واکنش تند کاربران اینستاگرام به سفر رامبد جوان و همسرش

واکنش تند کاربران اینستاگرام به سفر رامبد جوان و همسرش

شرف الشمس

مردم کانادا شما خیلی قشنگین،خیلی / در زندگي شخصي مردم سرك نكشيم معصيت دارد

سفر رامبد جوان و همسرش نگار جواهریان به کانادا با واکنش تندی از سوی فالورهایش در اینستاگرام مواجه شده است  اکثریت این افراد معتقدند آنها در واقع قصد دارند فرزندشان را در کانادا به دنیا بیاورند.

به گزارش مجله طومار به نقل از عصرایران، هدف از این سفر، مشارکت در اکران فیلم «قانون مورفی» در شهر تورنتو اعلام شده است.

رامبد جوان امروز یکشنبه (19 خرداد) در صفحه اینستاگرامش یک پست منتشر و توصیه کرده سریال «چرنوبیل» را تماشا کنید.

در حدود 2 ساعت بعد از انتشار این پست، بالغ بر 3000 کامنت در زیر این پست نوشته شده که غالبا علیه سفر او و همسرش نگار جواهریان به کانادا و برنامه انها برای تولد فرزندشان در این کشور مطلب نوشته‌اند. برخی از کامنت گذاران نیز از این اقدام رامبد جوان دفاع کرده‌اند.

رامبد جوان و نگار جواهریان تا کنون درباره این شایعه که هدف اصلی سفرشان به کانادا، تولد فرزند در این کشور است هیچ اظهار نظری نکرده‌اند. 

هفته گذشته ویدیویی از رامبد جوان و نگار جواهریان در کانادا منتشر شد که دلیل سفر را اکران فیلم "قانون مورفی" ساخته رامبد جوان در آن کشور اعلام شد اما بسیاری از مخاطبان دلیل اصلی سفر را تولد فرزند رامبد و نگار در کانادا می‌دانند.

افراد متولد در کانادا از مزیت‌هایی در زمینه شهروندی و اقامت در این کشور برخوردار خواهند بود.

واکنش تند کاربران به سفر رامبد جوان به کانادا

برخی از کامنت‌های منفی: 

+ به احترام مردم خوب ایران ما رفتیم کانادا تا بچمون ایران به‌دنیا نیاد و شهروند کانادا بشه، دوباره برمی‌گردیم و میگیم شما خیلی خوبید، ایران خیلی خوبه خیلی ..... تا روبیکارو نصب کنید ما برگشتیم

+فیلمتون کی به دنیا میاد؟

+ مردم کانادا شما خیلی قشنگین،خیلی 

+  سلام اگه مسافرتتون به كانادا يا هر كشور ديگه اى براى بدنيا آوردن فرزندتان ، صحت داشته باشه ، واقعاً جاى تاسف داره!

+ می‌خواي شما ديگه به مردم راهكار ندين كه خندون باشن گريون باشن چي رو ببينن چي رو نبين... وقتي كه خودتون شبيه حرفاتون نيستين

واکنش تند کاربران به سفر رامبد جوان و نگار جواهریان به کانادا

برخی از کامنت‌های مثبت:

+ رامبد و نگار جواهريان از بهترين سلبريتي هايي كه تا ب حال ديدم در زندگي شخصي مردم سرك نكشيم معصيت دارد

+آقای رامبد جوان هیچ کدوم از این مردم که قضاوت می کنند تا به حال یک شبانه روز سر ضبط یک برنامه تلویزیونی نبودن شما خیلی زحمت کشیدین هفتصد قسمت ساختن یک برنامه تلویزیونی با هماهنگی کار خیلی سختیه شما ما مردم و شاد کردین هرشب کلی انرژی می گرفتیم الان مردم یادشون رفته خواستم ازتون تشکر کنم و بدونید ما همه نیستیم که دارن شما رو قضاوت می کنند این که چه تصمیمی برای فرزندتون گرفتین که کجا دنیا بیاد به خودتون مربوطه کلی زحمت کشیدین شبانه روز حقتونه مرسی بابت تمام شب هایی که بهمون انرژی دادین

+ کسایی که میان میگن کانادا خوش میگذره و میخوای بچتو کانادا ب دنیا بیاریو ازین چرتو پرتا میخوام ببینم ب شما چه ربطی داره آخه چی از شما کم میشه چی ب شما اضافه میشه طرف داره دوس داره بچشو تابعیته جای دیگه رو داشته باشه شما هم اگه داشتید بدون شک همین کارو میکردید چرا اینقد خاله زنکو حال ب هم زنید آخه تا از چیزی خبر ندارید قضاوت بی جا نکنید.

  • ۱۹ خرداد ۱۳۹۸
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×