آیا انفجار در امارات صحت دارد؟

آیا انفجار در امارات صحت دارد؟

شرف الشمس

همچنین اگر این حادثه واقعی باشد "شهروند خبرنگاران" بسیاری نیز از این انفجار و آتش سوزی مورد ادعا عکس و فیلم منتشر می کردند.

این در حالی است که خبر منتشر شده در المیادین در صورت واقعی بودن و آتش گرفتن 7 نفتکش، قطعا رسانه های معتبر آن را منتشر می کردند.
 شبکه لبنانی المیادین ظهر امروز از وقوع انفجار بزرگ در بامداد امروز در بندر فجیره امارات خبر داده است. شبکه المیادین نزدیک به ایران و دولت بشار اسد رئیس جمهوری سوریه است.

به گزارش عصرایران، المیادین برای خبر خود منبع معتبری مانند مشاهدات خبرنگار یا منبع قابل استناد و معتبر دیگری ارائه نکرده است.

بندر فجیره در سمت شرقی امارات یعنی در آن سوی تنگه هرمز به سمت دریای عمان قرار دارد. بندری که محل انتقال نفت کشور امارات است.

آیا انفجار در امارات صحت دارد؟

این در حالی است که خبر منتشر شده در المیادین در صورت واقعی بودن و آتش گرفتن 7 نفتکش، قطعا رسانه های معتبر آن را منتشر می کردند. همچنین اگر این حادثه واقعی باشد "شهروند خبرنگاران" بسیاری نیز از این انفجار و آتش سوزی مورد ادعا عکس و فیلم منتشر می کردند.

علاوه بر این  عکس منتشر شده از سوی یک کانال خبری در ایران درباره انفجار امارات نیز مربوط به سوریه و جعلی است.

قطعا در صورت انتشار این خبر در رسانه های معتبر یا داشتن منابع معتبر و قابل استناد، این خبر در عصرایران نیز منتشر خواهد شد.

تصویر زیر مربوط به انفجار در سوریه است که برخی رسانه های ایرانی آن را به عنوان انفجار در امارات منتشر کرده اند

آیا انفجار در امارات صحت دارد؟

 

تکذیب انفجار در بندر امارات

دولت منطقه فجیره امارات در بیانیه ای اعلام کرد: خبرها درباره وقوع انفجار و آتش سوزی در بندر فجیره، دروغ است.

به گزارش عصرایران به نقل از خبرگزاری رسمی امارات، در این بیانیه آمده است: رفت و آمد کشتی ها و فعالیت عادی بندر، ادامه دارد.

  • ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×