پیروزی 3 ـ 0 ایران بر چین / صعود به نیمه نهایی بعد از 15 سال

پیروزی 3 ـ 0 ایران بر چین / صعود به نیمه نهایی بعد از 15 سال

شرف الشمس

تیم ملی فوتبال ایران و چین در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت های آسیا 2019 در ورزشگاه بن‌زاید ابوظبی به مصاف هم رفتند که با برتری قاطع تیم ملی کشورمان به پایان رسید

تیم ملی ایران و چین به مصاف هم رفتند که با پیروزی پرگل 3 بر صفر شاگردان کی روش همراه بود. ایران با حذف چین به نیمه نهایی جام ملت های آسیا رسید.

ایران و چین در مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا با قضاوت عبدالرحمان الجاسم، داور قطری به مصاف هم رفتند که مهدی طارمی گل اول ایران را در دقیقه 18 با پاس گل سردار آزمون به ثمر رساند و در ادامه سردار آزمون در دقیقه 31 و کریم انصاری فرد در دقیقه 91 گل های دوم و سوم ایران را به ثمر رساندند و تیم ملی ایران توانست بعد از 15 سال به مرحله نیمه نهایی صعود کند.

ترکیب تیم ملی ایران: علیرضا بیرانوند، احسان حاج صفی، میلاد محمدی، مرتضی پورعلی گنجی، امید ابراهیمی، محمد حسین کنعانی زادگان،مهدی طارمی، علیرضا جهانبخش(سامان قدوس)، سردار آزمون(کریم انصاری فرد)، اشکان دژاگه(روزبه چشمی) و رامین رضاییان

ترکیب تیم چین: یان جونلینگ، لیو یمینگ، سی کی، فنگ تینگ(ژیان ژی)، وولی(یو دابائو)، ژنگ ژی، هائو جان مین، وو ژی(ژائو ژوری)، ژانگ چنگ دونگ،گائولین و لیو یانگ.

  • ۴ بهمن ۱۳۹۷
مطالب مشابه
۰ دیدگاه
دیدگاه ها
دعا و طلسم
هاروس
×