25 مدل دسته گل عروس با گلهای زیبا 2018

25 مدل دسته گل عروس با گلهای زیبا 2018

شرف الشمس

25 مدل دسته گل عروس با گلهای زیبا 2018

دسته گل عروس با گلهای زیبا 2018، دسته گل، گل عروس، گل زیبا، عکس دسته گل، گلهای زیبا، تصویر گل، دسته گل زیبا را در طومار ببینید.

25 مدل دسته گل عروس با گلهای زیبا 2018

دسته گل عروس

دسته گل عروس یکی از قسمت های جذاب در مراسم عروسی است. اگر دسته گل را به درستی انتخاب کنید قطعا می تواند ترکیب لباس و سایر قسمت های عروسی را جلوه بهتری بدهد. انتخاب اشتباه می تواند ضعف سایر قسمت ها را چند برابر نشان دهد. وقتی که به برای سفارش به گلفروشی مراجعه کنید قطعا اسم دسته گل بهاره را خواهید شنید.

دسته گل عروس

گلهای زیبا برای عروس

دسته گل عروس 2018

دسته گل بهاره در واقع همان دسته گلی است که مراسم ها دست عروس خانم ها به زیبایی خود نمایی می کند. توجه کنید که دیگر مثل زمان های قدیم با چیدن یک نوع گل در کنار هم و چند لایه برگ بزرگ به رنگ سبز تیره گلها پیچیده نمی شوند، بلکه گلها بویی از بهار را برای ما تداعی می کند.

دسته گل رز قرمز

در این روش پیچیدن گل ها معمولا به این شکل است که گل ها از هارمونی های نزدیک به هم انتخاب شده و با گل های خیلی ریز سفید یا سبز کم رنگ در کنار یکیدگر قرار می گیرند. بیشترین شکلی که به این گلها داده می شود شکل کروی است که در موقع گرفتن گل توسط عروس دست در زیر گل ها پنهان می شود.

گل عروس

گل زیبا

دسته گل بهاره

روی ساقه را معمولا با مروارید ریز پوشش می دهند و با ربان و حریر رنگ روشن تزیین می کنند. این گلها معمولا تم رنگی صورتی روشن، گلبهی و یا ارغوانی دارند. اینکه کدام رنگ روی بورس بیشتری است را نمی توان پاسخ داد و قطعا این سلیقه خود شماست که این رنگ را انتخاب خواهد کرد.

گل زیبای 2018

برای اینکه خاص تر باشید می توانید از گل هایی استفاده کنید که دیگران کمتر به آنها توجه کرده اند. وقتی گلها به شکل شلوغ در کنار یکدیگر قرار میگیرند چیزی که خیلی به زیبایی اهمیت می بخشد رنگ و هارمونی آنهاست.

مدل دسته گل عروس

اگر می خواهید که یک یادگاری بسیار لذت بخش برای خود از مراسم عروسی داشته باشید بهتر است که گل مصنوعی سفارش دهید. بقدری گلهای مصنوعی زیبایی به بازار آمده است که شاید برای تشخیص طبیعی بودن یا نبودن گلها باید به آنها دست بزنید تا متوجه بشوید که گلها چگونه است.

عکس دسته گل عروس
چیزی که خیلی باید به آن توجه کنید آن است که باید مدل لباس عروس خود را در نظر بگیرید و با توجه به مدل لباس مدل دسته گل را انتخاب کنید که هماهنگی خوبی داشته باشد. 
دسته گل زیبا
یه پیشنهاد خوب که شاید به فکر خودتان هم رسیده باشد. شاید دیده باشید که کیک عروسی را با گل تزیین می کنند. می توانید بین این دو گل هارمونی خوبی انتخاب کنید و یا حتی از همان گلها برای تزیین کیک عروسیتان استفاده کنید.
جدیدترین گل عروس
در انتخاب گلها جسور باشید، سلیقه خودتان را دخالت دهید قرار نیست شما همانند دیگران باشید.
دسته گل شلوغ
گل های اروپایی سبک هایی مثل مدل بالا دارند.
دسته گل بهاره
گل ها را جدیدا طوری کنار هم میچینند گویی که خوودتان در باغی پر از گل به چیدن آنها پرداخته اید.
دسته گل رز سفید
گل های زیبای عروسی
دسته گل اروپایی
اگر لباس عروستان دنباله دار است گلی که در عکس بالا مشاهده می کنید قطعا جذاب خواهد بود.
دسته گل عروس صورتی
ژورنال گل عروسی
گل عروسی
چرا باید برای انتخاب گل ترسید؟ رنگ های جدید مدل های متنوع بسیار زیبا خواهند بود. به سلیقه خود اعتماد کنید.
دسته گل عروس نارنجی
رنگ نارنجی شاید کمی تند باشد اگر خیلی این گلها و رنگ های گرم آن را دوست دارید می توانید در مراسم نامزدی که رنگ لباس هم می تواند کمی گرمتر از شب عروسیتان باشد انتخاب کنید.
گل عروس رومیزی
گل های روی میزی را هم در نظر داشته باشید که خیلی با دسته گلتان متفاوت نباشد.
گل عروس 2018

جدیدترین مدل گلهای زیبا 

دسته گل عروس جدید
زیباترین گل شب عروسی
دسته گل عروس سفید
مدلهای شیک 2018
گل عروس 2018
  • ۹ مهر ۱۳۹۷
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×