جهانبخش به فحاشی‌ها در صفحه واکر واکنش نشان داد

جهانبخش به فحاشی‌ها در صفحه واکر واکنش نشان داد

آن حرکت واکر، صد درصد کارت قرمز داشت و نمی‌دانم چطور بگویم، شاید اگر کمی باهوش‌تر، زرنگ‌تر یا هر چیز دیگر بودم، اتفاق دیگری رخ می‌داد و منچسترسیتی ۱۰ نفره می‌شد.

علیرضا جهانبخش درخصوص اتفاقات جنجالی دیدار برایتون و منچسرسیتی و حواشی پس از آن صحبت کرد.

به گزارش تابناک ورزشی، ستاره ایرانی برایتون که این هفته با ماجرای درگیری با کایل واکر روی تیتر اخبار قرار گرفت، درباره آن برخورد شدید واکنش نشان داده است و بیشتر روی واکنش برخی ایرانی ها در فضای مجازی تاکید کرده است.

درگیری‌ات با واکر در بازی نیمه نهایی جام حذفی مقابل منچسترسیتی حسابی سر و صدا کرده و این درگیری حاشیه هم کم نداشته است.

صحنه‌ای معمولی بود. قبل از آن برخورد و در جریان بازی وقتی به توپ نرسیدم، می‌خواستم تنه بگذارم تا از بین پا‌های واکر توپ را بگیرم اما، چون فاصله‌ام با توپ زیاد بود، با هم برخورد کردیم و وقتی یک قدم برداشتم، پشت پای او را لمس کردم که همین مسئله واکر را کمی جری کرد. من فکر کردم درگیری همانجا تمام شد، اما به یک باره دیدم از پشت آمد، من را شارژ کرد و در ادامه هم صحنه‌های دیگر پیش آمد.

واکنش‌جهانبخش به فحاشی ایرانی‌ها درصفحه کایل واکر

به نظرت مستحق کارت قرمز بود؟

آن حرکت واکر، صد درصد کارت قرمز داشت و نمی‌دانم چطور بگویم، شاید اگر کمی باهوش‌تر، زرنگ‌تر یا هر چیز دیگر بودم، اتفاق دیگری رخ می‌داد و منچسترسیتی ۱۰ نفره می‌شد. به واقع ضربه سر او برخورد شدیدی با من نداشت، اما صورتم را لمس کرد و به همین دلیل هم داور دستور به بازبینی صحنه داد. شاید خیلی فرق نمی‌کرد که در آن صحنه تصمیم چه باشد، اما مشخصاً قصد واکر ضربه زدن و حرکتش کاملاً مشخص بود که این حرکت هم کارت قرمز دارد. با این حال موضوع جایی عجیب بود که داور با VAR هم واکر را اخراج نکرد و شاید اگر خودم را زمین انداخته بودم یا طور دیگری برخورد می‌کردم، این اتفاق رخ می‌داد.

برخی ایرانی‌ها در شبکه‌های اجتماعی و در صفحه شخصی واکر به دلیل این درگیری حسابی از تو حمایت کردند و البته فحاشی‌هایی نیز به او و همسرش داشته‌اند. این مسئله برای تو حاشیه‌ساز نشده است؟

این حمایت‌ها و اینکه هواداران بازی‌های من را دنبال می‌کنند، قطعاً برایم دلگرمی است، اما شکل آن را نمی‌دانم. من قبلاً هم در رابطه با این نوع رفتار‌ها صحبت کرده‌ام و می‌دانم که ما ایرانی‌ها احساسی هستیم و وقتی چنین اتفاقی رخ دهد، طبیعتاً واکنش‌ها نیز بیشتر و گسترده‌تر خواهد بود. من نمی‌گویم از این واکنش‌ها حمایت می‌کنم یا نه، چون من فقط دلگرمی و حمایت مردم را می‌بینم. در چنین شرایطی هم قضاوت کردن واقعاً سخت است، اما شاید خود واکر انتظار نداشت که چنین واکنش‌هایی را دریافت کند. آن اتفاق تمام شد و رفت، اما طرفداران فوتبال ایران هم، چون یک بازی حساس برای ما بود، دوست داشتند به این شکل حمایت کنند. این اتفاق قطعاً برای دلگرمی من بوده و آن‌ها خواسته‌اند حمایت‌شان را نشان دهند.

اما واکنش‌ها آنقدر تند بوده که ممکن است با واکنش دیگری از سوی واکر مواجه شود. اگر او شخصاً درباره این اتفاق از تو سؤال کند، این موضوع را توضیح خواهی داد؟

قاعدتاً حجم واکنش‌ها آنقدر زیاد است که به چشم می‌آید. این مسئله را دنبال نکرده بودم و چند نفر از دوستانم برای من واکنش‌ها را ارسال کردند و با حجم واکنش‌ها، به نظر می‌رسد که واکر متوجه خواهد شد، اما اگر واکنشی داشته باشد و از خودم سؤال کند، قطعاً توضیح خواهم داد که مردم ایران چقدر احساس زیادی دارند و این واکنش‌ها به همین دلیل بوده است.

  • ۲۰ فروردین ۱۳۹۸
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×