در پی حمله انتحاری به اتوبوس سپاه دست کم ۲۰ نفر به شهادت رسیدند

در پی حمله انتحاری به اتوبوس سپاه دست کم ۲۰ نفر به شهادت رسیدند

شرف الشمس

اتوبوس پرسنل سپاه در محدوده جاده خاش به زاهدان بر اثر برخورد خودروی انتحاری منفجر شد که در جریان این حمله، دست‌کم ۲۰ تن شهید و ۱۰ تن زخمی شده‌اند

حمله تروریستی به اتوبوس پرسنل سپاه در سیستان و بلوچستان، دست کم بیست شهید در پی داشته است. قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای این حمله انتحاری را تایید کرد.

به گزارش «تابناک»؛ اتوبوس پرسنل شیفت سپاه در محدوده جاده خاش به زاهدان بر اثر برخورد خودروی انتحاری منفجر شد و در جریان این حمله، دست‌کم 20 تن شهید و 10 تن زخمی شده‌اند.

اطلاعیه‌ روابط عمومی قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه

قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه در اطلاعیه‌ای از حمله انتحاری تروریست‌های تکفیری به اتوبوس حامل رزمندگان اسلام و شهادت و مجروح شدن جمعی از آنان در جاده خاش - زاهدان خبر داد.

به گزارش ایسنا، متن اطلاعیه قرارگاه قدس به این شرح است:

«بسم الله الرحمن الرحیم»

در پی شکست سخت استکبار جهانی از مردم شریف و قهرمان ایران در جشن چهل سالگی انقلاب اسلامی و راهپیمایی با شکوه و دشمن‌شکن ۲۲ بهمن ماه، تروریست‌های تکفیری و مزدوران سرویس‌های اطلاعاتی وابسته به نظام سلطه و استکبار برای تلخ کردن کام ملت ایران، شامگاه امروز (چهارشنبه ۲۴ بهمن ماه) یک دستگاه اتوبوس حامل رزمندگان غیور اسلام که پس از اتمام مأموریت مرزبانی از منطقه، عازم موطن خود بودند را در جاده خاش - زاهدان هدف حمله انتحاری قرار دادند.

در این حمله انتحاری که با استفاده از یک دستگاه خودرو مملو از مواد منفجره در مجاورت اتوبوس حامل یکی از یگان‌های قرارگاه قدس نیروی زمینی سپاه صورت پذیرفت، جمعی از حافظین مرزهای میهن اسلامی شهید و تعدادی نیز زخمی شدند. اطلاعات تکمیلی متعاقباً به آگاهی ملت شهیدپرور ایران اسلامی رسانده خواهد شد.

گروه تروریستی جیش العدل، مسئولیت حمله انتحاری در سیستان و بلوچستان را برعهده گرفت. این گروه تروریستی در پاکستان مستقر است.

  • ۲۴ بهمن ۱۳۹۷
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×