رژیم کانادایی | درباره رژیم کانادایی بیشتر بدانید

رژیم کانادایی | درباره رژیم کانادایی بیشتر بدانید

رژیم کانادایی | درباره رژیم کانادایی بیشتر بدانید

رژیم کانادایی چیست؟ درباره رژیم کانادایی بیشتر بدانید. در صورت لزوم می توانید این رژیم را فقط یک بار در ماه تکرار کنید و نه بیشتر

رژیم کانادایی | درباره رژیم کانادایی بیشتر بدانید

رژیم کانادایی جزو رژیم های فاقد کالری است، این رژیم برای ۷ روز طراحی شده و به شما کمک می کند که ۳ تا ۵ کیلوگرم از وزن خود بکاهید. این رژیم بر اساس ساختار، زمان بندی و وزن کاهشی مورد نظر بسیار شبیه رژیم های مایعات بر پایه سوپ سبزیجات است.
پس همانطور که حدس زدید پایه ی سهم غذای روزانه ی شما سوپ است. برای آماده‌ کردن غذایتان می توانید از انواع کلم ( سفید، بروکسل، گل کلم)، پیاز، هویج، گوجه فرنگی، تره فرنگی، فلفل و انواع لوبیاها استفاده کنید. از سیب زمینی استفاده نکنید. این یک رژیم تک غذایی نیست و شما مجاز هستید سالاد سبزیجات و میوه های بدون قند نیز مصرف کنید. شما ملزم هستید که شکر، انواع نان، غلات، قهوه، الکل، فرآورده های گوشتی، ماهی و پنیر را از برنامه تان حذف کنید.
پیشنهاد می شود که مقدار زیادی آب بنوشید، زمان بیشتری را خارج از منزل سپری کنید و سعی کنید که حداقل از تمرین های ورزشی را انجام دهید. شما می توانید هرچقدر که بخواهید سوپ میل کنید ولی بهتر است که این مقدار را در ۵-۶ وعده تقسیم کنید. اگر همچنان در طول روز احساس گرسنگی داشتید از سالاد و میوه به عنوان میان وعده ها استفاده کنید. شما می توانید یک هفته از پس چنین رژیمی بر بیایید.


یک منوی تقریبی ازاین نوع رژیم  برای روزهای هفته:

شنبه: سوپ و میوه به جز موز
یکشنبه: سوپ و سبزیجات بخارپز به جز لوبیا، سیب ‌زمینی، نخود فرنگی و ذرت. از آب لیمو ترش و سبزیجات خشک برای چاشنی استفاده کنید.
دوشنبه: سوپ، میوه و سبزیجات
سه‌شنبه: سوپ، سبزیجات و پنیر محلی بدون چربی
چهارشنبه: سوپ، ۳۰۰ گرم گوشت بخارپز
پنج‌شنبه: سوپ، سبزیجات، گوشت بدون چربی
جمعه: سوپ، برنج قهوه ای و سبزیجات


در صورت لزوم می توانید این رژیم را فقط یک بار در ماه تکرار کنید و نه بیشتر. اگر از لحاظ سلامتی مشکلی دارید پیشنهاد می شود قبل از شروع رژیم با یک پزشک مشورت کنید.
 

  • ۱۷ تیر ۱۳۹۷
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×