نظر جالب شفر/ مربی استقلال درباره رانندگی در ایران

نظر جالب شفر/ مربی استقلال درباره رانندگی در ایران

مثلا در یک خیابان یک طرفه در حال رانندگی هستیم که یک خودرو یا موتورسیکلت مستقیم به سمت ما می‌آید و من تعجب می‌کنم که چرا به این سمت می‌آید

من ماشین ندارم اما راننده بسیار خوبی دارم و از او راضی هستم. من در هنگام رانندگی در تهران حتما باید GPS داشته باشم. من در کشورهای مختلفی زندگی کرده‌ام، ولی اتفاقاتی که در ایران می‌بینم در هیج جای دنیا ندیده‌ام. مثلا در یک خیابان یک طرفه در حال رانندگی هستیم که یک خودرو یا موتورسیکلت مستقیم به سمت ما می‌آید و من تعجب می‌کنم که چرا به این سمت می‌آید و آیا این خیابان تابلو ندارد؟ یکبار هم دیدم یه خودرو در اتوبان پرتردد متوقف شد و برعکس دور زد و در لاین دیگر به مسیر خود ادامه داد. اگر این اتفاق در آلمان رخ می‌داد این فرد بخاطر اینکه برای خود و سایر رانندگان دیگر خطر آفریده حداقل به یکسال زندان محکوم می‌شد.
در خیلی مواقع هم دیده ام که یه کودک روی پای مادر خود روی صندلی جلو نشسته و یا یک پدر فرزند 2 یا 3 ساله‌اش را پشت فرمان می‌گذارد و در صورت یک ترمز ساده بچه به بیرون پرت خواهد شد. اگر پدر و مادر فرزندان خود را دوست دارند نباید این کار را انجام دهند و حتما بچه‌ها باید یک صندلی جداگانه داشته باشند. من خواهش می‌کنم که این صحبت‌ها را در تلویزیون اعلام کنید.

  • ۲۰ اسفند ۱۳۹۷
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×