روغن خراطین و خواص عجیب و باورنکردنی آن برای حجم دادن به اندام بدن

روغن خراطین و خواص عجیب و باورنکردنی آن برای حجم دادن به اندام بدن

روغن خراطین و خواص عجیب و باورنکردنی آن برای حجم دادن به اندام بدن

روغن خراطین در اکثر نقاط بدن و پوست باعث افزایش حجم خواهد شد

روغن خراطین و خواص عجیب و باورنکردنی آن برای حجم دادن به اندام بدن

روغن خراطین چیست؟

روغن خراطین ، یک روغن ۱۰۰% طبیعی و تولید شده در آزمایشگاه های طب سنتی میباشد. این محصول قرنهاست که به عنوان بهترین حجم دهنده طب سنتی و افزایش دهنده گونه ، لب ، سینه و آلت مردانه مورد استفاده قرار گرفته است. روغن خراطین در اکثر نقاط بدن و پوست باعث افزایش حجم خواهد شد.

این روغن یکی از نمونه فوق العاده قطعی درمانی در زمینه پزشکی سنتی می باشد. سالهای سال در طب سنتی شرقی  ، از روغن خراطین به عنوان بهترین روش و درمان طبیعی کوچکی اندام ها استفاده می شده است. در طب سنتی از این روغن جهت افزایش رشد و حجم موضعی عضلات استفاده می گردیده که امروزه اثرات شگفت انگیز آن شناخته شده و جایگزین تمامی کرم های شیمیایی ، بوتاکس ها و جراحی ها که همگی از عوارض بسیاری برخوردار است ، شده است .
این مایع یک روغن حجم دهنده موضعی می باشد ، کاملا طبیعی بوده و با همه پوستها سازگار است .روغن خراطین اصل غلیظ است و بوی نامطبوعی دارد و جذب پوست می شود

خواص و فوائد روغن خراطین

- افزایش نرمی و طراوت  و جوان سازی پوست
- حجیم کننده و بزرگ کننده آلت مردانه و فرم دهنده سینه
- درمان کامل مشکلات نعوظ و زود انزالی آقایان
- شفاف سازی و جوان سازی پوست
- از بین بردن جای زخم و اسکار
- محافظت از پوست صورت در برابر آسیب
- تقویت رشد موها
- حجم دهنده صورت و گونه
- حجیم کردن لب ها 
- بهترین روغن برای ماساژ درمانی
- نافع برای افزایش حجم و اثر چاق کنندگی دائمی
- محرک اعصاب خارجی
- مورد استفاده توسط ورزشکاران جهت تاثیرگیری دوبرابر برای عضله سازی و حجم دهی در یک یا چند بخش خاص از بدن

روغن خراطین برای سینه

روش های متعددی برای افزایش حجم و سایز سینه خانم ها وجود دارد. بعد از عمل جراحی که عوارض جانبی قابل توجهی دارد، استفاده از حجم دهنده ها بیشترین تاثیر را دارد.

اثر روغن خراطین برای سینه

کرم ها و ژل های حجم دهنده به دلیل ترکیبات شیمیایی موجود در آنها دارای عوارض زیادی مثل سیاه و لکه دار شدن عضو  و خارش های طولانی مدت می باشند. روغن طبیعی خراطین با اثر گذاری بسیار بیشتر نسبت به کرم ها و ژل ها دارای کمترین عوارض مصرف میباشد.

تاثیر روغن خراطین برای گونه

گونه ها مخصوصا در یانوان نقش بسیار موثری بر زیبایی دارد.امروزه با تزریق ژل به زیر گونه و یا گذاشتن پروتز گونه ،عمل زیبایی گونه را انجام می دهند.به دلیل حرکت ژل ها در زیر پوست و به وجود آمدن عوارضی مثل تورم و کبودی این نوع عمل توسط بسیاری از متخصصان پزشکی رد شده است.با استفاده از روغن طبیعی خراطین میتوانید حداکثر بعد از یک دوره یک ماهه و حداکثر چهل روزه به اندازه متناسب دلخواه و زیبایی مورد نظر دست یابید.

روغن خراطین برای گونه و لب

اثر روغن خراطین برای لب

یکی دیگر از اعضای صورت بخصوص صورت خانم ها،که عامل مهمی در زیبایی آنهاست.لب ها هستند.لب های نازک و باریک زیبایی دلنشینی ندارند و برعکس لب های حجیم و بزرگ به مراه کمی آرایش میتواند چهره ای کاملا بینظیر و مطلوب از چهره نمایان کند.
روش هایی که امروزه بکار میرود عمدتا تزریق ژل یا استفاده از دستگاه های پروتز میباشد.که جدای از هزینه بالا ،عوارض جبران ناپذیری نیز بهمراه دارد.روغن طبیعی خراطین با قدرت شگفت انگیز در حجم گذاری میتواند گزینه بسیار مناسبی برای افزایش حجم و اندازه لب ها باشد.دوره استفاده از این روغن برای لب ها یکماهه و بطور معمول یکبار استفاده در روز است.

روغن خراطین یکی از نمونه فوق العاده در طب سنتی می باشد. سالهای سال در طب سنتی شرقی  ، از روغن خراطین به عنوان بهترین روش و درمان طبیعی کوچکی اندام ها استفاده می شده است

اثر روغن خراتین بر اندام آقایان

هرچند سایز نرمال و طبیعی آلت جنسی مردان حدود ۱۵ سانتیمتر است ،اما خیلی از آقایان و بخصوص جوانان تمایل دارند طول آلتی بیش از ۲۰ سانتیمتر داشته باشند. افزایش طول و قطر آلت میتواند فوایدی داشته باشد که میتوان به این موارد اشاره کرد:

روغن خراطین برای مردان

عوارض و مضرات روغن خراطین

تجربه ثابت کرده است که روغن خراطین هیچ گونه عوارض جانبی خاص و خطرناکی ندارد. البته این روغن مصرف خوراکی ندارد. به ندرت اگر زیاد بر روی پوست بماند ممکن است روی پوست جوش ایجاد شود.

روغن خراطین از چه بدست می آید؟

روغن خراطین از کرم خاصی بنام « ایزینیا فتیدا » بدست می آید که شبیه کرم خاکی است. این کرم در هندوستان بیشتر از جاهای دیگر یافت می شود.

روش استفاده روغن خراطین

روش استفاده روغن خراطین

این روغن نیز همانند سایر روغن ها روش استفاده خاص خودش را دارد و جهت تاثیر بیشتر میبایست دقیقا مطابق با دستور مصرف نمایید . روش مصرف نیز بدین صورت است که شب ، قبل از خواب ، عضوی را که هدف افزایش حجم برای شماست  را مقداری ماساژ و مالش داده تا خون در آن ناحیه به جریان آید . سپس  روغن را بر روی موضع خود ریخته و شروع به ماساژ مجدد مینمایید . دقت نمایید که زمان ماساژ اهمیت ندارد ، مساله ای که اهمیت دارد آن است که مقدار روغنی که ماساژ دادید بطور کامل جذب بافت گردد .

روش استفاده روغن خراطین

روغن زالو بهتر است یا روغن خراطین؟

روغن زالو نیز مانند روغن خراطین اثرات جالبی بر زیاد شدن حجم اعضای بدن دارد. ما به شما توصیه می کنیم از روغن زالو به صورت مکمل استفاده کنید تا اثرات افزایشی را زودتر و بهتر مشاهده کنید.

روغن خراطین را از کجا تهیه کنیم؟

به دلیل شرایط سخت تولید، این روغن اگر به صورت اصل یافت شود قیمت بالایی دارد. در نتیجه محصولات تقلبی روغن خراطین خیلی بیشتر در بازار یافت می شود که به هیچ وجه تاثیرات مهمی را که گفته شد ندارد. پس حتما در موقع خرید از اصل بودن محصول اطمینان کامل حاصل کنید.

شرایط نگهداری روغن خراطین 

این روغن همانند برخی روغن ها مانند روغن جوجوبا ، روغن درخت چای و روغن آرگان به نور ، سرما و گرما حساس هستند و باید در دمای متعادل ۱۵ الی ۳۰ درجه  سانتی گراد نگهداری شوند .

ماندگاری روغن خراطین اصل و خالص 

در نهایت سوالی که ممکن است ذهن بسیاری از افراد را درگیر خود کرده باشد میزان ماندگاری روغن خراطین است . باید گفت که این روغن حجمی را که می آفریند عمر مقطعی ندارد و ماندگاری دائمی دارد ، اما در نظر داشته باشید که  هرگونه افزایش یا کاهش وزن شما میتواند بر روی کوچک یا بزرگ شدن بافت مورد نظر موثر باشد .

  • ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×