سعید مرتضوی کجاست ؟

سعید مرتضوی کجاست ؟

اخیرا مجددا شایعاتی مطرح شده که او به کشور بازنگشته و همچنان در عراق به سر می برد

پس از خروج سعید مرتضوی از کشور جهت حضور در راهپیمایی اربعین شایعاتی مبنی بر عدم بازگشت وی به کشور منتشر شد که البته خبرگزاری ایسنا اخیرا در واکنش به این شایعات به نقل از «یک منبع آگاه» اعلام کرد سعید مرتضوی در زندان اوین به سر می برد و او به کشور بازگشته است.

به گزارش «تابناک» سعید مرتضوی قاضی معزول جنجالی که همیشه نام او با ماجرای قربانیان کهریزک گره خورده است از زمانی که ردای قضاوت را با لباس سیاست بدل نمود همیشه مورد توجه افکار عمومی بوده و هست . او که پس از مدت ها پیگیری شاکیان آذرماه سال گذشته بر اساس رأی شعبه ۲۲ دادگاه تجدید نظر استان در ارتباط با اتهام «معاونت در قتل»، با یک درجه تخفیف به دو سال حبس قطعی محکوم شده بود انتشار تصاویری از حضورش در راه پیمایی اربعین مجددا او را مورد توجه رسانه ها قرار داد.

سعید مرتضوی کجاست

البته همان زمان «یک فرد مطلع» به خبرگزاری فارس گفته بود مرتضوی همچون سایر زندانیان از مرخصی استفاده کرده و با پایان یافتن مرخصی باید خود را به زندان معرفی کرده و باز می گردد.اما اخیرا مجددا شایعاتی مطرح شده که او به کشور بازنگشته و همچنان در عراق به سر می برد.یک خبرنگار به نقل از وکیل سعید مرتضوی در توییتر خود نوشت که مرتضوی در راستای خدمت رسانی به امور ساخت حرمین شریف در نجف به نمایندگی از مردم یزد، تا سال آینده در عراق خواهد ماند و وی به کشور بازنگشته است! 
 با توجه به اینکه افکار عمومی به روند اجرای حکم سعید مرتضوی بسیار حساس بوده و اخبار آن را به صورت جدی پیگیری می کنند و اطلاع رسانی شفاف درباره اینگونه اخبار از اهمیت بسیاری برخوردار است لذا نظر می رسد که باید این ادعا که تاکنون از سوی هیچ مقام رسمی تایید با  تکذیب نشده از سوی مقام های رسمی تری از «یک مقام آگاه» و با «یک فردمطلع» پاسخ داده شود.

  • ۲۷ دی ۱۳۹۷
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
×