قبل از جراحی بینی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

قبل از جراحی بینی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

شرف الشمس

قبل از جراحی بینی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

قبل از جراحی بینی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

قبل از جراحی بینی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

قبل از جراحی بینی به چه نکاتی باید توجه کرد؟

جراحی زیبایی یکی از تصمیمات بسیار مهم در طول زندگی یک فرد است اگر قصد دارید که بینی خود را جراحی کنید بهتر است قبل از عمل و قبل از اقدام نکات خاصی را بررسی کرده تا بتوانید از هر لحاظ با اطمینان این کار را انجام دهید.
بینی یکی از شاخص ترین قسمتهای تشکیل دهنده چهره است اگر مدل و ظاهری زیبا نداشته باشد قطعاً فکر عمل جراحی زیبایی بیشتر به ذهن شما خواهد رسید با توجه به تکنولوژی های پیشرفته در عمل های زیبایی خیلی از افراد حتی بدون اینکه نیاز واقعی برای جراحی را داشته باشند فکر این عمل به ذهنشان خطور خواهد کرد این که این جراحی منطقی است یا خیر باید با فکری باز و بدون تعصب در مورد آن فکر و تصمیم گیری کنید در ادامه با کومار همراه باشید تا با اطمینان بیشتر به اتاق عمل بروید.

جراحی بینی

از چهره خود چه می دانید؟

عکس افراد بعد از عمل جراحی این جمله را خواهند شنید که تغییر زیادی نکرده است در واقع افرادی که بعد از عمل و رضایت واقعی از عمل زیبایی را دارند افرادی هستند که بینی آنها بسیار بزرگ بوده و یا نقصی دارد که بیشتر توجهات را به خود جلب می کند اما اگر بینی شما خیلی مشکل حادی ندارد آماده شنیدن این جمله باشید که تغییر زیادی در چهره شما ایجاد نشده است.

دوره نقاهت

عمل بینی جزو عمل هایی است که دارای دوره درمان طولانی است باید قبل از عمل این مدت را مد نظر قرار دهید که حداقل یک هفته تا ۱۰ روز باید استراحت کامل در منزل را داشته باشید و برای مدت طولانی نباید کارهای سنگین انجام دهید.جراحی بینی نتیجه خود را خیلی سریع بعد از عمل نشان نخواهد داد اگر می خواهید بدانید که دقیقا می بینی شما چه مدلی و چه سایزی شده است باید حداقل یک سال منتظر باشید تا نتیجه کار مشخص شود.

آیا همه امکان جراحی زیبایی بینی را دارند؟

همه افراد شاخص مناسبی برای جراحی بینی نیستند و این مورد را تنها جراح متعهد می تواند به شما اطلاع دهد پس بهتر است قبل از جراحی با یک جراح و پزشک دلسوز مشاور داشته باشید از نظر ساختار بینی و همچنین مشکلات تنفسی و همچنین بیماری های فردی می تواند در انتخاب شما به عنوان کسی که برای عمل زیبایی نگرانی نخواهد داشت تعیین نمایند. اما برای اینکه بدانیم برای زیبایی حراجی کنیم یا نه تصمیم با خودمان است.

چگونه چهره خود را بعد از عمل تصور کنیم؟

با توجه به پیشرفت تکنولوژی بهتر است از طریق نرم افزارهای کامپیوتری قبل از انجام عمل زیبایی چهره و فرم بینی را برای بعد از عمل طراحی کنید گاهی اوقات علاوه بر جراحی بینی نیاز است که فرد فرم چانه پیشانی و یا گونه ها را تغییر دهد تا چهره به تناسب مناسبی برسد.

عمل بینی

نتیجه جراحی چه خواهد شد؟

ممکن است این اتفاق صورت گیرد بروز اشتباه و یا مشکلی که باعث شود نتیجه جراحی به شکل دلخواه نشود باعث میشود شما جراحی ترمیمی داشته باشید گاهی این مشکلات آنقدر حاد خواهد بود که قابل جبران نباشد و برای همیشه زیبایی چهره را از دست بدهید. بهتر است در انتخاب جراح دقت زیادی بکنید هرچه جراح ماهر تر و با تجربه تر باشد اطمینان شما بیشتر خواهد بود اما هیچگاه بروز اشتباه به درصد سفر نخواهد رسید. پس بهتر است در انتخاب جراح دقت و وسواس به خرج دهید با توجه به تبلیغات زیاد هم روزه و نمونه کارهای جعلی که دست به دست میچرخد این شما هستید که باید تشخیص دهید و اعتماد کنید. برای اینکه اطمینان کامل به دست بیاورید بهتر است چند جراح را چند ماه زیر نظر داشته باشید و کارهای آنها را مورد بررسی قرار دهید تا از انتخاب جراح بینی خود اطمینان پیدا کنید.

نویسنده: پریسا سعیدی

  • ۷ تیر ۱۳۹۸
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×