رایان کوپمنز ، استعداد درخشان عکاسی

رایان کوپمنز ، استعداد درخشان عکاسی

رایان کوپمنز ، استعداد درخشان عکاسی

رایان کوپمنز متولد آمستردام در سال ۱۹۸۶ و بزرگ شده ی ونکوور کاناداست

رایان کوپمنز ، استعداد درخشان عکاسی

رایان کوپمنز ryan koopmans ، لیسانس و فوق لیسانس رشته ی هنرهای تجسمی وعکاسی است که سمت و سوی آثارش را در موضوعاتی مانند جغرافیا، تاریخ هنر و روان شناسی می توان دنبال کرد.

متولد آمستردام در سال ۱۹۸۶ و بزرگ شده ی ونکوور کاناداست. کارشناسی خود را از دانشگاه یو.بی.سی ونکوور دریافت کرده و در سال ۲۰۱۲ کارشناسی ارشد خود را در رشته هنرهای تجسمی با گرایش عکاسی و ویدئو در مدرسه ی هنرهای تجسمی نیویورک سیتی گرفته.

رایان کوپمنز

کوپمنز، در ابتدا به نمایش نقطه های تلاقي طبيعت و دنیای ساخت دست بشر علاقه مندی نشان می داد. در نتیجه آثارش ساختار سورئال کلان شهرها و مناظر طبیعی دست خورده و بازتولید شده را به تصویر می کشند. استفاده از ویژگی های زیبایی شناختی مانند هندسه، تکرار و درصد اشباع در نورپردازی آثارش، به او کمک فراوانی در خلق تصاویری شاعرانه از مکان های خارق العاده کرده است.

رایان کوپمنز

او در حال حاضر ساکن آمستردام است و برروی پروژه های سفارشی و مستقل در سراسر جهان کار می کند. در سال ۲۰۱۶ نام او در فهرست سی عکاس منتخب فتو دیستریکت نیوز PDN، با عنوان استعداد نوظهور و درخشان قرار گرفت.

رایان آثارش را به شکل بین المللی به نمایش می گذارد و برای مشتری های خود مانند کمپانی های مرسدس بنز و مون بلان کار می کند و با طیف وسیعی از هنرمندان، مجلات و نشریات همکاری دارد.
 

  • ۲۵ تیر ۱۳۹۷
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×