دکوراسیون داخلی به سبک مدرن و جدید

دکوراسیون داخلی به سبک مدرن و جدید

شرف الشمس

دکوراسیون داخلی به سبک مدرن و جدید

دکوراسیون مدرن و جدید سبکی از بی آلایشی و سادگی است که در عین زیبایی محیطی بسیار صمیمی و آرام را در محیط مد نظر شما ایجاد می کند.

دکوراسیون داخلی به سبک مدرن و جدید

دکوراسیون داخلی به سبک مدرن

دکوراسیون مدرن و جدید سبکی از بی آلایشی و سادگی است که در عین زیبایی محیطی بسیار صمیمی و آرام را در محیط مد نظر شما ایجاد می کند.

دکوراسیون داخلی سالن غذاخوری

شاید به تازگی خانه ایی جدید خریده اید و یا برای عوض شدن روحیه و نو کردن وسایل منزل یا ویلا قصد عوض کردن وسایلتان را داشته باشید. بهتر است قبل از خرید کمی دکوراسیون های جدید و روش های چیدمان جدید را جستجو کنید. با کمی تغییر رنگ در کاغذ دیواری و یا رنگ دیوارها می توانید محیط خانه را به نوعی جدید و تازه کنید که محیط برای شما از حالت تکراری و قدیمی تبدیل به محیطی جدید و شیک شود.

دکوراسیون داخلی مدرن

سعی کنید برای استفاده بیشتر از فضا تقسیم بندی مناسبی برای هر قسمت داشته باشید.

دکوراسیون داخلی اتاق خواب

استفاده از رنگ های روشن مثل سفید، کرم، طوسی در این دکوراسیون ها در کنار رنگ های تیره و تند مثل قهوه ایی تیره، مشکی و یا حتی سایر رنگ ها بسیار خاص و چشمگیر هستند. سعی کنید اتاق و تخت خواب مکانی آرام برای شما باشد.

دکوراسیون آشپزخانه

استفاده از پرده هایی که طرح های رنگی در آنها به کار رفته است وست کردن آن با پارچه بکار رفته در کوسن ها می تواند ایجاد هماهنگی بسیار ظریفی شود.

دکوراسیون داخلی خانه

استفاده بسیار خاص از رنگ سفید باعث می شود وسایل رنگی دیگر در کنار این رنگ بسیار بیشتر جلوه کند.

دکور داخلی خانه

سعی کنید چوب های بکار رفته در تمامی نقاط که در یک دید هستند از یک رنگ خاص و ثابت استفاده شود که چشم با تغییر رنگ خسته نشود.

پذیرایی

از وسایل تزیینی مثل چراغ های مخفی و یا آواژور های زیبا برای تزیین استفاده کنید.

دکوراسیون داخلی

اگر امکان تغییرات در منزل را دارید سعی کنید که از پنجره های بزرگ و خوش نقش استفاده کنید. برای پرده از مدل های ساده استفاده کنید تا سبک چیدمان تغییر نکند.

دکوراسیون حمام

کمد ها را خیلی بسته نخرید سعی کنید قفسه ها از بیرون دیده شود تا بتوانید سبکی جدید را در کمد ها ایجاد کنید. استفاده از آینه در فضاهایی مثل راهرو و تاریک می تواند به دلباز شدن فضا کمک بسیاری بکند.

پذیرایی

شمع و هالوژن در نورپردازی فضا را بسیار خاص و رومانیک می کند.

دکوراسیون داخلی 2018

سعی کنید در انتخاب مبلمان جسور باشید و این سبک همیشگیه یک مدل مبلمان 7 یا 9 نفره را کنار بگزارید اجازه دهید یک مبل تک نفره فضا را عوض کند برای ایده گرفتن می توانید تصاویر را به دقت ملاحظه کنید.

نویسنده پریسا سعیدی

  • ۷ آذر ۱۳۹۷
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
سرکتاب

×