افشای جزئیات شرکت پروین و قلدرها برای خرید پرسپولیس!

افشای جزئیات شرکت پروین و قلدرها برای خرید پرسپولیس!

شرف الشمس

اولا آقای پروین کجا قرار بود شما در امور مالی این شرکت دخالت که نه تصمیم گیر اول و آخر باشید؟ ثانیا کجای اساسنامه این شرکت آمده بود که حساب و کتاب پول میلیاردی مشخص نباشد و شما تعیین کننده دریافتی افراد باشید. ثالثا:آیا اهداف اقتصادی بلند مدت توسط شم

از زمانی که اسم شرکت پیشکسوتان پرسپولیس به عنوان خریدار باشگاه پرسپولیس مطرح شده است، دو مصاحبه جنجالی بهروز رهبری فر شرایط متفاوتی را به وجود آورد و مسایل داخلی این شرکت را به بیرون درز داد.

به گزارش تابناک ورزشی، این مدافع باسابقه سرخ ها در مصاحبه هایی پرده از مدیریت علی پروین در این شرکت جنجالی و همچنین نحوه اداره دو تیم استیل آذین و پرسپولیس توسط این چهره اسطوره ای برداشت. رهبری فرد  زوایای تازه ای درباره یکی از جنجالی ترین اتفاقات شرکت پیشکسوتان پرسپولیس طرح کرد. 

این است شرکت پیشکسوتان پرسپولیس
اولا فکر تاسیس شرکت پیشکسوتان پرسپولیس چندسالی بود از زمان رویانیان وجود داشت ولی هر بار بنا به دلایلی به تعویق افتاد. تا اینکه از حدود یکسال پیش این داستان جدی شد. ثانیا هدف از تشکیل این شرکت به نظر من استفاده بهینه از نام و اعتبار پیشکسوتان پرسپولیس در ادوار مختلف در زمینه های اقتصادی و در جهت ایجاد درآمد زایی برای شرکت بود که قرار بود از سود حاصله هم سود سهام به اعضا پرداخت بشود، هم صندوقی جانبی تشکیل بشود که در مواقع ضروری و با تشخیص هیات مدیره اگر بعضی اعضا احتیاج به کمک های فورس ماژور داشتند این کمک ها به آنها بشود.

در واقع قرار شد این شرکت آینده اقتصادی پیرمردهای خاک خورده پرسپولیس رو تامین کند. ثالثا بنا شد با رای گیری اعضای هیات مدیره انتخاب شوند که هم از میان فوتبالیستها هم اعضا قدرتمند سیاسی و اقتصادی در آن باشند. رابعا به نظر من قرار بود این شرکت سهامی باشد و هرکدام از پیشکسوتان بر اساس قدمت و تعداد سالهای بازی و افتخاراتی که برای باشگاه آفریدند و بر اساس اعتبار و نامی که بعنوان برند دارند و میزان تاثیر گذاری شان به همان نسبت دارای سهام بشوند و این تقسیم بندی هم با کمک آقای پروین و بزرگان و در یک چارت مشخصی انجام گردد. چون قطعا تاثیر گذاری مجتبی محرمی بسیار بیشتر از بازیکنانی هست که شاید در مجموع نیم فصل هم در این باشگاه سابقه ندارند و نمی شود همه رو به یک چشم نگاه کرد. خامسا قرار این بود وقتی همراه اول بعنوان اسپانسر سالیانه مبالغ میلیاردی به حساب این شرکت واریز می کند این سرمایه توسط هیات مدیره در بخش های اقتصادی جذب گردد و به تناسب از تک تک بچه ها وظایف اجرایی خواسته شود تا هم آنها فعال شوند هم انرژی مثبتی در کل مجموعه تزریق گردد و همه برای بهبود شرایط تلاش مضاعفی داشته باشند.

در نهایت قرار بود این فعالیت های اقتصادی در سالهای آتی منجر با ایجاد یک مجموعه اقتصادی درخور نام پیشکسوتان تیم بزرگ پرسپولیس گردد. در کنار این فعالیت ها هم زمین تمرین مناسب و امکاناتی فراهم گردد که پیشکسوتان هفته ای یکی دوبار دور هم جمع بشوند و دیداری تازه و بهم نزدیکتر شوند و از احوالات و مشکلات هم باخبر باشند و عرقی هم درآورند. یک تصمیم بسیار خوب و آینده دار که مورد وثوق همه پیشکسوتان واقع گردید اما اشکال از کجا شروع شد؟

١-با تشکیل هیات مدیره و انتخاب اسپانسر و تزریق اولین پول دوباره کلیه اهداف اصلی از یادها رفت و برگشتیم به همون سبک و سیاق دهه شصت و اداره تیم در صندوق عقب ماشین سلطان.
٢-انگاری تمام هدف تشکیل این شرکت شده تیم داری یک مشت پیرمرد که بایستی سر موقع در تمرین با پای شکسته و لگن در رفته و قلب عمل کرده حاضر شوند و اگر غیبت کنند جریمه خواهند شد.
٣-هجوم پنجاه پیشکسوت از سی و پنج ساله تا هشتاد ساله داخل یک زمین و کلی برخورد و درگیری و دلخوری و دعوا مرافه برای بازی کردن و نشستن پیرمردهای تن خسته دور زمین در سرما آنهم به زور...
٤-تعیین حقوق ماهیانه حداکثر یک میلیون تومان آن هم به شرط حضور مستمر و با حضور و غیاب که سراسر توهین آمیز هست.

قلدرهای علی پروین از خجالتم درآمدند!

اینجا بود که من چندتا انتقاد یا سوال منطقی از علی آقا داشتم که گویی بجای جواب دادن منطقی به بعضی از قلدران شون دستور دادند در جراید از خجالت من دربیایند.

اولا آقای پروین کجا قرار بود شما در امور مالی این شرکت دخالت که نه تصمیم گیر اول و آخر باشید؟ ثانیا کجای اساسنامه این شرکت آمده بود که حساب و کتاب پول میلیاردی مشخص نباشد و شما تعیین کننده دریافتی افراد باشید. ثالثا:آیا اهداف اقتصادی بلند مدت توسط شما دوباره شد همان سیاست همه برای یکنفر و حق همه هم در صورت تقاضا از آن…

  • ۲ دی ۱۳۹۷
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×