برگزاری جشنواره نوآوری و کسب کار خواجه نصیر

برگزاری جشنواره نوآوری و کسب کار خواجه نصیر

شرف الشمس

در این فستیوال افراد با ارائه ایده‌ها و طرح‌های  نوآورانه خود در 18 زمینه ، عیار و اعتبار ایده‌ها و کسب و کار‌های خود را می‌سنجند

فستیوال سه ماهه‌ی کسب و کار خواجه نصیر به همت و تدبیر مرکز رشد واحدهای فناوری دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری راه‌اندازی شده است. 
هدف این جشنواره حمایت و ارتقای فرهنگ کارآفرینی و آگاهی بخشی به جامعه در زمینه‌ی چگونگی پرورش ایده‌های نوی دانشجویان، اساتید، دانشگاه‌ها، کارآفرینان و... و راه اندازی کسب و کارهای نوپا و تبدیل ایده‌های خلاقانه به محصول با ایجاد بستر مناسب در بخش‌های گوناگون و برگزاری دوره‌هایی به صورت انلاین است. 

جشنواره نوآوری و کسب و کار خواجه نصیردر این فستیوال افراد با ارائه ایده‌ها و طرح‌های  نوآورانه خود در 18 زمینه عیار و اعتبار ایده‌ها و کسب و کار‌های خود را می‌سنجند. داوران خبره‌ی ما ایده‌های نوی شما را بررسی می‌کنند و به ایده‌های برتر جوایز نفیس و امکانات ویژه‌ای اهدا می‌شود که امید است بتواند انگیزه‌ای برای طرح ایده‌های برتر و رشد کشور عزیزمان باشد.  این جشنواره دارای رویداد‌های متنوع و جذابی مانند اینو کافه، اینو نما و اینوتاک است که در هر بخش مدیران شرکت‌های بزرگ، سرمایه‌گذاران، اساتید کارآفرین برتر دانشگاه‌ها، کارآفرینان، مدرسان نامدار این حوزه و... به شما در جهت پیشبرد طرح‌ها و ایده‌هایتان کمک می‌کنند. شما می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر درباره‌ی این فستیوال به سایت  innocup.kntu.ac.ir  مراجعه فرمایید.    
 • ۲۷ آذر ۱۳۹۷
مطالب مشابه
  ۰ دیدگاه
  دیدگاه ها
  دعا و طلسم
  هاروس
  ×