دعای طلب حاجت و برآورده شدن حاجت مجرب و تضمینی

دعای طلب حاجت و برآورده شدن حاجت مجرب و تضمینی

شرف الشمس

دعای طلب حاجت و برآورده شدن حاجت مجرب و تضمینی

از قوی ترین و مجرب ترین دعاههای مخصوص طلب حاجت و خواسته و برآورده شدن حاجت در سایت طومار

دعای طلب حاجت و برآورده شدن حاجت مجرب و تضمینی

در این پست از مجله اینترنتی طومار و بخش دین و مذهب دعای طلب حاجت و برآورده شدن حاجت مجرب و تضمینی را برای شما دوستان عزیز گردآوری و تنظیم کردیم . این دعا برای طلب حاجت و درخواست از خداوند تبارک و تعالی بسیار موثر است . اگر می خواهید حاجت و خواسته تان براورده شود دعای زیر را بخوانید ...

در این مطلب دعایی برای طلب حاجت بیان میشود.

در تحفه الزّائر است که از حضرت صادق علیه السلام منقول است که هرگاه تو را حاجتى بسوى خداى تعالى باشد یا از امرى خائف و ترسان باشى در کاغذى بنویس :

بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ اَللّهُمَّ اِنّى اَتَوَجَّهُ اِلَیْکِ بِاَحَبِّ الاَْسْمآءِ اِلَیْکَ وَاَعْظَمِها لَدَیْکَ وَاَتَقَرَّبُ وَاَتَوَسَّلُ اِلَیْکَ بِمَنْ اَوْجَبْتَ حَقَّهُ عَلَیْکَ بِمُحَمَّدٍ وَعَلِی وَفاطِمَهَ وَالْحَسَنِ وَالْحُسَیْنِ وَعَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَمُحَمَّدِ بْنِ عَلِی وَجَعْفَرَ بْنِ مُحَمَّدٍ وَمُوسَى بْنِ جَعْفَرٍ وَعَلِىِّ بْنِ مُوسى وَمُحَمَّدِ بْنِ عَلِی وَعَلِىِّ بْنِ مُحَمَّدٍ وَالْحَسَنِ بْنِ عَلِی وَالْحُجَّهِ الْمُنْتَظَرِ صَلَواتُ اللَّهِ عَلَیْهِمْ اَجْمَعینَ اکْفِنى کَذا وَکَذا.

ترجمه:

به نام خداى بخشاینده مهربان خدایا من به تو رو کنم به محبوبترین نامها در پیشگاهت و بزرگترین آنها در نزدت و تقرب و توسل جویم بدرگاهت بوسیله کسانى که حقشان را بر خود واجب کردى (یعنى ) به محمد و على و فاطمه و حسن و حسین و على بن الحسین و محمد بن على و جعفر بن محمد و موسى بن جعفر و على بن موسى و محمد بن على و على بن محمد و حسن بن على و حجت منتظر که درودهاى تو بر همه ایشان باد کفایت کن مرا از چنین و چنان.
یعنى حاجت خود را ذکر کنى پس رقعه را به پیچ و دربندقه اى از گِل بگذار و درمیان آب جارى یا چاهى بینداز که حق تعالى بزودى فرج کرامت فرماید.

منبع : سایت ملکوتی ها

  • ۵ فروردین ۱۳۹۹
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
سرکتاب

×