راهکارهایی طلایی برای ازبین بردن لکه رژلب

راهکارهایی طلایی برای ازبین بردن لکه رژلب

راهکارهایی طلایی برای ازبین بردن لکه رژلب

آیا برای شما هم پیش آمده که لباسهایتان با رژ لب لکه شده باشد؟ آیا شما راه حل پاک کردن لکه رژلب را از روی پارچه می دانید؟ جواب این سؤال خود را در این بخش از نمناک بیابید.

راهکارهایی طلایی برای ازبین بردن لکه رژلب

چگونه لکه رژلب را از روی پارچه پاک کنیم

یکی از عمده ترین مشکلات بانوان لکه شدن لباسهایشان با رژ لب است . لکه شدن لباس یا پارچه با رژلب یکی از ناراحت کننده ترین اتفاق ها برای خانم هایی است که روش پاک کردن لکه رژلب را از روی پارچه نمی دانند.اگر شما نیز این اتفاق برایتان پیش آمده این مطلب را که در مورد پاک کردن لکه رژلب را از روی پارچه را از دست ندهید.

پاک کردن لکه رژ لب از لباس با بهترین روش

ممکن است لباس یا دستمال تان به رژلب آغشته شود و اگر رنگ این پارچه ها سفید یا کرم باشند؛ لکه شان بیشتر معلوم می شود و باید خوب تمیزشان کنید. در این مقاله یک روش سریع برای پاک کردن رژلب از روی پارچه به شما پیشنهاد کرده ایم.

لکه رژلب

یک حوله آشپزخانه را روی سینک پهن کنید

لکه رژلب

قسمتی از پارچه که لک شده را روی حوله به صورتی قرار دهید که لکه را ببینید

 لکه رژلب

قبل از شستشو برای حذف لکه با یک اسفنج روی لکه بکشید

قبل از شستشو برای حذف لکه با یک اسفنج روی لکه بکشید. تا زمانی که لکه رژلب پاک شود این کار را ادامه دهید.

لکه رژلب

پارچه را آب بکشید

لکه رژلب

با مالیدن مواد شوینده روی لبه های لکه، اثر لکه پاک می شود

لکه رژلب

لباس یا پارچه تان را به روش همیشگی تان بشویید

نکات و هشدارها
می توانید برای پاک کردن رژلب از روی پارچه از الکل استفاده کنید و اگر الکل هم لکه را پاک نکرد از جوش شیرین استفاده کنید؛ با یک قلمو یا مسواک کهنه جوش شیرین را روی لکه بمالید تا لکه کم کم کمرنگ شود و سپس پارچه را با مواد شوینده بشویید.

پاک کردن لکه رژ لب

شما می توانید با مالیدن خمیر دندان بر روی این نوع لکه و سپس شست و شو، آن را به طور کامل از بین ببرید.

ابتدا لکه را با یک شوینده ملایم مثل صابون بشویید. اگر رژلب شما ضد آب نباشد به راحتی با صابون پاک خواهد شد اما اگر اثر آن باقی ماند، می توانید برای پاک کردن اثر لکه از پاک کننده های مختلفی استفاده کنید. جالب ترین راه استفاده از اسپری موست. اسپری را روی لکه بپاشید و بعد از یک ربع آن را با آب و صابون بشویید مطمئن باشید اثری از رژ لب باقی نخواهد ماند.

محلول های پاک کننده ی مختلفی لکه های رژ لب را از بین می برند. مواد شوینده ی مایع، الکل ایزو پروپیل و آمونیاک، اکثر چربی ها را در خود حل می کنند. برای استفاده از تمام محلول ها، اول تا جایی که می توانید لکه ی رژ لب را با پارچه ی مرطوب تمیز، برطرف کنید، سپس از محلول تان استفاده کنید و بعد بر اساس دستورالعمل برچسب لباستان، آنرا بشویید و آبکشی کنید. یادتان باشد که هرگز از آمونیاک روی پشم یا ابریشم استفاده نکنید.

راهکارهایی طلایی برای ازبین بردن لکه رژلب

  • ۲۲ بهمن ۱۳۹۶
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×