جملات جرج واشنگتن | سخن بزرگان جرج واشنگتن | جملات ناب جرج واشنگتن

سخن بزرگان : جرج واشنگتن

جملات کوتاه و ناب جرج واشنگتن را در زیر برای شما جمع آوری کرده ایم. ما تلاش کرده ایم تا بهترین جملات مشاهیر جهان را در مطالب مختلف سایت طومار برای شما جمع آوری نماییم و به صورت پیوسته این جملات را به روزرسانی نماییم. به این امید که عزیزان علاقه مند به زندگی و دیدگاه های مشاهیر جهان بتوانند با استفاده از این جملات ناب و دوست داشتنی کمی بیشتر با این مشاهیر آشنا شوند.

کوتاه درباره جرج واشنگتن

نماینده مجلس نمایندگان ایالات متحده از حوزه انتخابیه هشتم آریزونا سناتور از ایالت کالیفرنیا
جرج واشینگتن (به انگلیسی: George Washington) ‏(۱۷۹۹–۱۷۳۲) یک فراماسون بلندپایه که از رهبران انقلاب آمریکا و نخستین رئیس‌جمهور آمریکا بود، این سمت را از سال ۱۷۸۹ تا سال ۱۷۹۷ در دست داشت. این هشت سال مصادف است با آخرین سال‌های حکومت سلسله زندیه و به قدرت رسیدن سلسله قاجار در ایران. او از مهم‌ترین چهره‌های تاریخ ایالات متحده آمریکا است. نقش او به‌خصوص در کسب استقلال برای مستعمرات آمریکایی و سپس متحد کردن آن‌ها زیر پرچم حکومت فدرال ایالات متحده قابل توجه است. او از گروهی از مردم مسلح به کمک دولت‌های فرانسه و اسپانیا ارتش بزرگی ساخت که نهایتاً موفق به شکست نیروهای بریتانیایی در جنگ انقلاب آمریکا (۱۷۸۳–۱۷۷۵) شدند.

جرج واشنگتن

وجدان مانند آینه است که نه چاپلوسی می کند و نه تحقیر می نماید.

جملات جرج واشنگتن

جرج واشنگتن

از قمار دوری کن؛ زیرا قمار بازی کار شیطان، کودک حرص و آز، برادر بی عدالتی و بالاخره پدر فرومایگی است.

جملات جرج واشنگتن

جرج واشنگتن

کسانی که حاضر نیستند برای آزادی بهایی بپردازند، لیاقت آزادی را ندارند.

جملات جرج واشنگتن

جرج واشنگتن

نسبت به همه مهربان و صمیمی باش و به یاد داشته باش که جامه نو به انسان شخصیت نمی دهد، بلکه مانند پر مرغان زیباست که آنها را می پوشاند و به آنها زیبایی می دهد.

جملات جرج واشنگتن

جرج واشنگتن

وقتی نهال آزادی ریشه گرفت، به سرعت رشد و نمو می کند.

جملات جرج واشنگتن
  • ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷
مطالب مشابه
دیدگاه
دیدگاه ها
×