ختم های مجرب حاجت برای برآوردن شدن حاجت ها و خواسته ها

ختم های مجرب حاجت برای برآوردن شدن حاجت ها و خواسته ها

شرف الشمس

ختم های مجرب حاجت برای برآوردن شدن حاجت ها و خواسته ها

در این پست از سایت طومار بهترین و مجرب ترین ختم های قرانی و تضمینی برای برآورده شدن حاجت و خواسته را قرار دادیم . ..

ختم های مجرب حاجت برای برآوردن شدن حاجت ها و خواسته ها

 

در این مطلب از مجله اینترنتی طومار ختم های مجرب و سریع الاجابه حاجت برای برآورده شدن حاجت و خواسته را برای شما دوستان گرامی قرار دادیم . این ختم ها برای گرفتن حاجت فوری و سریع بسیار موثر و توصیه شده می باشد . ختم های مجرب زیر را به نیت حاجت گرفتن طبق دستورالعمل گفته شده انجام دهید ...

ختم سوره یاسین برای حاجت :

امام محمد غزالي ميگويد كه اگر خواستيد كه حاجت شما روا شود و رئيس و يا هر صاحب منصب ديگري به خواست شما توجه نمايد، بيست و يك مرتبه سوره مباركه ياسين را بخوانيد و در پي انجام و روا شدن حاجت و كارتان برويد. به اذن و اراده پروردگار شما را گرامي خواهند داشت و حاجتتان را برآورده خواهند نمود.

القول المبين في خواص و دعوات و فوائد سوره ياسين، استاد رمضان محمد عبد اللطيف، ص  61. ترجمه و ويرايش دكتر احمدرضا بابایی.

ختم عظيم الشان از سوره مباركه ياسين جهت برآورده شده حوایج

هفت مرتبه سوره شريفه ياسين را قرائت فرمائيد و بعد از هر بار قرائت  به تعداد  (1500) مرتبه بگویيد (يا سريع يا مجيب) بگونه ای كه پس از هر صد مرتبه از آن بگویید يا سريع اسرع بقضاء حاجتی (و حاجت خود را ذكر نمایید).

منبع : (القول المبين في خواص و دعوات و فوائد سوره ياسين، استاد رمضان محمد عبد اللطيف ص 73) ترجمه و ويرايش دكتر احمدرضا بابایی.

*****

ختم براورده شدن حاجت,ختم برآورده شدن حاجات,ختم برای براورده شدن حاجت,ختم جهت براورده شدن حاجت,ختم مجرب براورده شدن حاجت,ختم قران برای براورده شدن حاجت,ختم نادعلی برای براورده شدن حاجت,ختم مجرب برای براورده شدن حاجت,ختم قران برای براورده شدن حاجت نی نی سایت,ختم قران جهت براورده شدن حاجت,ختم صلوات برای براورده شدن حاجت,ختم مجرب جهت براورده شدن حاجت,ختم سوره برای برآورده شدن حاجت,ختم صلوات جهت براورده شدن حاجت,ختم یس برای براورده شدن حاجت,ختم برای براورده شدن حاجات,ختم جهت برآورده شدن حاجات,ختم کل قران برای براورده شدن حاجت,ختم جهت برآورده شدن سریع حاجت,ختم برای برآورده شدن سریع حاجت

منبع : سایت ملکوتی ها

 

  • ۲۴ اسفند ۱۳۹۸
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×