راهنمای انتخاب کفش مردانه در فصل ¬های بهار و تابستان

راهنمای انتخاب کفش مردانه در فصل ¬های بهار و تابستان

شرف الشمس

راهنمای انتخاب کفش مردانه در فصل ¬های بهار و تابستان

راهنمای انتخاب کفش مردانه در فصل ¬های بهار و تابستان

راهنمای انتخاب کفش مردانه در فصل ¬های بهار و تابستان

از رازهای «انتخاب کفش مردانه بهاری» چه می¬دانید؟ چه نکاتی را باید در «انتخاب کفش مردانه تابستانی» مد نظر داشت؟ هر چند کفش¬های مردانه از لحاظ ظاهری دارای تنوع کمتری نسبت به کفش¬های زنانه هستند اما در انتخاب این کفش¬ها با وجود همان تنوع اندک هم در فصول مختلف سال باید نهایت دقت را داشت. کفش¬های مردانه تنوع کمی دارند اما باید به کارکردشان دقت کرد و مثلا برای فصولی مثل بهار و تابستان کفش¬هایی متناسب با همین فصل¬ها را خریداری کرد. پوشیدن کفش نامناسب در گرمای شدید تابستان قطعا باعث رنجش فرد می¬شود و به همین دلیل است که انتخاب کفشی مناسب برای فصل تابستان برای آقایان امری مهم و ضروری است.

کفش

در فصل بهار و تابستان

انتخاب کفش مردانه بهاری و پوشیدن آن در فصول گرم سال باعث می¬شود تا پاهایتان راحتی بیشتری داشته و دچار مشکلات مختلف نشوید. یکی از مشکلاتی که با پوشیدن کفش نامناسب در فصل بهار و تابستان برای آقایان به وجود می¬آید تعریق زیاد و عدم تنفس پاها است. از آنجا که آقایان معمولا به صورت روزانه فعالیت زیادی دارند، اگر کفش نامناسبی در فصول گرم سال به پا کنند، این اتفاق باعث می¬شود که پاها نفس نکشیده و تعریق زیادی کنند.

بوی بد پا از دیگر تبعاتی است که پوشیدن کفش¬های نامناسب در فصل¬های گرم با خود به همراه دارند. اگر نمی¬خواهید پاهایتان در این فصل¬ها تعریق کرده و بوی بدی داشته باشند، نسبت به انتخاب کفش تابستانی و بهاری دقت نظر بیشتری داشته باشید. مشکلات پوستی نیز در صورت پوشیدن کفش نامناسب در فصل های بهار و تابستان ممکن است برایتان به وجود بیایند پس برای جلوگیری از تمام این مشکلات، بهتر است تا کفش¬هایی مناسب با فصل را بپوشید.

ویژگی های کفش های مردانه در فصل بهار و تابستان

به چند ویژگی در انتخاب کفش مردانه بهاری باید دقت داشته باشید. اولین نکته سبک بودن کفش است. کفش نباید سنگین بوده و پا را اذیت کند. در واقع کفش باید به قدری سبک و بی وزن باشد که فرد احساس سنگینی در ناحیه پا نکند. راحتی نکته دیگر است که باید به آن توجه کنید. انتخاب کفش مردانه تابستانی غیر سایز پای شما فقط اذیت و ناراحتی بیشتری برای پاهایتان به همراه دارد. کفش¬هایی انتخاب کنید که کاملا متناسب سایز پای شما بوده و پا به هیچ وجه در آن‌ها اذیت نمی-شود.

کفش

منبع عکس: https://b2n.ir/a29827

خنکی کفش

خنک بودن کفش بااهمیت¬ترین نکته در خرید و انتخاب کفش مردانه بهاری و تابستانی است. کفش¬هایی بخرید که احساس گرمی در آن‌ها نکرده و فوق¬العاده راحت و خنک هستند. همین خنکی موجب می¬شود تا پا نفس بکشد، تعریق نداشته و هوا در میان کفش در جریان باشد تا از بوی بد هم جلوگیری شود. به جنس کفش در هنگام خرید دقت کنید تا بتوانید کفشی مناسب و خنک که برای فصل بهار و تابستان ساخته شده است را خریداری کنید.

نرمی کفش

نرمی کفش از جمله دیگر ویژگی¬ها و نکات بااهمیت در خرید و انتخاب کفش مردانه بهاری است. فرض کنید کفشی به پا دارید که نرم نبوده و با سفتی و سختی خود مدام پای شما را اذیت می¬کند. حال تصور کنید که قرار است با این کفش ساعت¬ها مشغول به کار باشید. بدترین قسمت ماجرا این است که کار شما به راه رفتن و پیاده¬روی کردن مرتبط باشد، اینجا اگر کفش نرم نباشد، در آن گرمای طاقت ¬فرسای اواخر بهار و تابستان، قطعا اذیت می¬شوید.

راهنمای انتخاب انواع کفش های مردانه برای بهار و تابستان

در زیر چند مدل از بهترین کفش¬ها که انتخاب بیشتر مردان برای فصل¬های بهار و تابستان است را ذکر می¬کنیم. با خواندن ویژگی¬ها و توضیحات مربوط به هر مدل کفش، انتخاب کفش مردانه بهاری برایتان راحت¬تر شده و بهتر می¬توانید در خرید کفش تصمیم بگیرید.

کفش های کتانی

یکی از انواع کفش¬ها که در فصول گرم سال به تعداد زیاد از آن استفاده می¬شود کفش کتانی است. هر چند این کفش¬ها می¬توانند با بسیاری از لباس¬های شما در فصل¬های گرم سال ست شده و شما را فردی خوشتیپ و خوش¬پوش نشان دهند، اما اگر به موقع تمیزشان نکنید، خیلی زود کثیف شده و تغییر رنگ خواهند داشت.
انتخاب کفش مردانه بهاری کتانی سفید رنگ می¬تواند استایلی شیک و زیبا در فصل تابستان را به شما ببخشد، پس حتما یک جفت کفش کتانی در کمد یا جاکفشی منزل¬تان داشته باشید تا در صورت تمایل از این مدل کفش¬ها در بهار و تابستان بپوشید.

کفش

منبع عکس: https://b2n.ir/e69259

کفش های کالج

بیشتر ویژگی¬هایی که در انتخاب کفش مردانه تابستانی و بهاری باید به آن‌ها دقت کنید در کفش-های کالج وجود دارند. به این معنا که علاوه بر راحتی، سبکی و خنکی خاصی نیز دارند. از آنجا که کفش¬های کالج با جیر یا چرم ساخته شده¬اند، دوام زیادی داشته  و انتخاب مناسبی برای فصل بهار و تابستان هستند.
هر چند استایل کالج¬ها از زمان تولیدشان تفاوتی نداشته، اما رنگ¬بندی¬های مختلفی دارند که بسته به نوع استایل خود می¬توانید یک جفت از کفش های کالج را خریداری کنید. انتخاب کفش مردانه بهاری کالج به همراه داشتن لباس¬های کژوال مانند تیشرت و شلوار جین می¬تواند شما را بسیار خوشتیپ و خوش¬پوش نشان دهد.

کفش

کفش های لوفر

از آنجایی که کفش¬های لوفر معمولا بدون جوراب به پا می¬شوند، انتخابی مناسب برای فصول گرم سال هستند چرا که با وجود آن‌ها پا گرمای زیاد به دلیل نداشتن جوراب تحمل نخواهد کرد. در انتخاب کفش مردانه تابستانی لوفر دقت کنید شلوارهایی بپوشید که روی کفش را نمی¬پوشانند! یعنی کفش در پا کامل دیده می¬شود.

این نوع کفش¬ها از جنس جیر یا چرم ساخته می¬شوند که سگک مربوط به بستن یا بند ندارند و به راحتی در پا جا گرفته و می¬توانند در فصل¬های بهار و تابستان بهترین یار و همراه پای شما باشند.

مدل کفش

کفش های نخی

کفش¬های اسپادریل یا نخی، کفش¬هایی راحت و سبک و مناسب برای روزهای گرم سال هستند. از آنجا که این مدل از کفش¬ها اسپرت هستند، می¬توانید آن‌ها را فقط با استایل کژوال یعنی شلوار جین، تیشرت¬ها و لباس¬های ورزشی بپوشید. انتخاب کفش مردانه بهاری نخی که رنگی مشکی دارد، بهترین گزینه برای استفاده روزمره است.

به این خاطر که در کفش¬های نخی از مواد پنبه¬ای استفاده شده، این کفش¬ها کمتر کثیف خواهند شد. با این ویژگی، انتخابی مناسب برای آن‌هایی است که دائما مجبور به پیاده¬روی هستند.

کفش جدید

صندل های تابستانی

انتخاب کفش مردانه بهاری صندل یک گزینه مناسب برای آقایان است، چرا که این کفش¬ها کاملا متناسب با فصل بهار و تابستان طراحی و تولید می¬شوند. این کفش¬ها را که بپوشید، پا نفس کشیده، تعریق نداشته و راحت خواهد بود. در انتخاب صندل¬های مردانه به ساخت و طراحی محصول دقت کنید تا مبادا به هنگام پا کردن بخواهند شما را اذیت کنند. نکته¬ای مهم که در مورد پوشیدن صندل¬ها وجود دارد، عدم پوشیدن جوراب به هنگام پا کردن آن‌ها است. هرگز وقتی صندل می¬پوشید جوراب به پا نکنید!

کفش

کفش های منفذ دار

اگر قصد خرید و انتخاب کفش مردانه بهاری را دارید به سراغ صندل¬های منفذ دارید بروید. طراحان روی این کفش¬ها سوراخ¬های ریز و درشتی قرار داده¬اند که کاملا متناسب با فصل تابستان بوده و می¬توانند پای شما را در سلامت کامل حفظ کنند. در انتخاب کفش مردانه تابستانی منفذ دار دقت کنید که کفش بهتر است از جنس چرم طبیعی باشد. چرم¬های طبیعی از آنجا که دارای منافذ پوستی هستند، این امکان را دارند که تا مقداری جریان هوا را در کفش حفظ کنند.

چکمه های تابستانی

خرید و انتخاب کفش مردانه بهاری مدل چکمه می¬تواند نیاز شما را به کفش در فصل بهار و تابستان برطرف کند. با پوشیدن بوت¬های تابستانی، استایلی شیک و زیبا به خود هدیه دهید. بهترین بوت-های مناسب فصل بهار و تابستان، بوت¬های صحرایی و چلسی هستند. شما می¬توانید از بوت¬های صحرایی برای استایل¬های رسمی و از بوت¬های چلسی برای استایل¬های نیمه رسمی¬تان استفاده کنید. با وجود اینکه صنعت مد بوت¬ها دیگر فقط مناسب فصل زمستان نیستند، پس با انتخاب کفش بوت زیبا، یک استایل فوق¬العاده در فصل بهار و تابستان برای خود در نظر بگیرید.

نکات مهم در انتخاب کفش مردانه بهاری و تابستانی

در این بخش از راهنمای انتخاب کفش مردانه برای فصل¬های گرم سال، نکات مهمی در مورد خرید کفش‌ها را با شما در میان می¬گذاریم که با توجه به آن‌ها می¬توانید بهترین و مناسب ترین نوع کفش را خریداری کنید.

خرید کفش های مردانه موکاسین

این کفش¬ها می¬توانند استایلی متفاوت برای شما به ارمغان آورند. انتخاب کفش مردانه تابستانی موکاسین که از جنس چرم نرم ساخته شده، گزینه¬ای مناسب است تا به واسطه آن استایلی شیک و زیبا داشته و علاوه بر این پاهایتان در فصل تابستان راحت باشد. در گذشته این نوع از کفش¬ها از جنس پوست گوزن بودند اما امروزه از جنس چرم نرم هستند و مد شده و عده زیادی از مردم از آن‌ها استفاده می¬کنند.

خرید کفش های مردانه با کف متفاوت

یکی از نکاتی که می¬توانید در فصل تابستان به آن در خرید کفش توجه کرده و استایلی ویژه برای خود داشته باشید، انتخاب کفش مردانه بهاری با کف متفاوت است. مثلا اگر کفش شما رنگی مشکی دارد، کفی آن رنگی متفاوت داشته باشد. این کفش¬ها استایلی ویژه در فصل بهار و تابستان را به شما هدیه می¬دهند به شکلی که اگر لباسی ساده به تن کنید باز هم به شما خواهند آمد.

خرید کفش مردانه با رنگ مناسب

رنگ یکی از مهمترین عوامل تاثیرگذار در شیک نشان دادن استایل شما در فصل بهار و تابستان است. اگر قصد انتخاب کفش مردانه بهاری را دارید پس کفش¬هایی با رنگ مناسب خریداری کنید. یکی از مناسب¬ترین رنگ¬های کفش در فصل بهار و تابستان رنگ سفید است که می¬توان آن را با استایل¬های متفاوتی ست کرده و زیبایی منحصر به فردی خود هدیه داد.

اگر می¬خواهید استایلی بی¬نظیر و زیبا داشته باشید، جدا از توجه به راحتی، نرمی و ویژگی¬های این چنینی، به رنگ هم اهمیت زیادی بدهید. اگر لباس¬های سفید یا کمرنگ می¬پوشید، انتخاب کفش با رنگ¬های مختلف برایتان راحت¬تر است اما اگر به رنگ هایی مانند سبز یا آبی برای لباس علاقه دارید، باید کمی در انتخاب کفش دقت نظر بیشتری به خرج داده و کفشی مناسب¬تر انتخاب کنید.

انتخاب جسورانه کفش مردانه بهاری و تابستانی

در انتخاب کفش مردانه بهاری و تابستانی کمی جسور باشید. بعضی¬ها ممکن است مثلا به پوشیدن صندل عادت نداشته و بخواهند همان کفش¬های گرم و زمستانی قدیمی خود را بپوشند. در بهار و تابستان پیش رو کمی جسورتر باشید و کفش¬هایی با شکل و ظاهری متفاوت را بپوشید. این کفش‌ها جدای از اینکه استایل¬تان را تغییر داده و جدید می¬کنند، می¬توانند راحتی بیشتری هم برایتان به همراه داشته باشند.

انتخاب فروشگاه مناسب کفش بهاری و تابستانی

نکته¬ای با اهمیت که کمتر کسی به آن دقت می¬کند انتخاب فروشگاه مناسب برای خرید کفش بهاری و تابستانی است. اگر قصد انتخاب کفش مردانه بهاری یا تابستانی را دارید، به سراغ فروشگاه¬هایی بروید که تنوع محصول زیادی داشته و علاوه بر این کارشناسان و فروشندگان آنجا به خوبی از جنس و مدل انواع کفش مطلع هستند. این موضوع باعث می¬شود تا دستی باز در انتخاب داشته باشید و خریدی آگاهانه انجام دهید.

شاید یک کفش از نگاه اول به نظر شما کفشی مناسب باشد اما بعد از اینکه آن را خریداری کرده و به پا می¬کنید متوجه شوید که آنچنان هم که باید مناسب نیست. برای جلوگیری از مشکلات این چنینی، فروشگاه¬های معتبر و مناسب که فروشندگان می¬توانند شما را کامل راهنمایی کنند را برای خرید کفش انتخاب کنید. خرید و انتخاب کفش مردانه بهاری در کنار توضیحات فروشنده منجر به این می¬شود که کفشی مناسب تهیه کنید که تا مدت¬ها از آن استفاده کرده و لذت ببرید.

انتخاب کفش مردانه بهاری و تابستانی، راحتی هر چه بیشتر در روزهای گرم سال

تمام نکات مربوط به کفش بهاری و تابستانی را با شما در میان گذاشتیم. اکنون این شما هستید که تصمیم می¬گیرید چه مدل کفشی را با چه ویژگی¬هایی از فروشگاه ها برای فصل¬های گرم سال خریداری کنید. اگر به این نکات دقت کنید می¬توانید مناسب¬ترین کفش را بخرید که در شش ماه گرم سال اذیت نشده و پاهایتان دچار ناراحتی و خستگی به دلیل داشتن کفش نامناسب نشود.
 

  • ۲۴ بهمن ۱۴۰۰
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
سرکتاب

×