3 گزینه نهایی پرسپولیس برای نیمکت مربگیری

3 گزینه نهایی پرسپولیس برای نیمکت مربگیری

شرف الشمس

آنها سرمربی آینده خود را از بین این ۳ مربی انتخاب خواهند کرد.

به گزارش مجله طومار به نقل از خبرگزاری فارس /پس از رایزنی‌های فراوان در نهایت مسئولان باشگاه پرسپولیس روی ۳ نام برای هدایت این تیم به توافق رسیدند و اگر اتفاق خاصی رخ ندهد یکی از این ۳ مربی جانشین برانکو در پرسپولیس خواهد شد.

۳ گزینه نهایی پرسپولیس برای جانشینی برانکو مشخص شدند

بعد از مطرح شدن نام‌های مربیان خارجی متعدد در رسانه‌ها و فضای مجازی حالا به نظر می‌رسد ۳ نام مورد اجماع مسئولان و اعضای هیات مدیره پرسپولیس قرار گرفته و آنها سرمربی آینده خود را از بین این ۳ مربی انتخاب خواهند کرد.

الکساندر نوری مربی ایرانی ـ آلمانی یکی از گزینه‌های جدی مسئولان باشگاه پرسپولیس برای جانشینی برانکو ایوانکوویچ است. نوری دوران مربیگری را از سال ۲۰۱۳ در آلمان آغاز کرد و در سال ۲۰۱۶ به عنوان مربی وردربرمن آلمان انتخاب شد. نوری پس از به دست آوردن نتایج مختلف در این تیم شناخته‌شده آلمانی، سپس به تیم اینگولشتات آلمان پیوست. نوری پیش از این گزینه هدایت تیم ملی کشورمان هم بود، اما درنهایت ویلموتس بلژیکی به عنوان جانشین کی‌روش در تیم ملی مشغول به کار شد. مسئولان باشگاه پرسپولیس در تلاش هستند تا با نوری به صورت مستقیم ارتباط برقرار کنند، هرچند که شاید به دلیل شرایط کار در لیگ ایران، این مربی قید فعالیت در پرسپولیس را بزند.

ماسیمو کاررا گزینه ایتالیایی تیم پرسپولیس است. بعد از حضور استراماچونی در تیم استقلال حالا یک مربی ایتالیایی دیگر شانس کار در فوتبال ایران را به دست آورده و به همین دلیل از کاررا به عنوان یکی از گزینه‌های جانشینی برانکو در پرسپولیس نام برده می‌شود. کاررا که سابقه بازی در یوونتوس ایتالیا را در کارنامه دارد، در این تیم مطرح اروپایی دستیار کونته بود و با او توانست مقام‌هایی را به دست بیاورد. کاررا گفته می‌شود از مربیان پرشانسی است که احتمالا هدایت پرسپولیس را برعهده خواهد گرفت، اما همه چیز بستگی به مذاکرات چند روزه آینده دارد.

آنته چاچیچ مربی کرواتی که مدنظر مسئولان باشگاه پرسپولیس قرار گرفته سابقه فعالیت در تیم‌های دیناموزاگرب، تیم ملی لیبی، تیم ملی کرواسی را در کارنامه دارد. چاچیچ از مربیان مورد اعتماد برانکو سرمربی سابق پرسپولیس است که حتی گفته می‌شود برانکو او را به برخی اطرافیان پرسپولیس معرفی کرده است. چاچیچ در سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ و قبل از دالیچ هدایت تیم ملی کرواسی را برعهده داشت و ازجمله مربیان صاحب سبک فوتبال کرواسی به حساب می‌آید.

به احتمال فراوان و در صورتی که اتفاق خاصی رخ ندهد یکی از این ۳ مربی جانشین برانکو در پرسپولیس خواهد شد. هرچند که مذاکرات همچنان ادامه دارد و نهایتا تا روز چهارشنبه سرمربی جدید معرفی و انتخاب خواهد شد. به احتمال فراوان مذاکرات رسمی و جدی با گزینه قطعی در کشور ترکیه برگزار خواهد شد.

  • ۲ تیر ۱۳۹۸
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×