحر قریشی، بازیگر تلویزیون و سینما، ضمن تکذیب خبر ممنوع‌الفعالیتی‌اش در تلویزیون، از ساخت نخستین فیلم سینمایی خود خبر داد. او همچنین از کوتاه شدن نقش‌اش و پرداخت نشدن دستمزدش در یک سریال نمایش خانگی گلایه کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سحرقریشی، بازیگر تلویزیون و سینما، از کارگردانی نخستین فیلم خود در سینما خبر داد و گفت:« طی ۶ ماه دوم امسال، پشت دوربین نخستین فیلم‌ خود که یک ملودرام اجتماعی است، می‌روم.»

پیش‌تر شایعه‌ای مبنی بر ممنوع‌التصویری سحر قریشی به وجود آمده بود، که او با تکذیب این موضوع، به ویکی‌سینما اعلام کرد: «قرار بود در سریال «برادرجان» بازی کنم. جلسه هم گذاشتیم، اما به دلیل طول کشیدن پروسه فیلمبرداری و تداخل آن با سفری ‌که پیش رو داشتم، نتوانستم در این سریال زیبا بازی کنم.»

او در مورد «رقص روی شیشه» و همکاری خود با این سریال نمایش خانگی گفت: «۶ ماه با این پروژه قرارداد داشتم اما تنها چند روز بیش‌تر از من استفاده نشد؛ از نقشم زدند. چندین‌ پیشنهاد بازی را در این مدت از دست دادم. ۲۸ میلیارد هم در این پروژه گم شده و چک‌های من و بسیاری از بازیگران هنوز پاس نشده و برگشت خورده است.»

  • ۱۵ تیر ۱۳۹۸
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×