دعا و دستورالعمل مجرب برای افزایش عشق و محبت همسر و آشتی

دعا و دستورالعمل مجرب برای افزایش عشق و محبت همسر و آشتی

شرف الشمس

دعا و دستورالعمل مجرب برای افزایش عشق و محبت همسر و آشتی

در این پست از سایت طومار قوی ترین و مجرب ترین دعا و دستور برای زیاد شدن مهر و محبت و عشق و علاقه زن و شوهر را قرار دادیم .

دعا و دستورالعمل مجرب برای افزایش عشق و محبت همسر و آشتی

در این پست از مجله اینترنتی طومار و بخش دین و مذهب دعا و دستورالعمل مجرب برای افزایش عشق و محبت همسر و آشتی را برای شما دوستان گرانقدر قرار دادیم . دعا و نسخه زیر از قوی ترین و بهترین دعاهای مخصوص زیاد شدن عشق و علاقه و محبت محبت همسر و رفع کدورت و آشتی بین انها می باشد ...

دعا و دستورالعمل :

برای آشتی بین زن و شوهر و گرمی بیشتر روابط آنها و مهر و محبت بیشتر همسر، انجام دعا و ذکر ذیل به مدت سه روز برای حل مشکل بسیار مجرب است. ان شاء الله تعالی.

مدت زمان این عمل تحبیب  سه روزاست که شروع آن در نیمه دوم ماه قمری از شب دوازدهم (از ماه قمری) است. در زمانی که ماه در حال کامل شدن است. سه هزار بار یاودود بخوانید و بیست و یک بار قسم مذکور در ذیل را قرائت فرمائید و در شب چهارم نیز قرائت را کامل نمائید. ان شاء الله در شب چهارم به فضل الهی دعای شما اجابت خواهد شد.

قسمی که باید بخوانید این است:

 یاودود یاذا العرش المجید یامبدی یا معید یافعال بما یرید اسالک بنور وجهک الذی ملا ارکان عرشک وبقدرتک التی قدرت بها على جمیع خلقک وبرحمتک التى وسعت کل شی لا اله الا انت یاغیاث المستغیثین اغثنی اجیبوا ایتها الارواح الروحانیه خدام هذا الاسم الشریف واخرقوا الحجب وتسلطوا على روحانیه ف ابن ف واجلبوه بالمحبه الشدیده الدائمه والموده القویه المستدیمه حتى لایستطیع ان یفارقنی طرفه عین ولا اقل من ذلک بحق الذی قال لسموات والارض اتیا …. (تا آخر آیه شریفه)  الوحا العجل الساعه.

توجه فرمائید:

شرایط پاکی و طهارت مکانی و ثوب و بدن کاملا باید رعایت شود.

منبع : ملکوتی ها

  • ۵ فروردین ۱۳۹۹
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
سرکتاب

×