جدیدترین مدل های بوت مردانه سال ۲۰۱۸

جدیدترین مدل های بوت مردانه سال ۲۰۱۸

شرف الشمس

جدیدترین مدل های بوت مردانه سال ۲۰۱۸

چکمه های شیک و زیبا برای مردان از جنس چرم یا جیر واقعی بسیار لوکس و جذاب هستند. برای انتخاب چکمه در فصل پاییز و زمستان می توانید مدل های خزدار، لبه برگردان و پشمی را مد نظر قرار دهید

جدیدترین مدل های بوت مردانه سال ۲۰۱۸

جدیدترین مدل های بوت مردانه سال ۲۰۱۸ 

مدل های کلاسیک هرگز از مد نمی روند و در سال ۲۰۱۸ باز هم این مدل های بوت مردانه با ظاهر کلاسیک مد شده اند. چکمه های شیک و زیبا برای مردان از جنس چرم یا جیر واقعی بسیار لوکس و جذاب هستند. برای انتخاب چکمه در فصل پاییز و زمستان می توانید مدل های خزدار، لبه برگردان و پشمی را مد نظر قرار دهید. 

بافت ها و رنگ ها برای چکمه های مردانه

امسال هم مانند سال های دیگر، همچنان تقاضای زیادی برای بافت هایی با کیفیت بالا و مقاومت در برابر بارش زیاد و دمای کم وجود دارد. جیر به پوست طبیعی ترجیح داده می شود و برای اولین بار محبوبیت کفش های چرم در فصل های گرم و خشک بیشتر است و جنس نوباک و جیر در فصل های سرد طرفدار بیشتری دارند. همچنین چرم های مصنوعی با کیفیت بالا به چرم های حیوانی ترجیح داده می شود. این جنس ها چندین برابر از چرم واقعی ارزان ترند اما باز هم بسیار شیک و چشمگیرند. اکنون این چکمه ها تنها به رنگ کلاسیک مشکی محدود نمی شوند بلکه رنگ های سبز تیره، آبی، شرابی و شکلاتی هم بسیار محبوبیت دارند. 

جدیدترین مدل های بوت مردانه سال ۲۰۱۸ 

چکمه های اسپرت

جوانان معمولا فعالیت زیادی دارند و بنابراین ترجیح می دهند بیشتر از مدل های کفش اسپرت که کیفیت بافت شان بالاست استفاده کنند و البته باید در برابر سرما و رطوبت هم مقاوم باشد. اگرچه قبلا به طور انحصاری این سبک از چکمه اغلب در صنعت توریسم استفاده می شد اما اکنون طراحان برجسته از آن در مجموعه های خود استفاده می کنند و آن را با لباس های کلاسیک ست می کنند. 

جدیدترین مدل های بوت مردانه

اسنیکرهای زمستانی

این چکمه های مردانه یادآور کتانی های ورزشکاران در باشگاه و هنگام دوندگی است. این چکمه ها از جنس چرم، نوباک و جیر ساخته شده و با عناصر مناسب به زیبایی تزئین می شوند. 

مدل های بوت مردانه سال ۲۰۱۸ 

چکمه های نظامی

تقریبا تمام مردان دنیا با چکمه های بلند و استایل نظامی یا سربازی آشنایی دارند. برخی از این سبک بوت ها قابلیت تا شدن دارند و این مزیتی برای آن ها محسوب می شود تا حالا حالاها برایتان یکنواخت نشده و خسته تان نکند. به خاطر تنوع بصری، آنها می توانند تا مدت ها همراه شما باشند و هر موقع که دوست داشتید ظاهرش را به راحتی عوض کنید. 

جدیدترین مدل های بوت مردانه سال ۲۰۱۸ 

چکمه های بیتل

در سال های اخیر چکمه های بیتل طرفداران زیادی میان مردان پیدا کرده و برای آنان یادآور چلسی هستند. اکنون فقط جنس لاستیکی آن ها تغییر کرده است و شما می توانید در فصل سرما آن ها را به پا کرده و حسابی متفاوت باشید. 

جدیدترین مدل های بوت مردانه سال ۲۰۱۸ 

مترجم : پردیس کیانی
 

  • ۲۳ مهر ۱۳۹۷
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×