حرز و دعای سریع الاجابه بخت گشایی و ازدواج دختران جوان

حرز و دعای سریع الاجابه بخت گشایی و ازدواج دختران جوان

شرف الشمس

حرز و دعای سریع الاجابه بخت گشایی و ازدواج دختران جوان

در این پست از سایت طومار ذکر و دعا و دستورالعمل مجرب و تضمینی باز شدن بخت و ازدواج دختران جوان را قرار دادیم . ..

حرز و دعای سریع الاجابه بخت گشایی و ازدواج دختران جوان

در این مطلب از مجله اینترنتی طومار حرز و دعای سریع الاجابه بخت گشایی و ازدواج دختران جوان را برای شما دوستان گرامی قرار دادیم . این دعا و دستورالعمل و ختم برای باز شدن بخت دختران و پسران و ازدواج آنان بسیار موثر و توصیه شده می باشد . دعا و دستورالعمل زیر را طبق شرایط گفته شده انجام دهید به امید خداوند انشالله بخت بسته شده باز خواهد شد و شخص ازدواج خواهد کرد ...

دعای بخت گشایی قوی :

هر گاه بخت دختری بسته شده باشد یا آنرا بسته باشند دعای ذیل را بنویسد و برگردن آویزد ظرف دو ماه انشاء الله شوهردار خواهد شد و اورا بخواهند و آن دعای مجرب این است:

لا اله الا الله و الله اكبر اسئلك من فضلك و رحمتك فانها بیدك لا تملكها من احد غیرك و صلی الله علی محمد و آله اجمعین

توجه شود:

شرایط عمومی  نگاشتن دعا حتما رعایت شود.

معوذتین را صبح و شب (قبل از خواب)  بخواند و البته آنرا در كاغذ بدون خط بنویسد و همیشه به همراه خود داشته باشد. (بسیار مهم)

در سایر زمانها مثل مسئله ماهانه خانمها حرز را كماكان برگردن داشته باشند.التماس دعا

دعای بخت گشایی و ازدواج – دعای باز شدن بخت

در خواص آیات سوره یس در حاشیه زاد المعاد علامه مجلسی (ره) مسطور است که این آیه شریفه را به جهت گشایش بخت بر کاغذ بنویسد و با گلاب بشوید و بخورد.

آیه این است:

وَاضْرِبْ لَهُمْ مَثَلًا أَصْحَابَ الْقَرْيَةِ إِذْ جَاءهَا الْمُرْسَلُونَ . (یس ۱۳)

دستورالعمل بخت گشایی :

در جنه الامان الواقیه کفعمی (ره) و کتاب الخواص از مولایمان حضرت امام ابی عبد الله جعفر بن محمد الصادق (ع) منقول است که اگر دختری در خانه مانده باشد و کسی به خواستگاری نیاید ، سوره مبارکه (احزاب) را بر پوست آهو یا پاره ای کاغذ بنویسد و در کوزه کوچکی قرار داده و آن کوزه را در خانه ای که آن دختر زندگی میکند قرار دهد پس خواستگار آن دختر زیاد شود و در جنةالامان بود که برای سریع آمدن خواستگار نیز همین طریق مفید است ان شاء الله تعالی .

مفاتیح الحاجات ، تصحیح سید محمدرضا غیاثی

منبع : سایت ملکوتی ها

دعای بخت گشایی پسر,دعاي بخت گشايي دختر,دعای بخت گشایی نی نی سایت,دعای بخت گشایی چیست,دعای بخت گشایی فوری,دعای بخت گشایی با خرما,دعای بخت گشایی برای پسر,دعای بخت گشایی ابوعلی سینا,دعای بخت گشایی حضرت موسی,دعای بخت گشایی در مفاتیح الجنان,دعای بخت گشایی سریع زن بیوه,دعای بخت گشایی قوی,دعای بخت گشایی با موم عسل,دعای بخت گشایی دایی ابراهیم,دعای بخت گشایی زن بیوه,دعای بخت گشایی در مفاتیح,دعای بخت گشایی قوی برای زن مطلقه,دعای بخت گشایی بهجت,دعای بخت گشایی از حضرت محمد,دعای بخت گشایی مردان,دعای بخت گشایی و ازدواج سریع,دعاهای بخت گشایی و ازدواج,دعا برای بخت گشایی و ازدواج سریع,دعای بخت گشایی ازدواج,دعا جهت بخت گشایی و ازدواج,دعا برای بخت گشایی و ازدواج,دعای بخت گشایی ازدواج سریع,دعای بخت گشایی برای ازدواج,دعا برای بخت گشایی ازدواج,چند دعای مجرب برای بخت گشایی و ازدواج,دعای برای ازدواج و بخت گشایی
  • ۲۴ اسفند ۱۳۹۸
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×