دعای مجرب برای برطرف شدن گريه و بيقراری کودک

دعای مجرب برای برطرف شدن گريه و بيقراری کودک

شرف الشمس

دعای مجرب برای برطرف شدن گريه و بيقراری کودک

در این پست از سایت اذکار و ادعیه و طلسمات و تعبیر خواب و فال طومار دعای مجرب برای برطرف شدن گريه و بيقراری کودک را قرار دادیم .

دعای مجرب برای برطرف شدن گريه و بيقراری کودک

در این پست از مجله اینترنتی طومار و بخش دین و مذهب دعای مجرب برای برطرف شدن گريه و بيقراری کودک را برای شما دوستان گرامی قرار دادیم . اگر در خانه کودکی دارید که مدام گریه و بیقراری می کند می توانید آیات قرآنی زیر را برای رفع گریه و بی تابی کودک بخوانید ...

آيات شريفه ذيل را با گلاب و زعفران بنويسيد و به كودك بياويزيد به اذن و اراده باریتعالی گريه و بيقراری اش برطرف خواهد شد.

(إِذْ أَوَى الْفِتْيَةُ إِلَى الْكَهْفِ فَقَالُوا رَبَّنَا آتِنَا مِن لَّدُنكَ رَحْمَةً وَهَيِّئْ لَنَا مِنْ أَمْرِنَا رَشَدًا فَضَرَبْنَا عَلَى آذَانِهِمْ فِي الْكَهْفِ سِنِينَ عَدَدًا – الكهف – الآية – 11 (َفَمِنْ هَذَا الْحَدِيثِ تَعْجَبُونَ وَتَضْحَكُونَ وَلَا تَبْكُونَ وَأَنتُمْ سَامِدُونَ (وَخَشَعَت الْأَصْوَاتُ لِلرَّحْمَنِ فَلَا تَسْمَعُ إِلَّا هَمْسًا ) سپس معوذتين (سوره هاي فلق و ناس) را بنويسيد.

توجه شود:

پس از نوشتن در كاغذ بدون خط، آنرا تا بزند و در پارچه سبز بگذارد و به كودك يا طفل بياويزد.

التماس دعا

دعای گریه کودک – دعای رفع گريه كودكان – دعای گریه بچه

منبع : سایت ملکوتی ها

برگرفته از سایت دعایاب doayab.com سایت ادعیه و اذکار مجربه معتبره
دعا رفع گریه کودک,دعایی برای رفع گریه کودک,دعای دفع گریه کودک,دعای رفع گریه نوزاد,دعای رفع گریه بچه,دعا رفع گریه نوزاد,دعایی برای رفع گریه نوزاد,دعایی برای رفع گریه بچه

 

  • ۸ فروردین ۱۳۹۹
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
سرکتاب

×