دستورالعمل و دعای مجرب به جهت افزايش حافظه

دستورالعمل و دعای مجرب به جهت افزايش حافظه

شرف الشمس

دستورالعمل و دعای مجرب به جهت افزايش حافظه

در این بخش از سایت طومار قویترین و مجرب ترین ذکر و دعای افزایش هوش و حافظه و تقویت مغز را قرار دادیم ...

دستورالعمل و دعای مجرب به جهت افزايش حافظه

در این پست از مجله اینترنتی و بخش دین و مذهب طومار دستورالعمل و دعای مجرب به جهت افزايش حافظه را قرار دادیم . این دعاها و ذکر ها برای افزایش حافظه و قدرت یادگیری مغز و زیاد شدن هوش بسیار موثر و مجرب می باشند .

كسى كه مى خواهد حافظه اش زياد شودمسواك كند و روزه بگيرد و قرآن بخواند و خصوص آية الكرسى و اِدْمان خوردن مويز ناشتا خصوص اگر سرخ و بيست و يك دانه باشد براى فهم و ذهن و حافظه نافع است و خوردن حلوا و گوشت نزديك گردن و عسل و عدس نيز مورث حفظ است و نقل شده كه از دواهائى كه به تجربه رسيده است آن است كه كُندر و سَعْد و شكر طبرزد را مساوى با هم گرفته و نرم بكوبند و سُفوف كرده روزى پنج درهم بخورند لكن سه روز متوالى بخورند و پنج روز ترك كنند و هكَذا و بگويند هر روزى بعد از نماز صبح پيش از آنكه تكلّم كنند:

(يا حَىُّ يا قَيُّومُ فَلا يَفُوتُ شَيْئاً عِلْمُهُ وَلا يَؤُدُهُ)

و هم بخوانند عقب نمازها دعاى سُبْحانَ مَنْ لايَعْتَدى عَلى اَهْلِ مَمْلَكَتِهِ  را.

«سبحان من لايعتدى على اهل مملکته، سبحان من لايأخذ اهل الارض بالوان العذاب، سبحان الرؤوف الرحيم، اللهم اجعل لى فى قلبى نورا و بصرا و فهما و علما انک على کل شى‏ء قدير»

باقيات صالحات، حاج شيخ عباس قمي.

قرائت دعاي زير هم بسيار توصيه ميشود:

(اللهم اخرجني من ظلمات الوهم و اکرمني بنور الفهم اللهم افتح علينا ابواب رحمتک و انشر علينا خزائن علومک برحمتک يا ارحم الراحمين)

خدايا مرا از تاريکي هاي وهم و خيال بيرون آور و با نور فهم مرا گرامي دار، پروردگارا درهاي رحمتت را بر ما بگشاي و گنجينه هاي دانشت را بر ما بگستران! به رحمتت اي مهربان ترين مهربان ها”.

دعای تقویت حافظه اهل سنت,دعای تقویت حافظه بهجت,دعای تقویت حافظه کودک,دعای تقویت حافظه قوی,دعای تقویت حافظه صوتی,دعای تقویت حافظه برای امتحانات,دعای تقویت حافظه کودکان,دعای تقویت حافظه و مطالعه,دعای تقویت حافظه برای درس خواندن,دعای تقویت حافظه نی نی سایت,دعای تقویت حافظه در مفاتیح,دعای تقویت حافظه در قران,دعای تقویت حافظه سریع

منبع : سایت ملکوتی ها

  • ۲۸ اسفند ۱۳۹۸
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×