سفر بحث برانگیز رامبد جوان و نگار جواهریان به کانادا

سفر بحث برانگیز رامبد جوان و نگار جواهریان به کانادا

شرف الشمس

مدتی پیش رامبد جوان و نگار جواهریان خبر سفر به تورنتوی کانادا را در صفحات شخصی شان منتشر کردند که این ماجرا برایشان جنجالی شد...

رامبد جوان و نگار جواهریان در کانادا

رامبد جوان و همسرش نگار جواهریان چند روزی است که در تورنتوی کانادا به سر میبرند.

مبحثی در فضای مجازی داغ شده که رامبد و نگار جواهریان که اکنون باردار است به بهانه مسائل کاری به این سفر رفته اند و عملا قصدشان از این سفر متولد شدن فرزندشان در این کشور است و اینکه چرا رامبد جوان مجری برنامه خندوانه که مدعی میهن پرستی است حاضر به تولد فرزندش در ایران نیست.

خبرگزاری برنا نوشت : از آن جایی که جواهریان باردار است و بی‌شک اجازه دو پرواز با این طول مدت برای بازگشت نخواهد داشت مخاطبان بر این عقیده هستند در همان کشور فارغ خواهد شد و اصل سفر نه برای اکران قانون مورفی بلکه برای تولد فرزندشان در کشوری که آمال و آرزوهای سلبریتی‌ها به نظر می‌رسد، است.

حال این سوال پیش می آید آیا رامبد جوان ستاره برنامه پرمخاطب «خندوانه» تلویزیون هم به جمع کسانی خواهد پیوست که فرزندش را در کشوری به دنیا خواهد آورد که پاسپورت دیگری بگیرد؟ در دنیا کشورهای زیادی نیستند که به شرط تولد فرزند پاسپورت آن کشور را به نوزاد بدهند و در بین آن‌ها شاید کانادا بهترین آن‌ها از لحاظ رفاه باشد. گفتنی است رامبد جوان بعد از اتمام فصل ششم برنامه خندوانه اعلام کرد که قصد دارد تا مدتی به استراحت و رسیدگی به زندگی شخصی اش بپردازد و میخواهد در دوران بارداری همسرش در کنار او باشد.

واکنش رامبد جوان و نگار جواهریان به ماجرای تولد فرزندشان در کانادا

رامبد جوان و نگار جواهریان تا کنون به ماجرای تولد فرزندشان در کانادا واکنشی نشان نداده اند و معلوم نیست که این ماجرا حقیقت دارد یا شایعه ای است که این روز ها هر لحظه پر وبال بیشتری میگیرد و فضای رسانه را علیه رامبد جوان و نگار جواهریان تحریک می کند .
 

منبع: دلگرم

  • ۲۰ خرداد ۱۳۹۸
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×