آموزش روش تهیه شیر پاک کن خانگی

آموزش روش تهیه شیر پاک کن خانگی

شرف الشمس

آموزش روش تهیه شیر پاک کن خانگی

آموزش روش تهیه شیر پاک کن خانگی را در طومار بیاموزید.

آموزش روش تهیه شیر پاک کن خانگی

طرز تهیه شیر پاک کن خانگی

شیر پاک کن محصولی است که برای پاک کردن آرایش خانم ها از آن استفاده می‌کنند که البته می توان آن را به سادگی با مواد طبیعی در خانه درست کرد در ادامه با طومار همراه باشید تا آموزش ساخت شیر پاکن را به شما بیاموزیم. خانم ها برای پاک کردن آرایش از شیر پاک کن استفاده می‌کنند تا عوارض و آسیب کمتری رو به پوست خودشان وارد کند شیرپاک‌کن معمولا بر پایه شیر است البته لازم است می توانید خودتان از مواد طبیعی و تازه در خانه شیر پاک کن طبیعی درست کنیم که هیچگونه مواد مضری از جمله مواد شیمیایی و الکل و عطر  را در نداشته باشد.

شیر پاک کن خانگی از چه نظرهایی بهتر است؟

شیر پاک کن های صنعتی و کارخانه ای معمولا از الکل مواد شیمیایی آسیب رسان به پوست غیر ارگانیک استفاده می شود که در شیر پاک کن خانگی می‌توان با مواد کاملا ارگانیک تغذیه رسان به پوست آرام کننده پوست همچنین از موادی استفاده کرد که خاصیت آبرسانی و نرم کنندگی فوق‌العاده‌ای به پوست بدهد و همچنین یک لایه بردار ملایم بعد از آرایش روزانه داشته باشید.

مواد مورد نیاز: ماست یونانی یک و نیم فنجان آبلیمو ۱ قاشق چای خوری روغن اسطوخدوس سه قطره روغن آرگان یک قاشق چای خوری

مواد اولیه که در ساخت یک شیر پاک کن خانگی از آنها استفاده خواهیم کرد دارای خاصیت لایه برداری ملایم آبرسان تغذیه کننده پاک کننده منافذ پوست و کاهش دهنده التهابات و قرمزی پوست است.

طرز تهیه:

برای درست کردن این شیر پاک کن به ترتیب مواد را ازماست آبلیمو و روغن آرگان و روغن اسطوخودوس ترک کرد و آن را از به هم بزنید تا یک خمیر یکدست به دست بیاید به همین سادگی شیرپاک کن خانگی شما آماده است و باید در یک ظرف در دار به شکلی هوا داخل آن نرود انتقال دهید و در یخچال بگذارید این شرکت پاک کن ده روز قابل استفاده است.

چگونه از شیر پاک کن استفاده کنیم؟

کمی از نشر پاک را برداری روی پوست بزنیم و برای یک دقیقه ماساژ دهید می توانید اجازه دهید که پنج دقیقه روی صورت تان باقی بماند و پس از آن با آب گرم شستشو دهید با یک پله تمیز خشک کنید.بعد از استفاده از شیر پاک کن صورت خود را با کمی کرم مرطوب کننده آبرسانی کنید.در حالی که در این صفحه را به شما آموزش داده ایم برای هر نوع پوستی قابل استفاده است.
 

تویسنده: پریسا سعیدی

  • ۱۵ تیر ۱۳۹۸
مطالب مشابه

کانال تلگرامی طومار

۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×