چگونه از شیک ترین رنگ سال یعنی مشکی در دکوراسیون خانه استفاده کنیم؟

چگونه از شیک ترین رنگ سال یعنی مشکی در دکوراسیون خانه استفاده کنیم؟

چگونه از شیک ترین رنگ سال یعنی مشکی در دکوراسیون خانه استفاده کنیم؟

رنگ مشکی، رنگ برتر سال ۲۰۱۸ برای طراحی داخلی است بنابراین اگر می خواهید به روز باشید از آن در دکوراسیون خود بهره ببرید. می توانید دیوارها، درها، پرده و سقف و مبلمان را همگی از رنگ سیاه انتخاب کنید. همچنین تزئینات هنری خانه و دیگر عناصر هم می تواند تر

چگونه از شیک ترین رنگ سال یعنی مشکی در دکوراسیون خانه استفاده کنیم؟

رنگ مشکی رنگ شیک سال ۲۰۱۸ در دکوراسیون خانه

دیوار، سقف و مبلمان مشکی، فضای نو و جدیدی به دکوراسیون خانه می بخشد. همانند لباس های مشکی، این رنگ هم می تواند اسپرت باشد هم رسمی و این تنها به لوازم جانبی که استفاده می کنید بستگی دارد. مشکی جسورانه ترین رنگ ممکن و البته رنگی خنثی است که همین مساله باعث می شود برای تزئینات داخلی انتخاب مناسبی باشد. در این مطلب از طومار به شما خواهیم گفت چگونه از این رنگ در دکوراسیون منزل تان استفاده کنید. 

محیطی آرام و دلپذیر ایجاد کنید:

مشکی رنگی کلاسیک است که استفاده از آن در دیوارها می تواند حسی از سکوت ایجاد کند و در دنیایی پر جنب و جوش به فضا آرامش دهد. به عنوان یک رنگ خنثی در طراحی های مدرن به شدت کاربرد دارد. به همه چیز می آید و سبکش در ترکیب با هر رنگی تفاوت دارد. مشکی نه تنها دیگر عناصر طراحی را تکمیل می کند بلکه می تواند خود به تنهایی نیز زیبا باشد. 

رنگ مشکی رنگ شیک سال ۲۰۱۸ در دکوراسیون خانه

از آن به عنوان رنگ اصلی استفاده کنید:

رنگ مشکی، رنگ برتر سال ۲۰۱۸ برای طراحی داخلی است بنابراین اگر می خواهید به روز باشید از آن در دکوراسیون خود بهره ببرید. می توانید دیوارها، درها، پرده و سقف و مبلمان را همگی از رنگ سیاه انتخاب کنید. همچنین تزئینات هنری خانه و دیگر عناصر هم می تواند ترکیبی از سیاه و سفید باشد. 

رنگ مشکی رنگ شیک سال در دکوراسیون خانه

تاکید بر دیوار:

درحالیکه رنگ مشکی در چند سال اخیر به شدت مورد توجه قرار گرفته است، بسیاری از طراحان دکوراسیون بر حفظ تعادل در استفاده از این رنگ هشدار می دهند. بدین ترتیب شما می توانید در یک اتاق مانند اتاق ناهارخوری که نور طبیعی زیادی هم وجود دارد تنها یک دیوار را به رنگ مشکی درآورید. با استفاده از وسایل رنگ روشن شما می توانید توازن را رعایت نمایید. 

رنگ مشکی رنگ شیک سال ۲۰۱۸ در دکوراسیون خانه

برجسته کردن پنجره ها و سقف:

شما می توانید از رنگ ها برای تعریف فضاهای مختلف استفاده کنید و همچنین طبق خواسته خود چشم را به جهت خاصی هدایت نمایید. رنگ مشکی محبوبیت زیادی دارد و حتی اگر مقدار کمی از آن را در سقف و پنجره ها استفاده کنید، باز هم به خوبی و در ترکیب با رنگ های دیگر خود را نشان می دهد. در این سبک از طراحی، رنگ مشکی نقش مهمی ایفا می کند زیرا رنگ های روشن، در کنار رنگ مشکی بهتر دیده می شوند. 

رنگ مشکی رنگ شیک سال ۲۰۱۸ در دکوراسیون خانه

تأکید بر درها:

درهای داخلی به فضای خانه زیبایی زیادی می دهند و به امضای اصلی خانه تبدیل می شوند. طرح و رنگ درهای داخلی، می تواند فرصتی عالی برای نمایش آنچه دوست دارید باشد و سلیقه منحصر به فرد شما را نشان دهد. فقط به یاد داشته باشید که این سبک از طراحی، آن منطقه را بیش از حد تاریک نگه می دارد. 

رنگ مشکی در دکوراسیون خانه

آشپزخانه جذاب خود را بسازید:

رنگ مشکی جذابیت فوق العاده ای به آشپزخانه می دهد اما اگر شما دوست ندارید کل آشپزخانه را مشکی کنید می توانید کمی از رنگ های جیغ در کنار رنگ مشکی بهره ببرید. ترجیحا از کابینت ها و قفسه های مشکی مات استفاده کنید و کمی از رنگ دلخواه تان را به فضا بیفزایید فقط زیاده روی نکنید. 

رنگ مشکی رنگ شیک سال ۲۰۱۸

سرویس بهداشتی شیک:

این یک تصور غلط است که می گویند در فضاهای کوچک نباید از رنگ های تیره استفاده کنید و فقط باید رنگی و روشن باشند. رنگ های تیره به خصوص مشکی برای سرویس های کوچک هم مناسبند و این امر عجیب در حال جا افتادن بین مردم است. پس شما زودتر از این ایده استفاده کنید تا از دیگران به روزتر باشید. 

رنگ مشکی رنگ شیک سال ۲۰۱۸

به عنوان یک گزینه برای رنگ کفپوش به مشکی فکر کنید:

طراحان مبتکر در دنیا از سرامیک، سنگ و پارکت های مشکی برای طراحی زیباترین خانه ها استفاده می کنند. در اینجور فضاها می توانید رنگ دیوارها را روشن انتخاب کرده و از چند وسیله هنری و تزئینی به رنگ مشکی در کنارش بهره ببرید. نتیجه می تواند بسیار شگفت انگیز باشد. بدین شکل هم اتاقی زیبا دارید و هم یک طراحی منحصر به فرد کرده اید. 

رنگ مشکی رنگ شیک دکوراسیون خانه

از حمام غافل نشوید:

شما در خرید و انتخاب وسایلی مانند وان حمام و سینک دستشویی هم می توانید از رنگ مشکی و یا ترکیب مشکی و سفید بهره ببرید. رخت آویز، کف و غیره هم می تواند در این مورد انتخاب خوبی باشد. به هر حال در انتخاب دست تان باز است و می توانید سلیقه خود را پس از الهام گرفتن از ایده های بکر، اعمال کنید. 

رنگ مشکی دکوراسیون خانه

مترجم : پردیس کیانی

  • ۲۸ شهریور ۱۳۹۷
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×